IceWarp Mail server

IceWarp Server

Výrobce: IceWarp

Chat a video hovory

Uživatelé mohou pracovat se zabezpečeným Instant Messaging serverem nebo iniciovat video hovor a to přímo v prostředí prohlížeče bez nutnosti instalace jakýchkoliv dalších doplňků. Veškerá komunikace je zcela zabezpečená na vlastním soukromém serveru.

Jako byste byli v jedné místnosti

Díky moderním prohlížečům jsme byli jako jedni z prvních na trhu schopni integrovat technologii WebRTC umožňující realizovat videokonference mezi uživateli přímo v prohlížeči. Kromě videohovorů disponuje IceWarp komplexním nástrojem pro organizaci hlasových konferencí s možností napojení na PBX ústřednu nebo existující infrastrukturu IP telefonie.

 • Audio/Video hovory - Jedním klikem mohou uživatelé přímo v prohlížeči navázat video nebo hlasový hovor. Díky podpoře protokolu WebRTC to nebylo nikdy jednodušší.
 • Audio konference a sdílení obrazovky - Webové rozhraní umožňuje organizaci virtuálních audio konferencí až s 25 účastníky včetně uživatelů, kteří nemají na serveru účet, sdílení obrazovky či dokumentů.
  • Audiokonference až s 25 účastníky
  • Skupinové konverzace
  • Sdílení obrazovky
 • Chat a přenosy souborů - Server podporuje veřejný standard XMPP. Uživatelé tak mohou v jednotném webovém rozhraní komunikovat nejen mezi sebou, ale také s uživateli sociální sítě Facebook, IM aplikacemi Googlu, AOL, Yahoo a dalších sítí.
 • Podpora SMS zpráv - IceWarp umožňuje odesílat textové zprávy a přijímat odpovědi e-mailem. S cenově dostupným předplatným pro poskytovatele hromadných zpráv je funkce SMS ideální pro posílání hromadných zpráv, zpráv o transakcích či upozornění.

Podpora Cisco Unified Communications

IceWarp umožňuje kompletní napojení na stávající komunikační infrastrukturu společnosti Cisco. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní, rychlému nasazení a výši provozních nákladů je IceWarp Mail for Cisco vyhledávaným integrovaným systémem pro Cisco zákazníky.

 • Hlasová pošta - Obousměrná synchronizace umožňuje automatické zobrazování Cisco hlasové pošty v prostředí webového rozhraní.
 • Hovory z webu přímo na Cisco telefony - Vzájemná CUCM kompatibilita umožňuje volání a přijímání hovorů pomocí IceWarp aplikace, automaticky registrované jako další SIP zařízení v CUCM.
 • Jednotný charakter - Interoperabilita mezi společnými XMPP/Jabber a SIP/SIMPLE protokoly umožňuje bezproblémový chat mezi CUP serverem a IceWarp Web IM klientem, včetně přehledu o statusu a přítomnosti uživatelů.
 • Migrace z Exchange - Pro společnosti s integrovaným Exchange serverem je dostupný migrační nástroj pro bezproblémový a kompletní převod dat na IceWarp server.
 • Uživatelská synchronizace - Nasazení na jakýkoliv fyzický či virtuální server s existujícím Active Directory zabere v průměru 30 minut.
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma