ISL Online

Nástroje pro poskytování
vzdálené technické podpory

Výrobce: ISL Online

ISL Online představuje sadu nástrojů, které slouží firemním správcům k poskytování technické pomoci zaměstnancům a ke vzdálenému přístupu k firemním serverům. Stejně tak mohou posloužit i pracovníkům technické podpory ve firmách poskytujících servisní služby koncovým zákazníkům.

    Sada nástrojů ISL Online umožňuje:
  • Poskytnout jednorázovou vzdálenou pomoc (ISL Remote Support)
  • Zajistit možnost trvalého připojení k důležitým serverům či počítačům (ISL Remote Access)
  • Integrovat online chat do webových stránek (ISL Live chat)
  • Pořádat webové konference s možností tvorby prezentací (ISL Web Conference)

Pro zjištění ceny prosím kontaktujte obchodní oddělení na obchod@amenit.cz nebo telefonicky +420556706203.

ISL Remote Support

Slouží k poskytnutí jednorázové technické podpory libovolnému uživateli či koncovému zákazníkovi. K navázání spojení stačí na straně příjemce podpory stáhnout klienta ISL Light Desk a zadat kód relace, který příjemci sdělí technik poskytující podporu.

Po navázání spojení může technik ovládat počítač příjemce podpory nebo naopak zpřístupnit svoji pracovní plochu či aplikaci příjemci podpory a prezentovat řešení problému. Součástí jednorázové podpory je možnost jednoduchého chatu, hlasové komunikace, přenášet soubory z/do počítače příjemce podpory, restartovat či vypnout počítač a také pořídit videozáznam relace.

Spojení s protistranou lze navázat několika způsoby. Nejčastěji si příjemce podpory stáhne klienta ISL Light Desk stáhne z odkazu na webu poskytovatele. Samozřejmě lze pozvat pozvánku emailem, který obsahuje odkaz ke stažení klientské části. Další možnost je připojit se k vytvořené relaci přes webové stránky nebo přijmout pozvánku ke spojení prostřednictvím online chatu ISL Live Chat.

Spojení mezi příjemcem a poskytovatelem podpory je šifrované.

ISL Remote Support

ISL Remote Access

Je určen k instalaci na servery a počítače, u kterých je potřeba zajistit vzdálený přístup odkudkoliv a kdykoliv bez nutnosti jakéhokoliv zásahu na straně "příjmu".

Bezobslužný přístup se zajistí instalací ISL Always On klienta na zařízení, které má být vzdáleně spravováno. ISL Always On klient je plně zabezpečen šifrovanou komunikací a při připojení technika vyžaduje heslo. Samozřejmostí je možnost přenášet soubory a zapnout zařízení pomocí funkce Wake On Lan.

Seznam počítačů s nainstalovaným ISL Always On je technikům k dispozici přes webové rozhraní a mohou se tak k libovolnému počítači připojit kdykoliv z libovolného místa s přístupem k internetu.

ISL Remote Access

ISL Live chat

Pomocí ISL Live chat můžete poskytnout základní technickou podporu formou online komunikace s uživatelem. Komunikovat lze psanou formou, navázat ale lze i hlasovou komunikaci či videohovor. Systém ISL Live Chat lze jednoduše integrovat do libovolných webových stránek. Systém dokáže automaticky vyhodnotit, zda jsou k dispozici operátoři, a podle toho nastaví způsob chování na webu. V případě, že jsou dostupní operátoři, nabídne systém spojení s volným operátorem. Pokud jsou operátoři nedostupní, přepne se systém automaticky do režimu emailu.

Operátoři chatu mají na svých počítačích nainstalovánu aplikaci ISL Pronto Chat. Aplikace poskytuje operátorům základní informace o uživateli, například jeho jméno a email, typ použitého internetového prohlížeče, IP adresu a geografickou lokaci uživatele. Každý operátor může obsluhovat více chatujících uživatelů a může uživatele v případě potřeby předat jinému operátorovi. K dispozici také jsou tzv. vzorové odpovědi, tedy předem definované fráze nebo věty, které slouží k automatizovanému zaslání zprávy do okna chatu uživatele – typickým příkladem může být například uvítací věta "Dobrý den, jmenuji se XY, jak Vám mohu pomoci", nebo opakující se fráze "klikněte tam a tam, otevře se okno XY, zde zadejte svoje uživatelské jméno a nastavení uložte". Vzorové odpovědi lze rozdělit jednotlivým skupinám (oddělením) operátorů a lze v nich pohodlně a rychle vyhledat vhodnou frázi.

ISL Live chat

ISL Web Conference

ISL Web Conference slouží pro organizaci online konferenčních videochatů a online prezentací – webinářů. Pro vytvoření konference či webináře stačí ve webovém rozhraní aktivovat možnost "Vytvořit nový…" a vybrat si, zda vašim požadavkům lépe odpovídá konference či webinář. Systém automaticky vytvoří prázdnou šablonu, ke které se operátor připojí pomocí aplikace ISL Groove. Jednoduchou formou pak může vytvořit webinář či online prezentaci. Pro online prezentaci lze zaslat pozvánky pro konkrétní osoby. V případě webináře zpřístupní veřejný odkaz, pomocí kterého se zájemci o webinář mohou zaregistrovat do systému.

Systém webinářů a prezentací nevyžaduje instalaci dalších podpůrných aplikací (audio či video kodeky).

ISL Web Conference
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma