Palo Alto Networks

Detail vlastností

Výrobce: Palo Alto Networks

App-ID

Klasifikace všech aplikací, všech portů, vždy

Přesná klasifikace provozu je srdcem každého firewallu, což je základ bezpečnostní politiky. Tradiční firewally klasifikovaly provoz podle portu a protokolu, což bylo dostačující. V současné době ale dokáže aplikace snadno obejít port-based firewall, hopping porty pomocí SSL a SSH, tunelování přes port 80, nebo s použitím jiných než standardních portů.

App-ID


App-ID automaticky použije čtyři různé mechanismy klasifikace provozu pro identifikaci aplikace. (Detekci aplikačního protokolu a dešifrování, dekódování aplikace, otisk aplikace a heuristickou analýzu). Dokáže identifikovat více než 1427 (tento počet se neustále zvětšuje) aplikací, bez ohledu na port nebo šifrování SSL protokolu.

App-ID nepřetržitě monitoruje stav aplikace, re-klasifikuje provoz, a určuje různé funkce, které jsou používány aplikací.
Bezpečnostní politika určuje, jak zacházet s touto komunikací můžeme jí například: zablokovat, povolit, nebo bezpečně povolit (pouze skenování, blokovat vložené hrozby, kontrola neoprávněných přenosů souborů a datových vzorů, nebo omezení šířky pásma, a podobně).

Detailní aktuální přehled a informace o identifikovatelných aplikacích můžete nalézt zde: http://apps.paloaltonetworks.com/applipedia/

User-ID

Povolování aplikací uživatelům nebo skupinám

Tradičně bylo zabezpečení pro uživatele založeno na IP adresách.
Díky stále dynamičtější povaze uživatelů a počítačů se tento přístup stal neefektivním pro sledování a kontrolu aktivit uživatelů.

App-ID


USER-ID umožňuje organizacím monitorovat a zaznamenávat události typu přihlášení i z klientů platforem MAC OS, Apple iOS, Linux/UNIX atd…

Informace o uživatelích může být získána např. z Microsoft AD, eDirectory, nebo LDAP.

Content-ID

Chránění povoleného provozu

Mnoho z dnešních aplikací poskytuje významné výhody, ale jsou také používány pro šíření moderní malware a jiných bezpečnostních hrozeb. Content-ID, ve spojení s App-ID, poskytuje správcům řešení pro ochranu sítě.

Content-ID


App-ID určí a povolí jednoznačně aplikaci. Content-ID zkontroluje, zda je obsah komunikace správný (není infikován virem a podobně).

Application Command Center

Vědění je síla

Application Command Center (ACC), graficky znázorňuje log databáze. V první řadě ukazuje aplikace používané v síti a znázorňuje jejich potenciální dopad na zabezpečení.
Nové nebo neznámé aplikace, které se objeví v ACC lze rychle vysledovat pomocí jediného kliknutí, které zobrazuje popis aplikace, její hlavní rysy, její chování, a uživatele, kteří ji používají.
S ACC se může správce velmi rychle dozvědět více o provozu na síti a pak použít tyto informace na vylepšení bezpečnostní politiky.

App-ID

Redundance a Odolnost

Jsou podporovány active / active nebo active / pasive high availability metody doplněné o synchronizaci sessions a nastaveni. Heartbeat mezi dvěma stejně nakonfigurovanými zařízeními zajišťuje bezproblémové převzetí služeb při selhání zařízení.

Active / pasive: Konfigurace se synchronizuje z pasivního nodu clusteru při změně konfigurace master nodu. Heartbeat zajišťuje bezproblémové převzetí služeb při selhání aktivního zařízení.

Active / Active: výkon je redistribuován do dvou stejně nakonfigurovaných zařízení, kdy master nod z části předává datový provoz k filtraci a zpracovaní slave nodu.

Aktivní / aktivní a asymetrické směrování: pro lepší podporu asymetrického směrování, mohou být oba přístroje nasazeny v HA konfiguraci buď s virtuálním rozhraním, nebo layer 3 rozhraním. App-ID a Content-ID jsou plně podporovány v asymetrickém prostředí. Tato možnost poskytuje také flexibilní nasazení layer 3 a podporuje sdílení zátěže a převzetí služeb při selhání na IP rozhraní.

Redundance komponent

Aby bylo zajištěno, že management je dostupný i při vysoké zátěži, je datová a ovládací sběrnice fyzicky oddělena, každá s dedikovaným zpracováním a pamětí.
Řada PA-5000 podporuje duální napájení, SSD pevné disky, které jsou vyměnitelné za provozu. Jediný větrák, který je také hot-swap.
Řada PA-4000 podporuje duální napájecí zdroje, které jsou hot-swap.

Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma