AVG PC TuneUp

AVG PC TuneUp

Výrobce: AVG

Je optimalizační nástroj, který zrychluje a čistí počítač a opravuje problémy, jež mohou způsobovat zhroucení systému a jiné neočekávané chování. Nejedná se tedy o žádný antivirus.
Ačkoli AVG TuneUp neposkytuje aktivní ochranu před viry, můžete jím ve spolupráci s důvěryhodným antivirovým softwarem identifikovat a odstraňovat nevyžádané programy, které by mohly být do počítače nainstalovány za pomocí malwaru.

AVG TuneUp prodlužuje výdrž starších počítačů a zrychluje jejich činnost. Technologie "Režimu spánku" zrychluje zařízení tím, že vynuceně uspává aplikace. Nástroje na čištění disku a prohlížečů uvolňují místo v úložišti.


ZDE zakoupíte produkt

Krátký souhrn funkcí:

 • Nepřetržitě provádí údržbu.
 • Zrychlí Váš počítač.
 • Odinstaluje software, který nepotřebujete.
 • Smazáním nepotřebných souborů uvolní místo.
 • Automaticky aktualizuje vaše programy.

Co nám AVG TuneUp nabízí:

Automaticky opravuje počítač a stará se o jeho údržbu Chyby, nestabilita a zamrzání už vás nebaví? Vylepšená automatická údržba od AVG automaticky optimalizuje počítač za vás.

Jakým způsobem se provádí opravy:

 • Snadno vyčistí registr
  Pokud chcete vyladit fungování operačního systému Windows a omezit jeho pády a chyby, nechte nás pravidelně opravovat registr.
 • Zařídí počítači potřebnou údržbu
  Smaže stopy v prohlížečích, soubory tracking cookie, mezipaměti či zbytky po činnosti programů a tím uvolní místo na disku.

Zrychlí a vyladí váš počítač

Jak funkce Režim spánku optimalizuje váš počítač:

 • Uspí programy – Najde automaticky spouštěné aplikace, procesy na pozadí a naplánované úlohy. Následně je uspí, aby nevybíjely baterii a nezatěžovaly ani nezpomalovaly počítač.
 • Znovu spustí uspané programy, kdykoli to potřebujete – Když budete potřebovat, uspané aplikace zase probudí a naše patentovaná technologie automaticky zapne veškerou jejich aktivitu na pozadí.
 • Až budete hotoví, programy zase uspí – Až aplikaci přestanete používat, veškeré její zatěžující aktivity na pozadí zase uspíme.

Odstraní bloatware a zbytečné programy

Tento nástroj je určen na odinstalaci softwaru jako je bloatware či jiné zapomenuté programy, a pomáhá je odinstalovat.

Jak funguje tento nástroj:

 • Nevyžádaný software – Vám ukáže úplný seznam aplikací, které máte v počítači nainstalované (včetně těch předinstalovaných), a pomocí jedinečného systému ohodnotí jejich užitečnost. Tento systém je založený na seznamech zakázaných/povolených aplikací, heuristických algoritmech a doporučovacím modulu AVG.
 • Starý software – Vám zobrazí, které programy už nějakou dobu nepoužíváte, a odinstalujte ty, které nadále nepotřebujete. Nejste si u nějaké aplikace jistí? Dočasně ji přesuňte do našeho koše. Podívejte se, které programy už nějakou dobu nepoužíváte, a odinstalujte ty, které nadále nepotřebujete. Nejste si u nějaké aplikace jistí? Dočasně ji přesuňte do našeho koše.

Uvolní místo na data, která potřebujete

Ve vašem počítači se od prvního dne používání hromadí nepotřebná data: zapomenuté soubory Windows, soubory po prohlížení internetu a spousta dalších. Tyto soubory vůbec nepotřebujete, takže je AVG TuneUp smaže, abyste v počítači měli dostatek místa na důležité věci.

 • Nástroj na čištění disku hloubkově vyčistí váš pevný disk – Zbaví vás nepotřebných dat, jako jsou instalační soubory, staré zálohy či dočasné systémové soubory, aby uvolnil místo pro důležitá data.
 • Zařídí počítači potřebnou údržbu – Jedním kliknutím vyčistí a zrychlí více než 20 prohlížečů, jako jsou Firefox, Chrome, Microsoft Edge či Opera.

Jedním kliknutím aktualizuje všechny vaše programy

Nástroj pro aktualizaci aplikací v programu AVG TuneUp kontroluje nainstalované programy a pak je aktualizuje, aby odstranil bezpečnostní nedostatky, softwarové chyby a další problémy.

Systémové požadavky:

 • Windows 11,10,8 a Windows 7 SP1.
 • macOS 10.11 (El Capitan) nebo vyšší.
 • Android 5.0 (Lollipop, API 21) nebo vyšší.

Jazyková podpora:

Windows: Angličtina, brazilská portugalština, čeština, dánština, francouzština, indonéština, italština, japonština, korejština, maďarština, malajština, němčina, nizozemština, polština, portugalská portugalština, ruština, slovenština, srbština, španělština, tradiční čínština, turečtina a zjednodušená čínština.

macOS: Pouze angličtina.

Android: Angličtina, arabština, brazilská portugalština, čeština, dánština, finština, francouzština, hebrejština, hindština, indonéština, italština, japonština, korejština, maďarština, malajština, němčina, nizozemština, polština, portugalská portugalština, ruština, řečtina, slovenština, srbština, španělština, švédština, tradiční čínština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština a zjednodušená čínština.Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma