Návod na stažení a spuštění
IceWarp Mail server

IceWarp Server 12

Výrobce: IceWarp

Mail server s GroupWare

Plnohodnotný mail server s řešením pro efektivní týmovou spolupráci. Kromě kompatibility s programem Microsoft Outlook a standardem mobilní synchronizace Microsoft Exchange ActiveSync je dostupný pro uživatele také pokročilým webovým rozhraním umožňujícím práci s poštou, kalendáři, kontakty, úkoly a dokumenty. Moderní intuitivní WebAdmin pro jednoduchou správu serveru.

Vše v jednom rozhraní

Webový klient centralizuje všechna data uživatele včetně komunikace (email, chat či hovory) na jednom místě a umožňuje jednotný přístup z kteréhokoliv prohlížeče i zařízení. Všechny části aplikace jsou navíc dostupné v jednom rozhraní, díky čemuž uživatelé nemusí přepínat mezi taby v prohlížeči.

 • Pošta, kalendář, kontakty, úkoly a poznámky - Webový klient má mnoho funkcí určených pro spravování osobních informací včetně kalendáře, plánovacích prostředků, kontaktů a úkolů. Uživatelé mohou sdílet data nejen mezi sebou, ale také efektivně ve skupinách.
 • Dokumenty - Dokumenty je možné nahrát na server pouhým přetažením myší z pracovní stanice. Spolupracujte na dokumentech s ostatními, uzamkněte, uložte několik verzí, vraťte se zpátky do předchozí verze, nebo upozorněte ostatní na změny.
 • Direct preview and online search - Preview Excel sheets, play PowerPoint presentations and view Word and ODF files directly in your browser without having to install any Office suite on your computer. Browse and search through a document with a full-text online search.
 • Collaborate and work with documents online - Open and edit documents directly in the browser window. Easily multitask with emails, files and online meetings. Cooperate on a document with the team – lock it, save multiple revisions, roll back to an earlier version or share it in TeamChat and let others comment on it.
 • Kalendář a plánování - IceWarp umožňuje interoperabilitu mezi interními a externími uživateli pro zasílání pozvánek. Uživatelé tak jednoduše zjistí nejen dostupnost ostatních účastníků v daném čase, ale také možnost rezervace společných zdrojů nebo vybavení.
 • Posílejte velké přílohy - IceWarp SmartAttach™ automaticky nahrazuje fyzické přílohy odkazy pro stažení, které umisťuje do patičky zpráv. Kromě lepšího zabezpečení či vyšší dostupnosti přenášených souborů dochází také k výrazné úspoře místa na disku.
 • Integrace s Office - Všechny dokumenty Microsoft Office je možné otevřít přímo ze serveru aniž by bylo nutné je stahovat. Uživatelé, jež mají Microsoft Office nainstalované na pracovní stanici, mohou dokumenty upravit a uložit přímo na IceWarp server.

WebAdmin - snadná správa Vašeho serveru

Administrace serveru prostřednictvím vzdálené konzole umožňuje jednoduchou centrální administraci veškerých funkcí. Využijte nově také webové rozhraní pro správu domén a uživatelů dostupné z libovolného prohlížeče ve Vašem počítači, tabletu či smartphonu.

 • Responzivní WebAdmin - The new dashboard is the administrator's control center with the two most important views on a single screen.
 • API console - The new API console provides access to thousands of server settings, including those not available in the Administration GUI, divided into areas such as Accounts, Domains, Mail, etc.
 • Responsive layout - WebAdmin layout automatically adapts to your device type. Create and configure domains, users, groups, mailing lists, as well as rules and basic server settings.

Alternativa k Exchange Serveru

Díky 12 letům vývoje produktu nabízí IceWarp více než plnohodnotnou alternativu k zavedenému produktu Exchange server. Efektivní migrační nástroj navíc umožňuje přenos dat z Exchange serveru na IceWarp a to bez přerušení provozu.

 • Outlook Integrace - Outlook Sync se instaluje na stávající profily uživatelů a tím umožňuje uživatelům pracovat v rámci známého programu Microsoft Outlook a používat veškeré jeho funkce. Všechna data jsou synchronizována v reálném čase.
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI


Štefan Margita
operní pěvec

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

SecIT.sk
© 1998 - 2019 Amenit s.r.o.

Facebook - Antivirové CentrumGoogle Plus - Antivirové CentrumTwitter - Antivirové CentrumPinterest - Antivirové Centrum
tumblr - Antivirové CentrumREDDIT - Antivirové CentrumStumbleupon - Antivirové CentrumNapište nám - kontaktní formulář

www.Amenit.cz
Ochrana osobních údajů
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma