Hlavní Menu
Antivirové programyAntiSpamPoštovní serveryFirewallyBezpečnostní softwareMonitorovací softwareOstatní softwareSlužbyNávodyKe stažení

Obchod/Podpora
Akční nabídkyJak nakupovat?Dárek při nákupuZpůsoby platbyObchodní podmínkyProdejci
NástrojeDiskuzePotřebuji poraditVIP sekceantivirovecentrumESET PROTECT

Výrobce: Eset spol. s r.o.

Naše společnost je Eset Partner centrum, Eset Platinum Partner a Eset Top Partner

Antivirové Centrum je Partner centrum Eset, Eset Platinum Partner a Eset Top Partner

ESET PROTECT

ESET PROTECT je aplikace navržená pro správu bezpečnostních produktů ESET na stanicích, serverech i mobilních zařízeních z jednoho centrálního místa v síti. Prostřednictvím ESET PROTECT Web Console můžete vzdáleně instalovat bezpečnostní řešení ESET na zařízení, monitorovat stav systému, spravovat jejich konfiguraci a rychle reagovat na nové problémy a detekce v síti.

ESET PROTECT se skládá z následujících komponent:

ESET PROTECT Server

Můžete jej nainstalovat na Windows, Linux nebo do virtuální prostředí nasadit jako virtuální appliance. Výkonná část, která zajišťuje komunikaci mezi klientskými stanicemi (agenty), a uchovává data v databázi.

ESET PROTECT Web Console

Jedná se o primární rozhraní pro správu počítačů ve vaší síti. Poskytuje přehled o všech klientech v síti a umožňuje vzdáleně nasadit agenta a bezpečnostní řešení ESET na počítače, které zatím prostřednictvím Web Console nespravujete. Jedná se o webové rozhraní, k jehož používání vám postačí webový prohlížeč. Pokud máte webový server dostupný z internetu, můžete ESET PROTECT spravovat prakticky odkudkoli z libovolného zařízení s internetovým prohlížečem. ESET PROTECT Web Console můžete rovněž nainstalovat na jiný počítač, než na kterém běží ESET PROTECT Server.

ESET Management Agent

Komponenta, která zajišťuje komunikaci mezi klientskou stanicí a ESET PROTECT Serverem. ESET Management Agenta je nutné nainstalovat na každé zařízení, které chcete vzdáleně spravovat prostřednictvím ESET PROTECT Web Console. Protože se ESET Management agent nachází fyzicky na klientské stanici a pamatuje si vámi definované bezpečnostní scénáře (politiky, úlohy, …), v případě výskytu nové detekce dochází k minimalizaci reakčního času. ESET Management Agenta můžete nasadit prostřednictvím ESET PROTECT Web Console, například na stanice načtené z Active Directory nebo objevené nástrojem RD Sensor. V dalších případech můžete ESET Management Agenta na stanici nainstalovat ručně.

Rogue Detection Sensor

ESET Rogue Detection Sensor (RD Sensor) je nástroj, který ve vaší síti objeví nespravované počítače, a informaci o nich odešle na ESET PROTECT Server. Představuje pohodlný způsob pro přidání nových počítačů do konzole bez nutnosti jejich ručního zadávání. RD Sensor si pamatuje počítače, které již objevil, a neodesílá duplicitní informace.

Apache HTTP Proxy

Služba, kterou v kombinaci s ESET PROTECT můžete použít:

  • Jako cache, ze které se budou klientům distribuovat aktualizace detekčních modulů a instalační balíčky.
  • Pro přesměrování komunikace ESET Management Agentů na ESET PROTECT Server.

Mobile Device Connector

Komponenta, která zajišťuje komunikaci mezi ESET PROTECT a mobilními zařízení s OS Android (aplikací ESET Endpoint Security pro Android), případně operačním systémem iOS.

ESET PROTECT Virtuální appliance

Připravený virtuální stroj založený na operačním systému CentOS Linux 7 s ESET PROTECT určený pro provoz ve virtualizovaném prostředí.

Mirror tool

Představuje řešení aktualizaci modulů v off-line sítích, které nemají přístup k internetu. Prostřednictvím tohoto nástroje vytvoříte lokální kopii aktualizačních serverů i online repositáře s instalačními balíčky.

ESET Remote Deployment

Prostřednictvím ESET Remote Deployment tool můžete nasadit all-in-one instalační balíček vytvořený v ESET PROTECT Web Console. Jedná se o pohodlný způsob, jak na stanice můžete vzdáleně nasadit ESET Management Agenta společně s bezpečnostním produktem ESET.

ESET Business Account

Nový licenční portál, prostřednictvím kterého můžete spravovat všechny své licence. Pro více informací o aktivaci bezpečnostních produktů přejděte do kapitoly ESET Business Account v této příručce, případně se podívejte do uživatelské příručky k samotnému portálu. Pokud máte k dispozici pouze uživatelské jméno a heslo, na tomto portále si je můžete převést na licenční klíč.

PODROBNĚJŠÍ NASTAVENÍ

Dynamické a statické skupiny

ESET Protect pracuje na podobném principu jako Active Directory, jehož strukturu umí automaticky načíst a adaptovat. Klienty je možné zařadit do statických nebo dynamických skupin. Pro dynamické skupiny lze nadefinovat podmínky, za kterých dojde k zařazení do skupiny. Stejně tak je možné přiřadit politiku. Celá proces potom probíhá bez interakce administrátora.

Politiky

Správce může nadefinovat politiky na každý produkt zvlášť a jednoduše určit jejich vzájemný vztah. Politiky jsou uplatňovány agentem, takže i bez připojení na ESET PROTECT Server je agent schopen uplatňovat příslušnou politiku. Správce může také využít předdefinované šablony podle svých potřeb.

Události

Administrátor může nakonfigurovat podmínky, za kterých se má spustit daná úloha. Podmínky lze párovat s dynamickými skupinami, takže se úloha spustí po zařazení klienta do skupiny. Spuštění úlohy je možné naplánovat datum, čas, den a opakovanou frekvenci.

Úlohy

Je možné vytvořit jednoduše krok za krokem v průzkumníkovi a přiřadit je k jednotlivým produktům nebo vybrat některou z již vytvořených.

Reporty

Správce může vybrat předdefinované šablony nebo vytvořit své vlastní. Stačí použít požadovaná data a hodnoty. ESET PROTECT Server sbírá pouze data potřebná k vytvoření reportu, zbývající data zůstávají na klientské straně, což má pozitivní vliv na výkon databáze. Všechny reporty se zobrazují ve webové konzoli a poskytují tak správci přehled nad bezpečnostní situací v sítí v reálném čase. Z konzole lze také rychle reagovat na vzniklé události. Reporty je možné uložit na definované místo nebo poslat e-mailem v PDF formátu.ESET - školení


Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma