TeamViewer

TeamViewer

Výrobce: TeamViewer GmbH

TeamViewer vám pomůže připojit se ke vzdáleným stolním počítačům, mobilním zařízením a zařízením IoT, kdykoli a kdekoli.

Pro zjištění ceny prosím kontaktujte obchodní oddělení na obchod@amenit.cz nebo telefonicky +420556706203.

Přední světový nástroj pro přístup na vzdálenou plochu. TeamViewer je nejoblíbenější nástroj pro přístup na vzdálenou plochu na světě, s více než 30 000 nově stahovanými soubory každou hodinu. V současné době má k světově největší a nejrychlejší síti pro vzdálené připojení přístup 1,7 miliardy existujících TeamViewer ID. Jedná se o jediný nástroj, který potřebujete k tomu, abyste měli všechny počítače, servery a zařízení na dosah ruky.

Zabezpečení uživatelů a připojení je u nástrojů pro vzdálený přístup zásadní. Vaše zabezpečení je naší hlavní prioritou.

Zabezpečení bereme vážně a zákazníci i jejich klienti jsou pro nás, co se týče jejich zabezpečení prostřednictvím nejnovějších technologií, na prvním místě. Naše infrastruktura je certifikována podle ISO 27001 a je plně kompatibilní s HIPAA a SOC2:

 • 256-bit AES šifrování
 • Dvouúrovňové ověřování
 • certifikováno a kompatibilní s SOC2
 • Certifikace ISO 27001 pro řízení informační bezpečnosti
 • Kompatibilní s HIPAA
 • Ochrana proti hrubé síle
 • Uživatel & zařazení IP na whitelist
 • Seznamy důvěryhodných zařízení
 • Vynucené obnovení hesla

Nejlepší světový nástroj pro připojení na vzdálenou plochu se jen zlepšil!

Další řešení vzdálené podpory na trhu jsou určena pro IT techniky. Avšak pro osoby na druhém konci získání podpory neusnadňují. S TeamViewer je nastavení příchozí a odchozí vzdálené plochy a připojení mezi počítači pro podporu v reálném čase nebo přístup k souborům, sítím a programům opravdu jednoduché. Spolupracujte online, účastněte se schůzek, chatujte s ostatními lidmi nebo skupinami a uskutečňujte videohovory jedním kliknutím. Po stažení a instalaci tohoto softwaru budete moci během několika sekund zahájit první relaci.

Proč TeamViewer?

Šest důvodů, proč si naši zákazníci oblíbili TeamViewer, a vy si jej oblíbíte také

 • Obnovte připojení k zařízením, která jste již dříve navštívili rychlým způsobem Počítače & Seznam kontaktů.
 • Nové UI pro přenos souborů: flexibilní pracovní fronta a procházení souborů uprostřed přenosu.
 • Vylepšený výkon dálkového ovládání s GPU pro zrychlené hardwarové zpracování obrazu.
 • Zjednodušte zákaznickou podporu, automatickypřiřaďte nové servisní případy počínaje vlastními přizpůsobenými moduly až po předem určeného prvního pracovníka.*
 • Rozšiřte síť IT služeb, které můžete pro svá zařízení využít, s plně mobilní vzdálenou podporou poskytovanou výrobkům Motorola se systémem Android 7.1.1 a vyšším.*
 • Poskytněte nepřetržitou podporu, šetřete baterií i daty chytrých telefonů a tabletů Android s připojením na jedno kliknutí.*

* Pouze pro prémiové (Premium) licence a vyšší.

Nejrozsáhlejší funkce k dispozici v platformě Secure Remote Desktop

 • Multiplatformní přístup Připojte se k různým platformám, PC k PC, mobil k PC, PC k mobilu a mobil k jinému mobilu.
 • Relace podpory pro více uživatelů Přizvěte více techniků podpory do komplexních relací podpory.
 • Vzdálené ovládání zařízení Ovládejte vzdálené počítače, mobilní zařízení Android nebo Windows 10, jako byste seděli přímo před nimi.

Jednoduchá řešení pro složité IT výzvy

Zabezpečený vzdálený přístup a řešení podpory pro podnikatele, malé firmy a velké podniky

Small Business Solutions (Řešení pro malé podniky) TeamViewer posiluje malé firmy po celém světě, poskytujíce alternativu VPN pro průmyslové využití a vzdálenými nástroji zákaznické podpory.

Enterprise Solutions (Řešení pro velké podniky) Jediný podnikový nástroj vzdálené podpory, který potřebujete pro dálkové ovládání na průmyslové úrovni, sdílení ploch, on-line schůzky, sledování sítě, ochrana proti malwaru a bezpečný přenos souborů mezi počítači.

Kontrola zařízení IoT Zjednodušené sledování a ovládání zařízení IoT postavené na naší nekonečně škálovatelné globální přístupové síti.

Pro správce IT

Správci IT jsou s programem TeamViewer připraveni na všechny situace.

V běžném pracovním dni byste měli snadno realizovat standardizované procesy a také rychle reagovat v nouzových situacích. Pomohou Vám v tom tyto funkce:

 • Pro lepší přehled podle Vaší potřeby můžete do uživatelsky definovaných polí přidat až 25 informací o zařízení a třídit je do skupin.
 • Provádějte aktualizace minimálně dvakrát tak rychleji tím, že uložíte průběh skriptu a provedete jej jedním kliknutím během relace.

Pro pracovníky podpory IT

Podpora IT může být díky programu TeamViewer hned k dispozici.

Pro podporu IT je spokojenost zákazníků na prvním místě. S rozšířenou realitou a dalšími funkcemi můžete řešit požadavky na podporu v nejkratším možném čase:

 • Podpora servicecamp je nyní součástí modulu QuickSupport pro lepší dosažitelnost podpory a rychlejší komunikaci v týmu.
 • Podpora programu TeamViewer pro mobilní zařízení je jedinečná. Díky zjednodušenému pracovnímu postupu sdílení obrazovky je podpora zařízení se systémem iOS ještě jednodušší a rychlejší.

Pro podniky

TeamViewer pro firmy: Bezpečnost na prvním místě.

Pro podniky má bezpečnost nejvyšší prioritu. O tom jsme pevně přesvědčeni. Proto jsme vytvořili ještě bezpečnější TeamViewer:

 • Správa důvěryhodných zařízení je díky řídicím panelům Trusted Devices (Důvěryhodná zařízení) jednodušší a lze ji provádět centrálně. V případě nouze můžete zařízení odebrat jedním kliknutím.
 • Využívejte výhod dosavadních vysokých standardů zabezpečení TeamViewer: jako německá společnost totiž splňujeme nejvyšší nároky na zabezpečení.

Klíčové vlastnosti

Rozšířená klasifikace zařízení do skupin
Seskupujte zařízení rychle a snadno podle vlastností, které jsou pro Vás v této chvíli rozhodující. Tak můžete optimálně využívat vlastní informace o zařízení a třídit zařízení na počítači & v seznamu kontaktů podle aktuálních potřeb.

Provádění skriptů jediným kliknutím
Používáním skriptů automatizujete opakované procesy, čímž ušetříte čas při rutinních úkolech. Ke skriptům nahraným v konzole pro správu budete mít snadný a pohodlný přístup během každé relace. Šetřete čas a peníze automatizací opakovaných procesů.

Optimalizováno pro nejlepší výkon v systému macOS Mojave
Program TeamViewer je nyní optimalizován pro systém macOS 10.14 Mojave. S vylepšenou kvalitou obrazu a inteligentní alokací prostředků Vám TeamViewer umožňuje nejinovativnější a nejvýkonnější relace vzdáleného řízení na trhu.

Informace o zařízení definované uživatelem
Ukládejte na počítači & v seznamech kontaktů informace o zařízení, které potřebujete ke každodenní práci: Operační systém, výrobce, oddělení, firma – omezení neexistují. Vytvářejte centrálně v konzole pro správu pole pro všechny pracovníky. Ty pak mohou přímo na počítači a v seznamu kontaktů vkládat nezbytné údaje.

Lepší výkon při nižší šířce pásma
V průměru 1 z 5 připojení TeamViewer funguje s nižší šířkou pásma (<1 Mbit/s). Naše nová verze zlepšuje rychlost a spolehlivost uživatelům, kteří s těmito připojeními pracují, díky inteligentní, adaptivní komprimaci, která automaticky rozpoznává nízkou šířku pásma a přizpůsobuje komprimaci.

Vylepšená kvalita připojení
Vyšší kvalita připojení při nízké době latence: pokud program TeamViewer spustíte, připojíte se k nejbližšímu serveru a nikoli ke kmenovým serverům ve Frankfurtu. Tím je naše síťová infrastruktura vybavena do budoucna a je připravena pro rozvoj Vaší společnosti.

Temný režim
Soustřeďte se díky temnému režimu na to podstatné. Temná uživatelská plocha pro systém Mac, Linux a Windows je šetrná k očím a podporuje soustředění především v tmavém prostředí. Přepínejte podle potřeby mezi světlou a tmavou plochou v systémech Windows, Linux a macOS Mojave.

Nový design
Vychutnejte si čistý a efektivní design uživatelské plochy. Vylepšené podání barev nabízí intuitivní design se zjednodušeným rozložením kláves a jednoznačnými změnami rozvržení. Objevte novou, přímočarou plochu programu TeamViewer.

Nový pracovní postup sdílení obrazovky pro iOS
Dosáhněte s tímto rozšířením ještě efektivnějšího sdílení obrazovky v systému iOS. Po zahájení relace lze uživateli jednoduchým kliknutím poskytnout podporu. Stačí, když Váš partner pro relaci připojení stiskne tlačítko, které je součásti chatu v aplikaci QuickSupport, a sdílení obrazovky se ihned spustí.

Správa důvěryhodných zařízení
Získejte přehled o zařízeních a IP adresách, které jste klasifikovali jako důvěryhodné. Správci mohou navíc zobrazit všechna důvěryhodná zařízení podniku a v případě nouze je jednoduše odebrat – pro maximální bezpečnost.

Srovnání verzí

 Single User
Business

Multi User
Premium
Pro týmy
Corporate
Nástroje - srovnání podle funkcí
Počet uživatelů (licencí) 1
(max. 3 zařízení)
Více Více
Počet souběžných připojení (relací) 1 1 3
Přístup & vzdálená správa počítačů anoanoano
Vlastní označení anoanoano
Zabezpečený bezobslužný přístup anoanoano
Tisk na dálku pro Mac & Windows na jakékoli tiskárně anoanoano
Sdílení souborů anoanoano
Neomezený počet koncových bodů anoanoano
Správa zařízení až 200 až 200 až 500
Přístup k plochám mezi jednotlivými zařízeními anoanoano
Správa zařízení & přizpůsobení aplikací anoanoano
Konzola pro správu uživatelů & zařízení  anoano
Zprávy o přístupu uživatele  anoano
Hromadné nasazení   ano
Zprávy o přístupu k zařízení   ano
Předinstalované integrace softwaru   ano
Dostupné doplňky
TeamVewer Remote Management
(monitorujte IT infrastrukturu…)
anoanoano
Podpora pro mobilní zařízení anoanoano
ServiceCamp anoanoano
Extra současní uživatelé  anoano


Pro zjištění ceny prosím kontaktujte obchodní oddělení na obchod@amenit.cz nebo telefonicky +420556706203.


Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma