IceWarp Mail server

IceWarp Server

Výrobce: IceWarp

Sync a klienti

Technologie Microsoft Exchange ActiveSync pro synchronizaci pošty, kalendářů, úkolů a poznámek do většiny mobilních zařízení na trhu. Bezproblémová synchronizace s platformou OSX. Kompatibilita s produktem Outlook 2007/2010/2013 pro práci v offline režimu, nebo vlastní alternativní emailový klient pro Windows.

Data vždy po ruce

Podpora technologie Exchange ActiveSync® zajišťuje bezproblémovou PUSH synchronizaci dat uložených na server. Pošty, kalendářů, kontaktů nebo úkolů. Mobilní uživatelé tak mají okamžitý přístup ke svým sdíleným a osobním informacím (včetně GAL).

 • Exchange ActiveSync - Modul Exchange ActiveSync, umožňující synchronizaci veškerých osobních i veřejných dat včetně e-mailů, kontaktů, kalendářů, úkolů nebo poznámek s mobilními telefony. Podporován na platformách iOS, Android, Windows Phone a BlackBerry 10.
 • Vlastní zařízení ve firmě - Aktuální verze ActiveSync umožňuje selektivní vymazání synchronizovaných uživatelských dat namísto celého zařízení. Pracovníkům firmy tedy nic nebrání využít pro práci jejich vlastní mobilní zařízení.
 • Centrální správa - Správci mohou jednoduše řídit všechna zařízení přípojená k serveru. Nastavit politiky synchronizace, povolit nebo odebrat možnost využívat určité funkce mobilního telefonu (foťák, SMS apod.) nebo zakázat připojení zařízení k serveru.
 • Karanténa pro nová zařízení - Pokročilá pravidla pro karanténu umožňují dočasně blokovat přístup nových mobilních zařízení na server. Zařízení musí tak nejprve schválit správce serveru.
 • SmartDiscover - Při zakládání nového mobilního telefonu a nebo účtu, uživatelé potřebují pouze zadat svoji e-mailovou adresu a heslo. Ostatní parametry účtu se nastaví automaticky.

Kompatibilita s Microsoft Outlook

IceWarp Outlook Sync spojuje původní rysy aplikace Outlook se serverem IceWarp. Synchronizuje všechna Vaše data v Outlooku včetně schůzek, kontaktů, úloh, poznámek distribučních seznamů, dokumentů, veřejných i sdílených složek s funkcemi jako je plánování, Dostupný/Nedostupný status a pravidla.

 • Outlook Sync doplněk - Outlook Sync je plně integrovaný do rozhraní programu Outlook pod vlastní složkou IceWarp Sync. Koncový uživatelé mohou hospodařit se svými účty přímo z aplikace Outlook včetně automatického odpovídače, přeposílání a pravidel směřovaných na stranu serveru.
 • Vzdálená konfigurace - Vybrané synchronizační nastavení mají centralizované řízení a mohou být dálkově přesunuté z administrativní konzole to Outlook Sync, které zjednodušuje ve velkém měřítku rozmístění a správu.
 • Importování existujících profilů - Outlook Sync rozpozná a může se spojit s existujícími profily v Outlooku a je užitečný při přemisťování dat v offline režimu do cloudu. Různé kombinace POP, IMAP a osobní složky v Outlook Sync budou podporované a nebo vytvořené nové.

Na Macu jako doma

Díky společné filozofii společnosti Apple a IceWarp využívat standardizované technologie a protokoly je kompatibilita s nativními aplikacemi v prostředí OSX zaručena.

 • Synchronizace pošty a zpráv - Aplikace zprávy v operačním systému OSX plně spolupracuje s integrovaným Instant Messaging serverem v IceWarpu. Uživatelé tak maji pohromadě své SMS, vnitrofiremní chat a iMessage zprávy v jednom rozhraní.
 • Kontakty a kalendáře - Aplikace pro práci s kalendáři a kontakty umožňuje synchronizaci dat a zobrazení stejně jako v případě práce se službou iCloud.
 • Aplikace pro snadné nastavení - Aby nemuseli uživatelé konfigurovat nastavení v prostředí OSX ručně, připravili jsme pro ně aplikaci dostupnou přímo v App Store.

IceWarp Desktop - profesionální náhrada za Outlook

IceWarp desktop je komplexní mailový a instant messaging klient s moderním intuitivním uživatelským rozhraním umožňující také správu kalendáře, úkolů, kontaktů.

 • Náhrada aplikace Outlook - IceWarp Desktop Klient podporuje více účtů, ukládání dat v offline režimu a navíc obsahuje integrovaný Instant Messaging a nástroje pro plánování.
 • Jednoduchý import - Bezproblémový import všech dat z většiny emailových klientů včetně Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Live Mail, Thunderbird, The Bat! a dalších.
 • Více účtů - Pro uživatele kteří mají několik emailových účtů nic nepřekoná automatizaci e-mailového klienta se sadou funkcí s jednoduchým ovládáním.
 • Instant messaging - Plně integrovaný Instant Messaging klient umožňuje jednoduchou a bezpečnou komunikaci ve firmě. Vše v jednom rozhraní.
 • Vyhledávání a historie - Vyhledávání jakéhokoliv emailu, události, kontaktu a nebo přílohy v krátkém čase s rychlým full-text vyhledáváním. Historie Vaší komunikace zachovává všechny emaily a přílohy se všemi kontakty.
Naposledy aktualizováno: 21.7.2016
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma