Hlavní Menu
Antivirové programy
Kaspersky

AntiSpamPoštovní serveryFirewallyBezpečnostní softwareMonitorovací softwareOstatní softwareKe stažení

Obchod/Podpora
Akční nabídkyJak nakupovat?Dárek při nákupuZpůsoby platbyObchodní podmínkyProdejci
NávodyNástrojeDiskuzePotřebuji poraditŠkolení, IT KurzyVIP sekceantivirovecentrumKaspersky

Kaspersky produkty pro firmy

Výrobce: Kaspersky

Komplexní ochrana

Kaspersky Endpoint CloudEndpoint Security Cloud - KOUPIT

Kaspersky Endpoint Security Cloud pokrývá specifické potřeby malých až středně velkých firem, kterým pomáhá zabezpečit veškeré koncové body a souborové servery se systémem Windows a mobilní zařízení se systémy Android a iOS. Jeho špičkovou ochranu lze rychle implementovat, zavést a spustit. Není potřebné zakoupit další hardware a správu veškerých nastavení zabezpečení lze provádět z libovolného místa, přes libovolné online zařízení.

Kaspersky Endpoint Cloud PlusEndpoint Security Cloud Plus - KOUPIT

Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus pokrývá specifické potřeby malých až středně velkých firem. Nabízí vše, co potřebujete pro ochranu stolních počítačů se systémem Windows a souborových serverů, zařízení se systémem Mac OS, mobilních zařízení se systémem iOS a Android a dokonce i sady Microsoft Office 365. Jeho špičkovou ochranu lze rychle implementovat, zavést a spustit. Není potřebné zakoupit další hardware a správu veškerých nastavení zabezpečení lze provádět z libovolného místa, přes libovolné online zařízení.

Kaspersky Endpoint Security for Business SELECTEndpoint Security for Business SELECT - KOUPIT

Nástroje pro podporu mobilních pracovníků, zajištění konformity bezpečnostních zásad IT a blokování malwaru.
Úroveň Select zahrnuje funkce pro ochranu a nasazování mobilních zařízení pomocí komponenty Mobile Device Management (MDM) a mobilní ochrany před malwarem. Nástroje pro kontrolu koncových bodů (web, zařízení a aplikace) pomáhají vaší organizaci uplatňovat IT zásady, a tak udržují bezpečnost životně důležitých prvků vašeho IT prostředí.

Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCEDEndpoint Security for Business ADVANCED - KOUPIT

Tato sada řešení společnosti Kaspersky je vybavena nástroji pro zajištění bezpečnosti, které jsou kombinovány s funkcemi pro optimalizaci IT.
Úroveň Advanced představuje řešení ochrany a správy, které vaše organizace potřebuje pro uplatňování IT pravidel, ochranu uživatelů před malwarem, pro ochranu před ztrátami dat a pro zvýšení efektivity vašeho IT.

Kaspersky TOTAL Security for BusinessTOTAL Security for Business - KOUPIT

Šifrování, komplexní nástroje pro zvýšení IT efektivity a důraznější uplatňování zásad plus všezahrnující ochrana před malwarem.
Kaspersky Total Security for Business představuje nejúplnější platformu ochrany a správy na současném trhu. Total Security for Business je vhodný pro zabezpečení každé vrstvy vaší sítě. Zahrnuje výkonné nástroje pro konfiguraci, které vašim uživatelům zajistí produktivitu a zbaví je obav z malwarových hrozeb bez ohledu na zařízení nebo lokalitu.

Kaspersky Small Office SecurityKaspersky Small Office Security - KOUPIT

Kaspersky Small Office Security je jediné řešení zabezpečení IT, které je konkrétně navržené pro menší firmy a které kombinuje náš oceněný antimalware a speciální technologie chránící celou řadu věcí, na kterých vám záleží, včetně peněz, identity, reputace firmy a důvěrných zákazníků.

Produkt obsahuje v základu ochranu pro 5 PC, 5 mobilních zařízení a 1 souborový server.

Srovnávací tabulka produktů Kaspersky pro firmy
 Kaspersky Endpoint Security Cloud
Endpoint Security Cloud
Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT
Endpoint Security for Business SELECT
Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCED
Endpoint Security for Business ADVANCED
Kaspersky TOTAL Security for Business
TOTAL Security for Business
Centrální správa (Administrace) anoanoanoano
Ochrana pracovních stanic anoanoanoano
Ochrana souborových serverů anoanoanoano
Ochrana mobilních zařízení anoanoanoano
Správa mobilních zařízení (MDM) anoanoanoano
Kontrola zařízení a přístupů na web anoanoanoano
Kontrola aplikací anoanoano
Šifrování anoano
Správa systému (patch management, kontrola zranitelností, ...) anoano
Ochrana emailových serverů ano
Ochrana přístupových bodů (gateway) ano
Ochrana Sharepoint serverů ano

Ochrana koncových zařízení

Kaspersky Endpoint Security for Business COREEndpoint Security for Business CORE - Prodej ukončen

Vysoce hodnocené a oceňované řešení ochrany před malwarem s centrálním nasazováním, správou a reportingem.
Základem vrstveného modelu zabezpečení je nejlepší antimalware svého druhu. A protože byla společnost Kaspersky dlouho známá jako lídr v detekci a odstraňování škodlivého softwaru, lepší základ neexistuje. Správa produktu Kaspersky Endpoint Security for Business, úroveň Core se provádí centrálně komponentou Kaspersky Security Center s podporou cloudové sítě Kaspersky Security Network.

Kaspersky Security for MobileSecurity for Mobile

Zabezpečení firemních mobilních zařízení a bezpečný provoz systému BYOD
Produkt Kaspersky Security for Mobile kombinuje mobilní zabezpečení a správu mobilních zařízení (Mobile Device Management) a výsledkem je jednotné řešení, které umožňuje všem typům firem chránit jejich systémy a data před širokou škálou mobilních bezpečnostních rizik a rovněž umožňuje začít používat systém BYOD.

Ochrana file serverů

Kaspersky Security for File ServerSecurity for File Server

Kaspersky Security for File Server je součástí rodiny produktů, která využívá jednotnou sadu špičkové ochrany proti malwaru a další základní technologie. Nabízí cenově výhodnou ochranu pro souborové servery se systémy Microsoft Windows, Linux a Novell NetWare. Spolehlivá ochrana sdíleného úložiště souborů má zásadní význam, protože jediný napadený soubor na serveru může napadnout každý počítač v podnikové síti. Pokud však vaše organizace používá servery na různých platformách, může být jejich správa nákladná a obtížná.

Kaspersky Anti-Virus for File Server Kaspersky Anti-Virus for File Server

Produkt pro souborové servery poskytuje antivirovou ochranu filesystémům serverů na platformách Windows, Novell, Linux a Samba.
Společným znakem všech produktů jsou například vysoká míra detekčních schopností, škálovatelnost anebo konfigurační bohatost při minimálních nárocích na hostitelský operační systém.

Produkt je samostaně neprodejný. Je součástí těchto balíčků: Kaspersky Small Office Security (pouze Windows File Servers), Kaspersky Endpoint Security Cloud (pouze Windows File Servers), Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCED a Kaspersky Total Security for Business

Ochrana mail serverů

Kaspersky Security for Mail ServerSecurity for Mail Server - KOUPIT

Kaspersky Security for Mail Server chrání poštovní servery a servery groupware před škodlivými programy a spamem. Součástí produktu je ochrana pro všechny populární poštovní servery, včetně serverů Microsoft Exchange, Lotus Notes/Domino, Sendmail, Qmail, Postfix a Exim. Toto řešení lze rovněž použít k nastavení vyhrazené poštovní brány. Aplikace Kaspersky Security for Mail Server představuje vysoce hodnotné řešení, které nabízí snadnou instalaci i použití. Účinně chrání poštovní servery a servery groupware před nejnovějšími malwarovými programy a spamem. Součástí řešení jsou aktualizované aplikace zajišťující zabezpečení všech populárních poštovních serverů, včetně serverů Microsoft Exchang, Lotus Domino, Sendmail, qmail, Postfix a Exim.

Ochrana gateway serverů

Kaspersky Security for Internet GatewaySecurity for Internet Gateway

Kaspersky Security for Internet Gateway představuje špičkové řešení ochrany proti malwaru, která zajišťuje bezpečný přístup k Internetu pro všechny zaměstnance vaší organizace a automatické odstraňování škodlivých a potenciálně škodlivých programů při práci se servery HTTP(S) / FTP / SMTP a POP3. Díky optimalizované technologii skenování, vysokému výkonu a podpoře pro nejnovější platformy představuje aplikace Kaspersky Security for Internet Gateway vysoce kvalitní řešení pro střední a velké organizace, které se potýkají s velkým objemem síťového provozu.

Ostatní

Kaspersky Security for CollaborationSecurity for Collaboration

Kaspersky Security for Collaboration využívá nejnovější antivirový engine na ochranu platforem SharePoint. Díky kombinaci vysoké rychlosti detekce, zjednodušené správě, tvorbě podrobných hlášení a nízkým nákladům na vlastnictví může aplikace ochránit celé farmy platforem SharePoint - zatímco její možnosti filtrování obsahu/souborů pomáhají zabránit ukládání nevhodného obsahu. Pokud váš podnik využívá ke spolupráci a jako úložiště souborů platformu Microsoft SharePoint, aplikace Kaspersky Security for Collaboration Server vám poskytne nejnovější technologie ochrany. Pokud potřebujete spolupracovat a mít přitom jistotu zabezpečení, nabízí vám společnost Kaspersky bezpečnostní řešení, které kombinuje jednoduchost správy, vysokou rychlost detekce a nízké celkové náklady na vlastnictví (TCO).

Kaspersky Security for VirtualizationSecurity for Virtualization

Kaspersky Security for Virtualization je vynikající, flexibilní a efektivní ochrana pro virtuální servery a desktopy. Podporuje platformy VMware, Microsoft Hyper-V a Citrix Xen. Díky integraci s Kaspersky Security Network (KSN), která pracuje na bázi cloudu, proaktivně chrání před nově vznikajícími globálními hrozbami. Obsahuje pokročilou výkonnou vícevrstvou ochranu proti malwaru, která obsahuje technologii Automatic Exploit Prevention.

Kaspersky Systems ManagementSystems Management

Zjednodušení správy IT za účelem snížení provozních nákladů a zvýšení efektivity.
Produkt Kaspersky Systems Management centralizuje a automatizuje širokou škálu funkcí týkajících se správy systémů. Firmy díky němu mohou minimalizovat provozní náklady na správu IT, zvýšit efektivitu a snížit výdaje.


Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Sleva 35- 50% - chraňte to, na čem Vám záleží!

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
© 1998 - 2021 Amenit s.r.o.

Facebook - Antivirové CentrumYouTube - Antivirové CentrumTwitter - Antivirové CentrumPinterest - Antivirové Centrum
Instagram - Antivirové Centrumtumblr - Antivirové CentrumREDDIT - Antivirové CentrumNapište nám - kontaktní formulář

www.Amenit.cz
Ochrana osobních údajů
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma