Hlavní Menu
Antivirové programy
Kaspersky

AntiSpamPoštovní serveryFirewallyBezpečnostní softwareMonitorovací softwareOstatní softwareKe stažení

Obchod/Podpora
Akční nabídkyJak nakupovat?Dárek při nákupuZpůsoby platbyObchodní podmínkyProdejci
NávodyNástrojeDiskuzePotřebuji poraditŠkolení, IT KurzyVIP sekceantivirovecentrumKaspersky Endpoint Security Cloud

Kaspersky Endpoint Security Cloud

Výrobce: Kaspersky

Silná ochrana, snadná správa

Všechny firmy jsou zranitelné vůči stejné, rozšiřující se řadě počítačových hrozeb, ale některé z nich jsou lépe připraveny.

Počítačoví zločinci vědí, že podniky a nadnárodní společnosti mohutně investovaly do oblasti zabezpečení IT. Z tohoto důvodu zločinci spouští více útoků proti středně velkým firmám, které nyní považují za málo chráněné cíle.

Jediný útok proti nepřipravené firmě může vést k následkům, jako jsou:

  • Ztráta citlivých firemních dat, včetně duševního vlastnictví
  • Únik důvěrných informací o zákaznících a zaměstnancích
  • Negativní dopad na produktivitu zaměstnanců, a tím přímé ovlivnění ziskovosti

Vzhledem k tomu, že si malé až středně velké firmy nemohou dovolit rozsáhlé interní týmy IT, které mají větší společnosti, potřebují zabezpečení, které lze snadno nastavit a provozovat, a dokonce umožňuje vzdálenou správu prováděnou externími konzultanty.

Řešení Kaspersky Endpoint Security Cloud pokrývá specifické potřeby malých až středně velkých firem, kterým pomáhá zabezpečit veškeré koncové body a souborové servery se systémem Windows a mobilní zařízení se systémy Android a iOS. Jeho špičkovou ochranu lze rychle implementovat, zavést a spustit. Není potřebné zakoupit další hardware a správu veškerých nastavení zabezpečení lze provádět z libovolného místa, přes libovolné online zařízení.

ZDE zakoupíte produkt

Nejvíce testované a nejvíce oceňované zabezpečení

Tři roky po sobě byly naše technologie zabezpečení nejvíce testované a nejvýše hodnocené. V široké řadě nezávislých testů naše produkty soustavně dosahují více ocenění za první místo a více umístění v nejlepší trojici než jakýkoliv jiný dodavatel.

Centralizovaná správa zjednodušuje zabezpečení

Veškeré zabezpečovací funkce, napříč všemi stolními počítači, notebooky a souborovými servery se systémem Windows a také mobilními zařízeními se systémy Android a iOS, lze nastavit a spravovat přes konzoli centrální správy. K použití konzole a správě zabezpečení nepotřebujete žádné zvláštní dovednosti z oblasti zabezpečení IT, navíc lze snadno definovat zásady zabezpečení, které můžete používat napříč všemi koncovými body.

Cloudová konzole - pro flexibilní správu

Cloudová konzole připravená k okamžitému použití umožňuje správcům používat téměř libovolné online zařízení k nastavení a úpravám veškerých funkcí ochrany, a to pro všechny koncové body. Pokud se rozhodnete uzavřít subdodavatelskou smlouvu pro správu zabezpečení IT, cloudová konzole usnadní externímu konzultantovi vzdálenou správu vašeho zabezpečení. Vzhledem k tomu, že je konzole hostovaná v cloudu, nebude potřebné zakoupit ani udržovat žádný další hardware, a počáteční nastavení lze navíc provést mimořádně rychle.

Funkce

Chrání všechna vaše zařízení

Oceňované zabezpečovací technologie chrání stolní počítače, notebooky a souborové servery se systémem Windows před známými i neznámými hrozbami v IT, včetně šifrovacích programů a jiných typů útoků ransomwaru. Více vrstev zabezpečení zahrnuje tradiční, proaktivní a cloudovou ochranu proti malwaru pro soubory, poštu a weby, a navíc naše výkonné technologie Firewall, Network Attack Blocker a System Watcher. Řešení je dodáváno s výchozími zásadami zabezpečení, vyvinutými našimi odborníky pro tuto oblast, takže veškerá vaše zařízení mohou těžit z okamžité ochrany.

Chrání proti hrozbám mobilní zařízení

Pokročilé technologie zabezpečení mobilních zařízení pomáhají chránit zařízení se systémy Android a iOS proti nejnovějším hrozbám, včetně rostoucího počtu šifrovacích programů a dalších útoků. Ochrana proti phishingu chrání před weby, které se snaží ukrást důvěrné informace nebo podrobnosti o identitě. Incidenty typu rooting nebo jailbreak jsou automaticky rozpoznány, takže nezabezpečená zařízení lze automaticky zablokovat. Filtrování hovorů a zpráv pro zařízení se systémem Android pomáhá odfiltrovat nežádoucí hovory a zprávy.

Řídí přístup k zařízením a internetu

Správa zařízení společnosti Kaspersky usnadňuje kontrolu přístupu jednotlivých zařízení do firemní sítě. Navíc naše nástroje pro správu přístupu na web pomáhají nastavit zásady pro přístup k internetu a sledovat používání internetu. Lze snadno zakázat, omezit nebo povolit aktivity uživatelů na jednotlivých webech nebo v kategoriích webů.

Připraveno ke spuštění, s možností snadného zavedení

Vzhledem k tomu, že je správa všech funkcí prováděna z cloudu, není potřebné do žádného ze serverů stahovat konzoli správy. Místo toho stačí navštívit cloudovou konzoli na adrese cloud.kaspersky.com a začít zavádět zabezpečovací software do počítačů, souborových serverů a mobilních zařízení.

Zjednodušuje správu mobilních zařízení

Prostředky naší správy mobilních zařízení (MDM) zahrnují vzdáleně ovládané funkce, které usnadňují použití smartphonů a tabletů v podnikové síti, definují konfiguraci sítě Wi-Fi a technologie Bluetooth, řídí složitost hesel, umožňují provádět správu použití fotoaparátu a regulovat další parametry. Vzhledem k tomu, že je v cloudu automaticky nasazen server iOS MDM, nebudete potřebovat žádný další hardware pro správu zařízení se systémem iOS.

Ochrání citlivá data, dokonce I ve ztracených zařízeních

V případě ztráty nebo odcizení mobilního zařízení pomohou dálkově ovládané zabezpečovací funkce chránit vaše podniková data. Správci mohou uzamknout ztracené zařízení a odstranit z něj buď veškerá, nebo pouze podniková data.

Podporované platformy

  • Počítače se systémy Windows
  • Souborové servery se systémem Windows
  • Zařízení se systémy Android a iOS
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Sleva 35- 50% - chraňte to, na čem Vám záleží!

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma