Návod na stažení a spuštění
Hlavní Menu
Antivirové programy
Kaspersky

AntiSpamAntiSpywarePoštovní serveryFirewallyBezpečnostní softwareMonitorovací softwareOstatní softwareKe stažení

Obchod/Podpora
Akční nabídkyJak nakupovat?Dárek při nákupuZpůsoby platbyObchodní podmínkyProdejci
NávodyNástrojeDiskuzePotřebuji poraditŠkolení, IT KurzyVIP sekceantivirovecentrumKaspersky Endpoint Security Cloud

Kaspersky Endpoint Security Cloud

Výrobce: Kaspersky Lab

Silná ochrana, snadná správa

Všechny firmy jsou zranitelné vůči stejné, rozšiřující se řadě počítačových hrozeb, ale některé z nich jsou lépe připraveny.

Počítačoví zločinci vědí, že podniky a nadnárodní společnosti mohutně investovaly do oblasti zabezpečení IT. Z tohoto důvodu zločinci spouští více útoků proti středně velkým firmám, které nyní považují za málo chráněné cíle.

Jediný útok proti nepřipravené firmě může vést k následkům, jako jsou:

  • Ztráta citlivých firemních dat, včetně duševního vlastnictví
  • Únik důvěrných informací o zákaznících a zaměstnancích
  • Negativní dopad na produktivitu zaměstnanců, a tím přímé ovlivnění ziskovosti

Vzhledem k tomu, že si malé až středně velké firmy nemohou dovolit rozsáhlé interní týmy IT, které mají větší společnosti, potřebují zabezpečení, které lze snadno nastavit a provozovat, a dokonce umožňuje vzdálenou správu prováděnou externími konzultanty.

Řešení Kaspersky Endpoint Security Cloud pokrývá specifické potřeby malých až středně velkých firem, kterým pomáhá zabezpečit veškeré koncové body a souborové servery se systémem Windows a mobilní zařízení se systémy Android a iOS. Jeho špičkovou ochranu lze rychle implementovat, zavést a spustit. Není potřebné zakoupit další hardware a správu veškerých nastavení zabezpečení lze provádět z libovolného místa, přes libovolné online zařízení.

ZDE zakoupíte produkt

Nejvíce testované a nejvíce oceňované zabezpečení

Tři roky po sobě byly naše technologie zabezpečení nejvíce testované a nejvýše hodnocené. V široké řadě nezávislých testů naše produkty soustavně dosahují více ocenění za první místo a více umístění v nejlepší trojici než jakýkoliv jiný dodavatel.

Centralizovaná správa zjednodušuje zabezpečení

Veškeré zabezpečovací funkce, napříč všemi stolními počítači, notebooky a souborovými servery se systémem Windows a také mobilními zařízeními se systémy Android a iOS, lze nastavit a spravovat přes konzoli centrální správy. K použití konzole a správě zabezpečení nepotřebujete žádné zvláštní dovednosti z oblasti zabezpečení IT, navíc lze snadno definovat zásady zabezpečení, které můžete používat napříč všemi koncovými body.

Cloudová konzole - pro flexibilní správu

Cloudová konzole připravená k okamžitému použití umožňuje správcům používat téměř libovolné online zařízení k nastavení a úpravám veškerých funkcí ochrany, a to pro všechny koncové body. Pokud se rozhodnete uzavřít subdodavatelskou smlouvu pro správu zabezpečení IT, cloudová konzole usnadní externímu konzultantovi vzdálenou správu vašeho zabezpečení. Vzhledem k tomu, že je konzole hostovaná v cloudu, nebude potřebné zakoupit ani udržovat žádný další hardware, a počáteční nastavení lze navíc provést mimořádně rychle.

Funkce

Chrání všechna vaše zařízení

Oceňované zabezpečovací technologie chrání stolní počítače, notebooky a souborové servery se systémem Windows před známými i neznámými hrozbami v IT, včetně šifrovacích programů a jiných typů útoků ransomwaru. Více vrstev zabezpečení zahrnuje tradiční, proaktivní a cloudovou ochranu proti malwaru pro soubory, poštu a weby, a navíc naše výkonné technologie Firewall, Network Attack Blocker a System Watcher. Řešení je dodáváno s výchozími zásadami zabezpečení, vyvinutými našimi odborníky pro tuto oblast, takže veškerá vaše zařízení mohou těžit z okamžité ochrany.

Chrání proti hrozbám mobilní zařízení

Pokročilé technologie zabezpečení mobilních zařízení pomáhají chránit zařízení se systémy Android a iOS proti nejnovějším hrozbám, včetně rostoucího počtu šifrovacích programů a dalších útoků. Ochrana proti phishingu chrání před weby, které se snaží ukrást důvěrné informace nebo podrobnosti o identitě. Incidenty typu rooting nebo jailbreak jsou automaticky rozpoznány, takže nezabezpečená zařízení lze automaticky zablokovat. Filtrování hovorů a zpráv pro zařízení se systémem Android pomáhá odfiltrovat nežádoucí hovory a zprávy.

Řídí přístup k zařízením a internetu

Správa zařízení společnosti Kaspersky usnadňuje kontrolu přístupu jednotlivých zařízení do firemní sítě. Navíc naše nástroje pro správu přístupu na web pomáhají nastavit zásady pro přístup k internetu a sledovat používání internetu. Lze snadno zakázat, omezit nebo povolit aktivity uživatelů na jednotlivých webech nebo v kategoriích webů.

Připraveno ke spuštění, s možností snadného zavedení

Vzhledem k tomu, že je správa všech funkcí prováděna z cloudu, není potřebné do žádného ze serverů stahovat konzoli správy. Místo toho stačí navštívit cloudovou konzoli na adrese cloud.kaspersky.com a začít zavádět zabezpečovací software do počítačů, souborových serverů a mobilních zařízení.

Zjednodušuje správu mobilních zařízení

Prostředky naší správy mobilních zařízení (MDM) zahrnují vzdáleně ovládané funkce, které usnadňují použití smartphonů a tabletů v podnikové síti, definují konfiguraci sítě Wi-Fi a technologie Bluetooth, řídí složitost hesel, umožňují provádět správu použití fotoaparátu a regulovat další parametry. Vzhledem k tomu, že je v cloudu automaticky nasazen server iOS MDM, nebudete potřebovat žádný další hardware pro správu zařízení se systémem iOS.

Ochrání citlivá data, dokonce I ve ztracených zařízeních

V případě ztráty nebo odcizení mobilního zařízení pomohou dálkově ovládané zabezpečovací funkce chránit vaše podniková data. Správci mohou uzamknout ztracené zařízení a odstranit z něj buď veškerá, nebo pouze podniková data.

Podporované platformy

  • Počítače se systémy Windows
  • Souborové servery se systémem Windows
  • Zařízení se systémy Android a iOS
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI


Štefan Margita
operní pěvec

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha


Doporučujeme
Sleva 35- 50% - chraňte to, na čem Vám záleží!

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

SecIT.sk
© 1998 - 2019 Amenit s.r.o.

Facebook - Antivirové CentrumGoogle Plus - Antivirové CentrumTwitter - Antivirové CentrumPinterest - Antivirové Centrum
tumblr - Antivirové CentrumREDDIT - Antivirové CentrumStumbleupon - Antivirové CentrumNapište nám - kontaktní formulář

www.Amenit.cz
Ochrana osobních údajů
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma