Hlavní Menu
Antivirové programyAntiSpamPoštovní serveryFirewallyBezpečnostní softwareMonitorovací softwareOstatní softwareNávodyKe stažení

Obchod/Podpora
Akční nabídkyJak nakupovat?Dárek při nákupuZpůsoby platbyObchodní podmínkyProdejci
NástrojeDiskuzePotřebuji poraditŠkolení, IT KurzyVIP sekceantivirovecentrumESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server

ESET Mail Security
pro Microsoft Exchange

Výrobce: Eset spol. s r.o.

Naše společnost je Eset Partner centrum, Eset Platinum Partner a Eset Top Partner

Antivirové Centrum je Partner centrum Eset, Eset Platinum Partner a Eset Top Partner

Hlavní vlastnosti

 • Antivirus a Antispam odstraňuje všechny typy hrozeb, včetně virů, rootkitů, červů a spyware. Účinně také bojuje se spamem a phishing útoky na podvodných stránkách.
 • Lokální karanténa spamových a nedoručených zpráv je nově přístupná přes samostatný prohlížeč.
 • Vyhovuje potřebám komplexních síťových infrastruktur. Produkt je optimalizován pro virtuální prostředí, aktualizace nejsou závislé na „snapshot“ systému a nativně podporuje clustering.
 • Vzdálená správa. Produkt podporuje připojení do nástroje vzdálené správy ESET Remote Administrator.
ZDE zakoupíte produkt

POPIS Vlastností

Anti-malware a antispam ochrana

 • Antivirus a Antispyware Odstraňuje všechny typy hrozeb, včetně virů, rootkitů, červů a spyware s volitelnou cloud kontrolou souborů.
 • Antispam a Anti-Phishing Blokuje nevyžádanou poštu a phishing pokusy s vysokou úspěšností bez potřeby manuálně upravovat SCL hodnoty. Funguje ihned po instalaci.
 • Správa lokální karantény V závislosti na povolených právech může uživatel třídit/ prohledávat zprávy v karanténě a provádět povolené akce.
 • Výjimky na procesy Administrátor může definovat procesy, které bude rezidentní ochrana ignorovat – všechny operace se soubory, které se pojí s danými procesy, budou považovány za bezpečné.
 • Volitelná kontrola databáze Administrátor může vybrat, jakou databázi nebo poštovní schránky chce zkontrolovat. Kontroly je možné dále upřesnit, tak aby docházelo k co nejmenšímu využití systémových zdrojů.
 • Kontrola zařízení Blokuje neautorizovaná přenosná zařízení při pokusu o připojení na server. Umožňuje vytvořit pravidla pro uživatelské skupiny v souladu s firemní politikou.

Optimalizován pro komplexní infrastruktury

 • Nezávislost na snapshotu Aktualizace a programové moduly je možné ukládat mimo defaultní lokaci. Proto nejsou ovlivněny použitím uložených snapshotů virtuálních strojů.
 • Nativní podpora clusterů Umožňuje nastavit řešení tak, aby docházelo k automatické replikaci nastavení při instalaci v prostředí clusterů. Jednoduchý průvodce propojí jednotlivá řešení v rámci jednoho clusteru.
 • ESET Shared Local Cache ESET Shared Local Cache ukládá metadata o čistých souborech z již kontrolovaných počítačů. Při kontrole na dalším počítači porovná ESET Local Cache metadata z počítače s již uloženými metadaty a automaticky přeskočí soubory z whitelistu.
 • Windows Management Instrumentation (WMI) Provider Poskytuje možnost monitorovat klíčové funkce produktu pomocí Windows Management Instrumentation frameworku. To umožňuje integrovat ESET File Server do nástrojů třetích stran a SIEM.

Jednoduchá správa a nastavení

 • Výjimky na procesy Administrátor může definovat procesy, které bude rezidentní ochrana ignorovat – všechny operace se soubory, které se pojí s danými procesy, budou považovány za bezpečné.
 • Inkrementální aktualizace Pravidelné aktualizace jsou staženy a aplikovány v malých přírůstkových balíčcích. Šetří se tím nejen systémové prostředky a internetové připojení.
 • Instalace jednotlivých modulů Dovoluje nainstalovat vybrané komponenty: - Rezidentní ochranu – Ochranu webu a pošty - Kontrolu zařízení - Grafické rozhraní (GUI) - ESET Log Collector.
 • Vzdálená správa Umožňuje transparentně spravovat/spojovat/ delegovat všechny licence z jednoho místa pomocí webového prohlížeče v reálném čase, i mimo ESET Remote Administrator.
 • ESET Log Collector Jednoduchý nástroj, který sbírá všechny protokoly pro případ, kdy si je vyžádá technická podpora ESET. Logy se ukládají do jednoho archívu, který je možné poslat e-mailem nebo sdílet.
 • ESET License Administrator Umožňuje transparentně spravovat/spojovat/ delegovat všechny licence z jednoho místa pomocí webového prohlížeče v reálném čase, i mimo ESET Remote Administrator

Systémové požadavky

  Operační systémy:
 • Microsoft Windows Server 2016, 2012 R2, 2012, 2008 R2, 2008, 2003
 • Microsoft Windows Small Business Server 2011, 2008, 2003


 • Mail servery:
 • Microsoft Exchange Server 2016, 2013, 2010, 2007, 2003, 2000, 5.5


 • Kompatibilní s ESET Remote Administrator 6
 • Není kompatibilní s ESET Remote Administrator 5


ESET - školení


Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma