IceWarp Mail server

IceWarp Server

Výrobce: IceWarp

Mail server s GroupWare

Plnohodnotný mail server s řešením pro efektivní týmovou spolupráci. Kromě kompatibility s programem Microsoft Outlook a standardem mobilní synchronizace Microsoft Exchange ActiveSync je dostupný pro uživatele také pokročilým webovým rozhraním umožňujícím práci s poštou, kalendáři, kontakty, úkoly a dokumenty. Moderní intuitivní WebAdmin pro jednoduchou správu serveru.

Vše v jednom rozhraní

Webový klient centralizuje všechna data uživatele včetně komunikace (email, chat či hovory) na jednom místě a umožňuje jednotný přístup z kteréhokoliv prohlížeče i zařízení. Všechny části aplikace jsou navíc dostupné v jednom rozhraní, díky čemuž uživatelé nemusí přepínat mezi taby v prohlížeči.

 • Pošta, kalendář, kontakty, úkoly a poznámky - Webový klient má mnoho funkcí určených pro spravování osobních informací včetně kalendáře, plánovacích prostředků, kontaktů a úkolů. Uživatelé mohou sdílet data nejen mezi sebou, ale také efektivně ve skupinách.
 • Dokumenty - Dokumenty je možné nahrát na server pouhým přetažením myší z pracovní stanice. Spolupracujte na dokumentech s ostatními, uzamkněte, uložte několik verzí, vraťte se zpátky do předchozí verze, nebo upozorněte ostatní na změny.
 • Direct preview and online search - Preview Excel sheets, play PowerPoint presentations and view Word and ODF files directly in your browser without having to install any Office suite on your computer. Browse and search through a document with a full-text online search.
 • Collaborate and work with documents online - Open and edit documents directly in the browser window. Easily multitask with emails, files and online meetings. Cooperate on a document with the team – lock it, save multiple revisions, roll back to an earlier version or share it in TeamChat and let others comment on it.
 • Kalendář a plánování - IceWarp umožňuje interoperabilitu mezi interními a externími uživateli pro zasílání pozvánek. Uživatelé tak jednoduše zjistí nejen dostupnost ostatních účastníků v daném čase, ale také možnost rezervace společných zdrojů nebo vybavení.
 • Posílejte velké přílohy - IceWarp SmartAttach™ automaticky nahrazuje fyzické přílohy odkazy pro stažení, které umisťuje do patičky zpráv. Kromě lepšího zabezpečení či vyšší dostupnosti přenášených souborů dochází také k výrazné úspoře místa na disku.
 • Integrace s Office - Všechny dokumenty Microsoft Office je možné otevřít přímo ze serveru aniž by bylo nutné je stahovat. Uživatelé, jež mají Microsoft Office nainstalované na pracovní stanici, mohou dokumenty upravit a uložit přímo na IceWarp server.

WebAdmin - snadná správa Vašeho serveru

Administrace serveru prostřednictvím vzdálené konzole umožňuje jednoduchou centrální administraci veškerých funkcí. Využijte nově také webové rozhraní pro správu domén a uživatelů dostupné z libovolného prohlížeče ve Vašem počítači, tabletu či smartphonu.

 • Responzivní WebAdmin - The new dashboard is the administrator's control center with the two most important views on a single screen.
 • API console - The new API console provides access to thousands of server settings, including those not available in the Administration GUI, divided into areas such as Accounts, Domains, Mail, etc.
 • Responsive layout - WebAdmin layout automatically adapts to your device type. Create and configure domains, users, groups, mailing lists, as well as rules and basic server settings.

Alternativa k Exchange Serveru

Díky 12 letům vývoje produktu nabízí IceWarp více než plnohodnotnou alternativu k zavedenému produktu Exchange server. Efektivní migrační nástroj navíc umožňuje přenos dat z Exchange serveru na IceWarp a to bez přerušení provozu.

 • Outlook Integrace - Outlook Sync se instaluje na stávající profily uživatelů a tím umožňuje uživatelům pracovat v rámci známého programu Microsoft Outlook a používat veškeré jeho funkce. Všechna data jsou synchronizována v reálném čase.
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma