Hlavní Menu
Antivirové programyAntiSpamPoštovní serveryFirewallyBezpečnostní softwareMonitorovací softwareOstatní softwareSlužbyNávodyKe stažení

Obchod/Podpora
Akční nabídkyJak nakupovat?Dárek při nákupuZpůsoby platbyObchodní podmínkyProdejci
NástrojeDiskuzePotřebuji poraditVIP sekceantivirovecentrumESET PROTECT Cloud

Výrobce: Eset spol. s r.o.

Naše společnost je Eset Partner centrum, Eset Platinum Partner a Eset Top Partner

Antivirové Centrum je Partner centrum Eset, Eset Platinum Partner a Eset Top Partner

S pomocí ESET PROTECT Cloud můžete řídit zabezpečení vaší podnikové sítě bez nutnosti nákupu, instalace nebo údržby dalšího hardwaru. Nastavení ESET PROTECT Cloud i instalace produktů na koncové stanice jsou rychlé a jednoduché.


Výhody

SOFTWARE JAKO SLUŽBA

ESET PROTECT Cloud se prodává jako služba provozovaná v cloudu. Nevyžaduje žádný další hardware, instalaci, konfiguraci nebo údržbu konzole vzdálené správy. Nastavení, čištění serveru, aktualizace a správa certifikátů se provádí automaticky na pozadí, bez požadavků na interakci uživatele. Uživatel má k dispozici vždy poslední aktualizace a vylepšení.

SPRÁVA SÍTĚ

Vybudování sítě s řízenou bezpečností začíná připojením koncových zařízení do konzole vzdálené správy. Instalační balíčky v ESET PROTECT Cloud obsahují všechny důležité informace včetně licenčního klíče, instalace je díky tomu bezproblémová. Po úspěšné instalaci produktů ESET na koncové stanice se produkt automaticky přihlásí do konzole a správce může ihned zařízení vzdáleně spravovat.

PŘEHLED O STAVU POČÍTAČŮ

Koncové stanice se pravidelně hlásí do ESET PROTECT Cloud pokaždé při připojení k internetu. Stav chráněné sítě se zobrazuje v interaktivních nástěnkách, které řadí data ze stanic do přehledných žebříčků a tabulek. Správce může monitorovat celkový stav v hlavním okně konzole nebo se kliknutím na specifickou kategorii dostat k větším detailům ohledně stavu počítače, hrozeb nebo obsahu karantény.

SPUŠTĚNÍ ÚLOH A AUTOMATIZACE

Správce může vzdáleně konfigurovat bezpečnostní produkty a spouštět jednotlivé úlohy. Lze také vytvořit politiky, které se aplikují v naplánovaném čase nebo při nejbližším připojení stanice do konzole, případně při výskytu definované události. Úlohy i politiky je možné aplikovat na jednotlivé počítače nebo skupiny, a to statické i dynamické.

UPOZORNĚNÍ V REÁLNÉM ČASE

Velkou výhodou centrální správy zabezpečení je možnost dostávat upozornění, i když administrátor není v práci. Může totiž nastavit upozornění na různé události v síti např. v případě probíhajícího útoku a zároveň určit, kdo bude upozornění dostávat. Stejně tak může vytvořit sadu reportů, které vizualizují stav spravované sítě. Reporty je možné vytisknout nebo sdílet v digitální podobě.

SNADNÉ NASTAVENÍ

Po aktivaci ESET PROTECT Cloud jsou uživateli v průvodci představeny základní funkce, jako je přidání počítačů, nasazení bezpečnostního produktu a vytvoření chráněné sítě. Po instalaci bezpečnostního produktu se počítače automaticky připojí do ESET PROTECT Cloud.

RYCHLÉ OVLÁDÁNÍ

Produkt umožňuje provedení různých akcí pomocí jednoho kliknutí myši. Správce tak může rychle aktualizovat všechna bezpečnostní řešení v síti na poslední verzi, spravovat hrozby nebo řešit další úkoly typu aktivace, restart počítače nebo aktualizace operačního systému.

STATICKÉ I DYNAMICKÉ SKUPINY

Každé zařízení je zařazeno do statické skupiny, kterou vytvoří správce dle svých potřeb. Statické skupiny lze řadit do stromové struktury. Dynamické skupiny sdružují zařízení na základě předdefinovaných kritérií. Pokud spravované zařízení kritériím dané skupiny vyhoví, jsou na něj automaticky aplikována příslušná pravidla.

SPRÁVA UŽIVATELŮ

Zařízení připojená do vzdálené správy je možné přiřadit specifickému uživateli. Tato funkce umožňuje správci filtrovat počítače dle uživatelů, prohlédnout si jejich detaily či zkontrolovat stav zařízení, která používají.

UPOZORNĚNÍ

Správci potřebují vědět o vznikajících problémech uvnitř sítě v co nejkratším časovém intervalu. Jen tak mohou provést opatření. ESET PROTECT Cloud umožňuje správci využít předdefinovaných upozornění, která se po výskytu incidentu ihned zobrazují v konzoli a odesílají na určenou e-mailovou adresu.

POLITIKY, REPORTY A ÚLOHY

ESET PROTECT Cloud obsahuje sadu vytvořených pravidel, která správce může použít. Pravidla je možné přiřadit skupinám nebo jednotlivým počítačům. Reporty jsou seřazeny do kategorií a rychle dostupné jedním kliknutím myši. Úlohy správce vytvoří z kontextových nabídek, panelů nebo přímo v sekci úloh. Naplánuje čas a podmínky spuštění.

PŘEHLED O INCIDENTECH

Na hlavní nástěnce správce najde aktuální stav zabezpečení sítě, včetně informací o čase incidentu, skupinách a údajů o tom, jaké počítače detekovaly hrozbu, a o posledních deseti počítačích a uživatelích, kteří zaznamenali bezpečnostní incident.

INVENTÁŘ HARDWARU

ESET PROTECT Cloud sbírá a zobrazuje informace o hardwaru spravovaných koncových zařízení. Správce tak má možnost vidět informace o CPU, RAM, monitorech, discích, tiskárnách (včetně výrobce), sériových číslech a podobně. Produkt tak slouží i jako inventář používaného hardwaru.

DETAILY O STANICÍCH

Správce si může prohlédnout detailní informace o klientských stanicích: do jaké dynamické skupiny je zařazena, jaké bezpečnostní řešení je nainstalované, jaký používá hardware a operační systém a kdo je uživatelem. Informace se zobrazují na interaktivních dlaždicích, které rovněž upozorňují na problémy k řešení.

ESET PROTECT Cloud podporuje nejnovější verze následujících produktů

Součásti

WEBOVÁ KONZOLE

Data uložená v ESET PROTECT Cloud si správce může prohlédnout pomocí webové konzole i přes veřejné internetové připojení. Konzole zobrazuje data v nástěnkách a seznamech, umožňuje vytvořit úlohy pro agenty tak, aby pracovali přesně podle požadavků administrátora. Koncové stanice je možné řadit do statických i předdefinovaných dynamických skupin.

INSTALAČNÍ BALÍČEK

Malý, snadno dostupný balíček již připravený k instalaci obsahuje všechny nezbytné komponenty – agenta i bezpečnostní produkt ESET. Po instalaci se produkt automaticky připojí ke správné cloudové instanci a aktivuje se s platnou licencí. Instalační balíček je možné stáhnout přímo na koncové stanice, případně správce může doručit odkaz ke stažení na e-mail nebo jiným komunikačním nástrojem.

BEZPEČNOSTNÍ PRODUKTY

Produkty ESET chrání klientské počítače a servery před všemi druhy hrozeb. ESET PROTECT Cloud podporuje nejnovější verze následujících produktů: ESET Endpoint Antivirus pro Windows a OS X/macOS, ESET Endpoint Security pro Windows a OS X/macOS, ESET File Security pro Microsoft Windows Server, ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server, ESET Mail Security pro IBM Domino, ESET Security pro Microsoft SharePoint Server. Kromě aktuálních verzí může uživatel vybrat i přechozí verzi produktu.

NÁSTROJ PRO VZDÁLENOU INSTALACI

Jde o nástroj, který dokáže vzdáleně nasadit instalátory ESET PROTECT Cloud do sítě. Dokáže vzdáleně zmapovat síť, provést synchronizaci s Active Directory, nebo umožňuje definovat koncová zařízení, na která bude produkt nainstalován.

ŠIFROVÁNÍ CELÉHO DISKU

ESET Full Disk Encryption je nativně implementován do konzolí vzdálené správy - ESET PROTECT Cloud a ESET PROTECT. Správce může jedním kliknutím zašifrovat data na připojených koncových zařízeních. ESET Full Disk Encryption výrazně vylepšuje zabezpečení firemních dat a pomáhá vyhovět zákonným nařízením a regulacím.

ESET BUSINESS ACCOUNT

Jedná se o platformu pro firemní zákazníky, kteří v ní mohou spravovat licence. Jde o primární vstupní bod pro cloudové služby ESET, včetně ESET PROTECT Cloud.
Uživatelům umožňuje:

  • Snadno spravovat licence.
  • Vytvořit firemní uživatele a definovat pro ně úroveň přístupu k business účtu
  • Generovat 30denní zkušební licence pro správu produktů, včetně ESET Full Disk Encryption, přes ESET PROTECT Cloud nebo „on premise“ pomocí ESET PROTECT
  • Aktivovat ESET PROTECT Cloud pro správu firemního zabezpečení sítě.Ceník všech produktů Eset
Katalog všech produktů Eset


ESET - školení


Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma