Návod na stažení a spuštění
Dr.WEB Anti-Virus

Dr.WEB Anti-Virus

Výrobce: Doctor Web, Ltd.

Dr. Web – produkty pro domácí uživatele a malé kanceláře

Proč zrovna produkty společnosti Doctor Web Ltd.???

Společnost Doctor Web Ltd. patří dlouhodobě mezi přední hráče na poli antivirových a antispamových řešení. Produkty Dr. Web nabízejí stabilně velmi vysokou úspěšnost v boji proti virům, nevyžádané poště i dalším škodlivým programům. Společnost Doctor Web Ltd. se úspěšně etablovala na poli boje proti virům a její produkty si našly pevné místo nejen v Rusku, odkud společnost Doctor Web Ltd. pochází, ale také mezi miliony uživatelů po celém světě.

Málokdo z uživatelů si uvědomuje, že skromný a nenápadný "pavouček" je výsledkem dlouholeté a velmi intenzivní práce předních odborníků Antivirové laboratoře Igora Danilova. Spolehlivost a bezpečnost – to jsou dva základní principy, kterým se podřizuje vývoj antivirových produktů pod značkou Dr. Web®. Vždyť práce antivirové společnosti je pevnou oporou v boji proti celé armádě výrobců virů, mezi kterými se potkává nemálo talentovaných programátorů, dobře informovaných o principech práce antivirů a proto se neustále snažících objevit něco nového, aby oklamali ochranu. Všímajíce si toho, že se boj s neustále stoupajícím výkonem virů nedá zvládnout bez unikátní a vysoce spolehlivé antivirové technologie, se autor programů Dr. Web® pan I. Danilov rozhodl dát důraz právě na technologii a vytvořit univerzální nástroj k vyhledávání a neutralizaci všemožných virových infekcí. Proto jsou současné produkty Dr. Web® pro Windows unikátními výrobky, které získávají spravedlivý úspěch mezi miliony uživatelů po celém světě.

Základní přednosti antiviru Dr. Web® pro Windows:

  • Mimořádná kompaktnost softwarových modulů a databáze virů, kterou lze bez problémů aktualizovat i uživatelům, používajících pomalých internetových připojení.
  • Využitím speciálního programovacího jazyka při vytváření a udržování virových databází lze nejen velmi efektivně likvidovat viry a jejich modifikace, ale rovněž i rozpoznat a neutralizovat škodlivé kódy, které dokážou zasáhnout do uživatelského systému.
  • Plná kontrola operační paměti počítače, která umožňuje zjistit i přítomnost virů, které nejsou v počítači přítomny ve formě souborů.
  • Skvěle osvědčená metodika aktualizace databáze virů, dávající uživatelům možnost získat ochranu proti jakémukoli viru prakticky bezprostředně po stažení aktualizačních souborů virových databází ze serverů Dr. Web®.
  • Možnost automatické aktualizace virových databází nevyžaduje od uživatele žádný zásah, kromě připojení počítače k Internetu. Uživatelé produktů Dr. Web® pro Windows si mohou být jisti, že na jejich počítači budou automaticky zkontrolovány a staženy nejnovější databáze virů bezprostředně po připojení jejich počítače k internetu.
  • Nejvyšší stupeň ochrany z hlediska bezpečnosti antivirových komponentů – moduly programu SpIDer Guard™ a poštovní filtry SpIDer Mail™ – zabezpečují nepřetržitou ochranu počítačů uživatelů při jakýchkoliv virových útocích.
  • Schopnost objevit nákazu v počítači a vyléčit zasažené prvky systému bez nutnosti plného skenování počítače pouze jedním uvedením antivirového skeneru do chodu.
  • Unikátní možnosti zajištění poštovního systému na úrovni pracovních stanic s použitím antivirových poštovních filtrů SpIDer Mail™, které umožňují nejenom zabránit doručení nakažené pošty do počítačů, ale také zabránit vytvoření poštovních červů.
  • Vysoká reakční rychlost při objevení nových virových nebezpečí.
  • Výborná kvalita heuristického analyzátoru, který umožňuje uživatelům Dr. Web® zastavit virové epidemie bez čekání na aktualizace databáze virů.
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI


Štefan Margita
operní pěvec

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus 10

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

SecIT.sk
© 1998 - 2018 Amenit s.r.o.

Facebook - Antivirové CentrumGoogle Plus - Antivirové CentrumTwitter - Antivirové CentrumPinterest - Antivirové Centrum
tumblr - Antivirové CentrumREDDIT - Antivirové CentrumStumbleupon - Antivirové CentrumNapište nám - kontaktní formulář

www.Amenit.cz
Ochrana osobních údajů
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma