Hlavní Menu
Antivirové programy
ESET

AntiSpamPoštovní serveryFirewallyBezpečnostní softwareMonitorovací softwareOstatní softwareKe stažení

Obchod/Podpora
Akční nabídkyJak nakupovat?Dárek při nákupuZpůsoby platbyObchodní podmínkyProdejci
NávodyNástrojeDiskuzePotřebuji poraditŠkolení, IT KurzyVIP sekceantivirovecentrumESET

Firemní produkty

Výrobce: Eset spol. s r.o.

Naše společnost je Eset Partner centrum, Eset Platinum Partner a Eset Top Partner

Antivirové Centrum je Partner centrum Eset, Eset Platinum Partner a Eset Top Partner

Komplexní ochrana

ESET Secure Offices

Ochraňte koncová zařízení (počítače, smartphony, tablety a souborové servery) před vznikajícími hrozbami a zcizením citlivých dat pomocí bezpečnostního řešení, které lze jednoduše spravovat z jediné konzole.

ESET Secure Office Plus

Ochraňte koncová zařízení (počítače, smartphony, tablety a souborové servery) před vznikajícími hrozbami a zcizením citlivých dat pomocí bezpečnostního řešení, které lze jednoduše spravovat z jediné konzole. ESET Secure Office+ obsahuje licenci ESET Endpoint Security, která přináší kvalitní moduly filtrování obsahu webu, firewall a antispam, které přidají další bezpečnostní vrstvy do firemních počítačů a mobilních platforem.

ESET Secure Business

Chrání počítače, notebooky, mobilní zařízení a souborového servery před všemi typy škodlivého kódu. V zabezpečení sítě důvěřujte společnosti ESET, průkopníku bezpečnostních technologií s 25 lety zkušeností.

ESET Secure Office Cloud

Ochrana koncových zařízení a souborového serveru. Vzdálená správa (až pro 250 stanic) v cloudu, není potřeba kupovat dedikovaný hardware a software, starat se o aktualizace nebo údržbu serveru.

ESET Secure Office Cloud+

Internetová ochrana firemních zařízení se vzdálenou správou v cloudu (vzdálená správa v cloudu, antimalwarová ochrana, ochrana file serveru)

ESET Secure Business Cloud

Kompletní internetová ochrana firemních zařízení včetně poštovního serveru (ochrana proti cíleným útokům, ochrana proti ransomwaru, prevence útoků bez souboru, ochrana poštovního serveru, vzdálená správa v cloudu)

ESET Dynamic Threat Defense

ESET Dynamic Threat Defense je další vrstva ochrany, která doplňuje standardní bezpečnostní produkty ESET. Jde o cloudový sandbox, který detekuje dosud neznámé druhy hrozeb.

ESET Dynamic Endpoint Protection – Antivirus Level

Balík obsahuje produkty pro základní ochranu zařízení (včetně mobilních), souborového serveru a cloudový sandbox, který dokáže detekovat nové a dosud neznámé hrozby. Všechny produkty může administrátor spravovat z jediné webové konzole.

ESET Dynamic Endpoint Protection

Balík obsahuje produkty pro pokročilou ochranu zařízení (včetně mobilních), která oproti základnímu balíku ESET Dynamic Endpoint Protection – Antivirus Level obsahuje další bezpečnostní vrstvy jako je např. firewall a antispam. Dále chrání souborové servery a obsahuje cloudový sandbox, který detekuje nové a dosud neznámé hrozby. Všechny produkty může administrátor spravovat z jediné webové konzole.

ESET Remote Workforce Offer

Je výhodný balík produktů určený pro firmy využívající práci zaměstnanců na dálku. Přináší vylepšenou ochranu proti internetovým hrozbám, před ransomware a zero day útoky (pokročilou analýzu malware v cloudu), vzdálenou správu v cloudu a šifrování celého disku.

ESET Targeted Attack Protection

Balík obsahuje produkty pro ochranu koncových stanic, prevenci před malwarem, exploity i ransomwarem, doplněné o nástroj EDR a cloudovou sandbox analýzu. Všechny produkty může administrátor spravovat z jediné webové konzole.

ESET Secure Enterprise

Balíček ESET Secure Enterprise už není k dispozici. Lze ho nahradit balíčkem ESET Secure Business a samostatným zakoupením produktu ESET Security pro Kerio nebo ESET Gateway Security pro LINUX/BSD.

ESET Secure Office
ESET
Secure
Office
ESET Secure Office Plus
ESET
Secure
Office+
ESET Secure Business
ESET
Secure
Business
 
Pracovní staniceanoanoano
Mobilní zařízeníanoanoano
Souborové serveryanoanoano
Firewall a antispam anoano
Poštovní servery  ano

Ochrana koncových zařízení

ESET Endpoint Antivirus pro Windows

ESET Endpoint Antivirus pro Windows
Tento produkt je samostatně neprodejný

Antivirová a antispywarová ochrana pro společnosti všech velikostí, používá pokročilé technologie a funkce jako je skenování technologií cloud, kontrola zařízení a vzdálená správa klientských stanic.

ESET Endpoint Security pro Windows

ESET Endpoint Security pro Windows
Tento produkt je samostatně neprodejný

Kompletní ochrana firemních koncových zařízení spojuje ověřenou antivirovou a antispywarovou technologii s firewallem, filtrováním obsahu webu a pokročilou vzdálenou správou.

ESET Full Disk Encryption

Umožňuje plné šifrování disku napříč firemní sítí z obou konzolí vzdálené správy ESET – ESET Cloud Administrator i ESET Security Management Center. Správce tak může nasadit, aktivovat i spravovat šifrování na připojených koncových zařízeních jedním kliknutím myši. Produkt šifruje systémové disky, oddíly i celé disky, takže všechna uložená data na počítači nebo notebooku jsou chráněna pro případy ztráty nebo odcizení zařízení.

ESET Endpoint Antivirus pro OS X

ESET Endpoint Antivirus pro OS X
Tento produkt je samostatně neprodejný

Nechráněný Mac v síťovém prostředí se může stát přestupním místem pro malware útočící na koncové zařízení s operačním systémem Windows nebo Linux. ESET Endpoint Antivirus pro OS X zabraňuje těmto útokům a zároveň eliminuje i nově vytvářené hrozby a tak chrání firemní síť jako celek.

ESET Endpoint Security pro OS X

ESET Endpoint Security pro OS X
Tento produkt je samostatně neprodejný

Nechráněný Mac v síťovém prostředí se může stát přestupním místem pro malware útočící na koncové zařízení s operačním systémem Windows nebo Linux. ESET Endpoint Security - nejlepší volba.

ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition for Linux Desktop

ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition for Linux Desktop
Tento produkt je samostatně neprodejný

ESET NOD32 Antivirus 4 pro Linux Desktop nabízí kompletní ochranu proti hrozbám, bez závislosti na operačním systému. Využívá oceňovanou technologii ThreatSense. Mezi výhody patří ochrana v reálném čase bez snížení výkonu systému a zabezpečení proti všem typům škodlivého kódu.

ESET Endpoint Security pro Android

Zabezpečte všechny důležité údaje na firemních mobilních zařízeních. ESET Endpoint Security pro Android přináší pokročilou ochranu, která zaručí bezpečnost v případě šířících se hrozeb nebo ztrátě dat pokud dojde k odcizení vašeho mobilního zařízení.

Ochrana file serverů

ESET File Security pro Microsoft Windows Server

ESET File Security pro Microsoft Windows Server přináší efektivní a kvalitní ochranu před existujícím škodlivým kódem. Řešení i díky plné kompatibilitě se vzdálenou správou kompletně pokrývá bezpečnostní potřeby platformy Microsoft Windows Server.

ESET File Security pro Linux/BSD/Solaris

Ochrana pro firemní servery na platformě Linux, BSD nebo Solaris. ESET File Security ochrání vaše data před známými i neznámými hrozbami. S pokročilou technologií ESET nemusíte dělat kompromisy mezi bezpečností a výkonem - naše řešení poskytují oboje.

Ochrana mail serverů

ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server

ESET Mail Security pro Windows Exchange Server chrání firemní e–mailové schránky a současně nabízí i plnohodnotnou ochranu serverů. Jednou z hlavních předností produktu je detekce skutečného typu souboru, která je začleněna do pravidel skenování a vylepšený proces instalace.

ESET Mail Security pro Linux/BSD/Solaris

Efektivní a bezpečná komunikace je základem každé firmy. ESET Mail Security ve spolupráci s operačním systémem založeným na Unix (Linux, BSD, Solaris) přináší pro servery nejen prvotřídní antivirovou ochranu, ale také nové efektivní spamové filtry, které zabrání průniku nevyžádaných zpráv ke koncovým uživatelům.

ESET Mail Security pro IBM Lotus Domino

ESET Mail Security pro IBM Lotus Domino poskytuje silnou antivirovou a antispamovou ochranu a kontroluje veškerou emailovou komunikaci, procházející přes Lotus Domino server.

Ochrana gateway serverů

ESET Security pro Kerio

ESET Security pro Kerio nabízí duální ochranu jednak pro Kerio Connect (s podporou Kerio Connect 8.0+), tak i pro Kerio Control. Obsahuje všechny nástroje a funkce, které jsou potřeba k plné ochraně serveru včetně rezidentní ochrany a volitelné kontroly.

ESET NOD32 Antivirus pro Kerio
ESET Gateway Security pro LINUX/BSD

ESET Gateway Security kontroluje přenos dat na úrovni HTTP a FTP protokolů a vytváří tak bezpečnostní bariéru před všemi typy hrozeb, jako jsou červy, rootkity, spyware a další internetové infiltrace. Nízká zátěž a vysoká flexibilita řešení zaručují efektivní ochranu pro servery s nepřetržitým provozem.

Virtuální servery

ESET Virtualization Security pro VMware

Antivirová ochrana bez nutnosti instalace agenta. Vyzkoušejte nové bezpečnostní řešení pro VMware prostředí, jež má vysoký výkon, jednoduchou instalaci a nízké systémové nároky.

Ostatní

ESET Security pro Microsoft SharePoint Server

První řešení pro ochranu Microsoft SharePoint Server 2013. Obsahuje filtrování na základě pravidel, kontrolu obsahu uloženého v rámci databázové struktury SharePoint, automatická detekce a zařazení kritických serverových souborů do výjimek, odstraňuje všechny typy škodlivého kódu včetně virů, rootkitů, červů a spyware.


ESET - školení


Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
© 1998 - 2020 Amenit s.r.o.

Facebook - Antivirové CentrumYouTube - Antivirové CentrumTwitter - Antivirové CentrumPinterest - Antivirové Centrum
Instagram - Antivirové Centrumtumblr - Antivirové CentrumREDDIT - Antivirové CentrumNapište nám - kontaktní formulář

www.Amenit.cz
Ochrana osobních údajů
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma