Palo Alto Networks

Přehled produktů

Výrobce: Palo Alto Networks

Díky změnám v chování aplikací a novým způsobům použití dochází k obcházení tradičních firewallů. Uživatelé přistupují k libovolným aplikacím z libovolných míst. Mnoho aplikací používá nestandardní porty, hop porty nebo používají šifrování pro zefektivnění přístupu uživatelů přes standardní firewall. Tento trend vývoje počítačových aplikací dovoluje počítačovým pirátům vytvářet novou generaci přesně cílených moderních malware. Výsledkem je, že klasický firewall nedokáže zabránit těmto hrozbám v přístupu do vaší sítě.

Pokusy většiny administrátorů vedou k dvojení lokální a vzdálené bezpečnostní politiky. Tento přístup přináší nesrovnalosti v bezpečnostní politice a neřeší přehled a kontrolu nad problémy v důsledku nesprávných nebo neúplných klasifikacích provozu. Těžkopádně se řídí a velmi obtížně se hledají problémy. S tímto problémem si dokáží pouze firewally nové generace (Next-Generation Firewall)

Klíčové vlastnosti Next-Generation Firewall

  • Identifikace aplikace nikoliv portu na kterém je provozována. Identifikace aplikace respektive komunikačního protokolu, šifrování nebo dalších úhybných taktik a samozřejmě použití této identifikace jako základu pro bezpečnostní politiky. Možnost tvorby vlastních signatur pro aplikační detekci.
  • Identifikace uživatele jménem, nikoliv jen dle IP adresy. Využití informací o zaměstnanci z podnikových služeb pro zviditelnění a zjednodušení při tvorbě bezpečnostních politik, reportingu a forenzním dohledání bez ohledu na to, kde se uživatel nachází.
  • Blokování hrozeb v reálném čase. Chrání síť před zranitelnostmi, malware, vysoce riskantními URL adresami a velkým množstvím hrozeb ze souborů nebo obsahu.
  • Zjednodušení správy bezpečnostních politik. Bezpečné a jednoduché použití grafického nástroje pro editaci bezpečnostních politik. Jednoduché principy fungování například možnost rozdělení jednotlivých rozhraní do bezpečnostních zón a použití těchto zón pro tvorbu pravidel.
  • Využití multi-gigabitové propustnosti kombinované s hardwarovým a softwarovým zařízením k získání nízké latence. Využití multi-gigabitového výkonu se všemi službami.
  • Virtualizace - v rámci jednoho fyzického boxu více virtuálních firewallů. Každý virtuální systém je plně funkčním firewallem se samostatnou správou.

Palo Alto Networks next-generation firewall umožňuje nebývalý přehled a kontrolu aplikací, uživatelů a obsahu pomocí tří jedinečných identifikačních technologií:

  • App-ID
  • User-ID
  • Content-ID

Tyto identifikační technologie najdete v každém Palo Alto Networks next-generation firewallu. To dovoluje podnikům bezpečné používání aplikací a zároveň výrazné snížení celkových nákladů na bezpečnost. Více se o použitých technologiích můžete dozvědět ZDE

Produktové řady, modely a jejich parametry

Palo Alto produkty

PA-220

Palo Alto Networks PA-220 přináší funkce firewallu příští generace na distribuovaných podnikových pobočkách a maloobchodních místech. Hlavními přednostmi jsou: vysoká odolnost s duálními napájecími adaptéry, kompletní podpora vysoké dostupnosti: aktivní/aktivní a aktivní/pasivní, pasivní a tiché chlazení ke snížení hluku a zvýšení spolehlivosti. Více...

Řada PA-800

Řada PA-800, složená z modelů PA-820 a PA-850, je určena k zabezpečení podnikových poboček a větších maloobchodních podniků. Je to nová řada hardwarových zařízení s vynikajícím poměrem ceny/hodnoty výkonu, vylepšenými uživatelskými zkušenostmi, zvýšenou hardwarovou odolností a flexibilní I/O pro budoucí potřeby s 10Gb rozhraními. Více...

Řada PA-3200

Řada PA-3200 sestává ze 3 výkonných zařízení: PA-3220, PA-3250 a PA-3260, přičemž oba modely jsou vhodné k nasazení na vysokorychlostních internetových branách velkých poboček firem nebo menších podniků k zajištění síťového zabezpečení a prevenci před hrozbami. Řada PA-3200 přináší bezpečnost next-generation firewallu s pomocí dedikovaného zpracování a paměti pro síťový provoz, prevenci hrozeb, filtrování URL a management. Vysokorychlostní sběrnice mezi procesory a zpracovávanými daty zaručuje hladký běh. Kontrolní sběrnice pak umožňuje přístup ke správě bez ohledu na zatížení zařízení. Více...

Řada PA-5200

Tato řada představuje zařízení nové generace a je složena z modelů PA-5260, PA-5250 a PA-5220. Primárně cílí na datová centra, vysokorychlostní internetové brány a poskytovatele síťových a internetových služeb. Řada PA-5200 využívá speciální vyhrazené procesory a paměti pro všechny klíčové funkční oblasti – zpracování síťového provozu, bezpečnost, prevenci a zvládání hrozeb. Vysoká hustota portů, 40Gb a 100Gb podpora interface pro různé typy nasazení a Front-to-back podpora proudění vzduchu. Více...V případě zájmu o tento produkt prosím kontaktujte naše obchdní oddělení.


Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma