Návod na stažení a spuštění
IceWarp Mail server

IceWarp Server 12

Výrobce: IceWarp

Sync a klienti

Technologie Microsoft Exchange ActiveSync pro synchronizaci pošty, kalendářů, úkolů a poznámek do většiny mobilních zařízení na trhu. Bezproblémová synchronizace s platformou OSX. Kompatibilita s produktem Outlook 2007/2010/2013 pro práci v offline režimu, nebo vlastní alternativní emailový klient pro Windows.

Data vždy po ruce

Podpora technologie Exchange ActiveSync® zajišťuje bezproblémovou PUSH synchronizaci dat uložených na server. Pošty, kalendářů, kontaktů nebo úkolů. Mobilní uživatelé tak mají okamžitý přístup ke svým sdíleným a osobním informacím (včetně GAL).

 • Exchange ActiveSync - Modul Exchange ActiveSync, umožňující synchronizaci veškerých osobních i veřejných dat včetně e-mailů, kontaktů, kalendářů, úkolů nebo poznámek s mobilními telefony. Podporován na platformách iOS, Android, Windows Phone a BlackBerry 10.
 • Vlastní zařízení ve firmě - Aktuální verze ActiveSync umožňuje selektivní vymazání synchronizovaných uživatelských dat namísto celého zařízení. Pracovníkům firmy tedy nic nebrání využít pro práci jejich vlastní mobilní zařízení.
 • Centrální správa - Správci mohou jednoduše řídit všechna zařízení přípojená k serveru. Nastavit politiky synchronizace, povolit nebo odebrat možnost využívat určité funkce mobilního telefonu (foťák, SMS apod.) nebo zakázat připojení zařízení k serveru.
 • Karanténa pro nová zařízení - Pokročilá pravidla pro karanténu umožňují dočasně blokovat přístup nových mobilních zařízení na server. Zařízení musí tak nejprve schválit správce serveru.
 • SmartDiscover - Při zakládání nového mobilního telefonu a nebo účtu, uživatelé potřebují pouze zadat svoji e-mailovou adresu a heslo. Ostatní parametry účtu se nastaví automaticky.

Kompatibilita s Microsoft Outlook

IceWarp Outlook Sync spojuje původní rysy aplikace Outlook se serverem IceWarp. Synchronizuje všechna Vaše data v Outlooku včetně schůzek, kontaktů, úloh, poznámek distribučních seznamů, dokumentů, veřejných i sdílených složek s funkcemi jako je plánování, Dostupný/Nedostupný status a pravidla.

 • Outlook Sync doplněk - Outlook Sync je plně integrovaný do rozhraní programu Outlook pod vlastní složkou IceWarp Sync. Koncový uživatelé mohou hospodařit se svými účty přímo z aplikace Outlook včetně automatického odpovídače, přeposílání a pravidel směřovaných na stranu serveru.
 • Vzdálená konfigurace - Vybrané synchronizační nastavení mají centralizované řízení a mohou být dálkově přesunuté z administrativní konzole to Outlook Sync, které zjednodušuje ve velkém měřítku rozmístění a správu.
 • Importování existujících profilů - Outlook Sync rozpozná a může se spojit s existujícími profily v Outlooku a je užitečný při přemisťování dat v offline režimu do cloudu. Různé kombinace POP, IMAP a osobní složky v Outlook Sync budou podporované a nebo vytvořené nové.

Na Macu jako doma

Díky společné filozofii společnosti Apple a IceWarp využívat standardizované technologie a protokoly je kompatibilita s nativními aplikacemi v prostředí OSX zaručena.

 • Synchronizace pošty a zpráv - Aplikace zprávy v operačním systému OSX plně spolupracuje s integrovaným Instant Messaging serverem v IceWarpu. Uživatelé tak maji pohromadě své SMS, vnitrofiremní chat a iMessage zprávy v jednom rozhraní.
 • Kontakty a kalendáře - Aplikace pro práci s kalendáři a kontakty umožňuje synchronizaci dat a zobrazení stejně jako v případě práce se službou iCloud.
 • Aplikace pro snadné nastavení - Aby nemuseli uživatelé konfigurovat nastavení v prostředí OSX ručně, připravili jsme pro ně aplikaci dostupnou přímo v App Store.

IceWarp Desktop - profesionální náhrada za Outlook

IceWarp desktop je komplexní mailový a instant messaging klient s moderním intuitivním uživatelským rozhraním umožňující také správu kalendáře, úkolů, kontaktů.

 • Náhrada aplikace Outlook - IceWarp Desktop Klient podporuje více účtů, ukládání dat v offline režimu a navíc obsahuje integrovaný Instant Messaging a nástroje pro plánování.
 • Jednoduchý import - Bezproblémový import všech dat z většiny emailových klientů včetně Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Live Mail, Thunderbird, The Bat! a dalších.
 • Více účtů - Pro uživatele kteří mají několik emailových účtů nic nepřekoná automatizaci e-mailového klienta se sadou funkcí s jednoduchým ovládáním.
 • Instant messaging - Plně integrovaný Instant Messaging klient umožňuje jednoduchou a bezpečnou komunikaci ve firmě. Vše v jednom rozhraní.
 • Vyhledávání a historie - Vyhledávání jakéhokoliv emailu, události, kontaktu a nebo přílohy v krátkém čase s rychlým full-text vyhledáváním. Historie Vaší komunikace zachovává všechny emaily a přílohy se všemi kontakty.
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI


Štefan Margita
operní pěvec

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
© 1998 - 2019 Amenit s.r.o.

Facebook - Antivirové CentrumGoogle Plus - Antivirové CentrumTwitter - Antivirové CentrumPinterest - Antivirové Centrum
tumblr - Antivirové CentrumREDDIT - Antivirové CentrumStumbleupon - Antivirové CentrumNapište nám - kontaktní formulář

www.Amenit.cz
Ochrana osobních údajů
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma