Bitdefender Internet Security

Bitdefender Internet Security

Výrobce: Bitdefender

Bitdefender Internet Security – poskytuje nejlepší zabezpečení proti všem internetovým hrozbám na počítačích s operačním systémem Windows.

Doporučujeme Vám nejlépe hodnocenou sadu zabezpečení pro váš počítač se systémem Windows, která Vás ochrání před všemi internetovými hrozbami.

Bitdefender Internet Security nabízí:

 • Bezkonkurenční detekce hrozeb, která zabrání všem internetovým hrozbám.
 • Bránu firewall pro ochranu soukromí, která blokuje průniky a filtruje síťový provoz.
 • Ochranu webové kamery a mikrofonu, která zabraňuje špehování a odposlouchávání.
 • Zabezpečenou síť VPN pro úplné online soukromí, v základu nabízí objem dat o velikosti 200 MB/den/zařízení.

ZDE zakoupíte produkt Bitdefender Internet Security

Funkce Ochrany zařízení

Bezkonkurenční vícevrstvá ochrana společnosti Bitdefender chrání vaše zařízení před všemi novými i stávajícími hrozbami, která nabízí:

Kompletní ochrana dat v reálném čase

Absolutní výkon v nejefektivnějším balíku pro zabezpečení internetu, který je dnes k dispozici. Bitdefender Internet Security funguje proti všem elektronickým hrozbám, od virů, červů a trojských koní až po ransomware, zero-day exploity, rootkity a spyware. Vaše data a soukromí jsou v bezpečí.

Prevence síťových hrozeb

Bitdefender Internet Security zastaví útoky ještě před jejich zahájením. Nové technologie kybernetických hrozeb, které jsou součástí produktu, dokáží analyzovat a identifikovat podezřelé aktivity na úrovni sítě a blokovat sofistikované exploity, URL adresy související s malwarem a botnety a útoky hrubou silou.

Pokročilá ochrana před hrozbami

Aplikace Bitdefender Internet Security používá k pečlivému sledování aktivních aplikací techniku zvanou behaviorální detekce. Jakmile zjistí cokoli podezřelého, okamžitě podnikne kroky k zabránění infekce.

Vícevrstvá ochrana před ransomwarem

Vícevrstvý přístup společnosti Bitdefender k ransomwaru zahrnuje vrstvu ochrany dat, která chrání vaše dokumenty, obrázky, videa a hudbu před všemi druhy útoků ransomwaru. Spolupracuje s modulem Advanced Threat Defense a chrání vaše nejdůležitější soubory před zašifrováním ransomwarem.

Vyhodnocení zranitelnosti

Jedním kliknutím vyhledáte bezpečnostní díry a zranitelnosti. Bitdefender Internet Security zkontroluje váš počítač na zastaralý a zranitelný software, chybějící bezpečnostní záplaty systému Windows a potenciálně nebezpečná systémová nastavení a poté doporučí nejlepší opravu.

Prevence webových útoků

Naše technologie filtrování webových stránek zajišťuje, že se nikdy nedostanete na škodlivé webové stránky. Zjistěte, zda jsou výsledky vyhledávání bezpečné, ještě, než na odkaz kliknete. Bitdefender Internet Security také blokuje všechny známé infikované odkazy.

Anti-Phishing

Online podvodů přibývá, ale naše pokročilá ochrana proti phishingu vás snadno ochrání před nebezpečím. Bitdefender Internet Security odhalí a zablokuje webové stránky, které se tváří jako důvěryhodné, aby ukradly finanční údaje, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet.

Anti-Fraud

Náš pokročilý systém filtrování vás upozorní, kdykoli navštívíte webové stránky, které se vás mohou pokusit podvést.

Antispam

Filtruje irelevantní zprávy ve složce Doručená pošta. Je k dispozici pro místní e-mailové klienty (Microsoft Outlook, Thunderbird).

Záchranné prostředí

Některý sofistikovaný malware, například rootkity, je třeba odstranit před spuštěním systému Windows. Když Bitdefender Internet Security takové hrozby zjistí, restartuje počítač v záchranném prostředí pro vyčištění a obnovu.

Funkce pro optimalizaci výkonu

Bezpečnostní software Bitdefender okamžitě reaguje na všechny elektronické hrozby bez ohrožení výkonu systému.

Autopilot

Bitdefender Autopilot je navržen tak, aby fungoval jako bezpečnostní poradce a poskytoval vám hlubší přehled o stavu zabezpečení. Jeho inteligentní funkce znamenají, že může doporučovat bezpečnostní akce v kontextu potřeb vašeho systému a vzorců používání.

Bitdefender Photon™

Bitdefender Autopilot je navržen tak, aby fungoval jako bezpečnostní poradce a poskytoval vám hlubší přehled o stavu zabezpečení. Jeho inteligentní funkce znamenají, že může doporučovat bezpečnostní akce v kontextu potřeb vašeho systému a vzorců používání.

Globální ochranná síť

Tato inovativní a exkluzivní technologie pomáhá produktu Bitdefender Total Security přizpůsobit se hardwarové a softwarové konfiguraci systému a šetřit tak výpočetní prostředky a zvyšovat rychlost a výkon.

Herní, filmový a pracovní režim

Většina náročného skenování probíhá v cloudu, takže dopad na místní zdroje je prakticky nulový. To znamená, že rychlost a výkon vašeho systému zůstávají neovlivněny. A vaše soubory jsou vždy zcela soukromé: Bitdefender neprovádí skenování skutečného obsahu vašich souborů a nikdy je nenahrává ani neukládá do cloudu.

Režim baterie

Tato užitečná a inteligentní funkce šetří životnost baterie notebooků a tabletů tím, že dočasně upravuje nastavení systému, jako je displej, chlazení systému, aktualizace systému a připojení Bluetooth.

Funkce pro ochranu osobních údajů

Kompletní ochrana osobních údajů se stará o vaše soukromí a online osobní údaje .

Bitdefender VPN

S Bitdefender VPN se můžete přestat obávat o soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškerého internetového provozu. Bitdefender Total Security zahrnuje až 200 MB šifrovaného provozu denně pro vaše zařízení se systémy Windows, Android, macOS a iOS.

Anti-tracker

Rozšíření Anti-tracker blokuje sledovací zařízení, která shromažďují vaše údaje, a umožňuje vám zobrazit a spravovat tyto informace na každé navštívené webové stránce. Udržuje vaše údaje o prohlížení v soukromí a zvyšuje výkon tím, že rychleji načítá webové stránky.

Monitor mikrofonu

Získejte zpět kontrolu nad vlastními zařízeními pomocí aplikace Microphone Monitor. Pomocí něj zjistíte, které aplikace mají přístup k mikrofonu vašeho zařízení a kdy.

Ochrana webové kamery

Chraňte své soukromí a zabraňte úniku informací z webové kamery. Ochrana webové kamery vás upozorní, když se aplikace pokusí získat přístup k vaší webové kameře, a umožní vám zablokovat neoprávněný přístup.

Bezpečné online bankovnictví

Chraňte své soukromí a zabraňte úniku informací z webové kamery. Ochrana webové kamery vás upozorní, když se aplikace pokusí získat přístup k vaší webové kameře, a umožní vám zablokovat neoprávněný přístup.

Rodičovská kontrola

Rodičovská kontrola nabízí digitální pomoc rodičům a dodatečnou bezpečnost dětí na internetu. Filtrujte nevhodný obsah a omezte čas strávený u obrazovky. Přihlaste se na dálku do Bitdefender Central a sledujte online aktivity svých dětí. *Rodičovská kontrola je k dispozici také v systémech macOS, iOS a Android s různou sadou funkcí v závislosti na každé platformě.

Brána firewall pro ochranu soukromí

S produktem Bitdefender Total Security získáte výkonnou vrstvu síťové ochrany, takže vaše osobní údaje zůstanou v bezpečí před hackery a slídily.

Poradce pro zabezpečení Wi-Fi

Zkontrolujte zabezpečení své sítě Wi-Fi a směrovače bez ohledu na to, kde se připojujete.

Ochrana sociálních sítí

Buďte v bezpečí před škodlivými odkazy a všemi online hrozbami, které vám nevědomky předají vaši přátelé prostřednictvím sociálních sítí.

Peněženka

Buďte v bezpečí před škodlivými odkazy a všemi online hrozbami, které vám nevědomky předají vaši přátelé prostřednictvím sociálních sítí.

Skartovač souborů

Tento nástroj použijte, pokud chcete soubor nadobro odstranit a nezanechat žádné stopy po tom, že kdy v počítači existoval.

Systémové požadavky

 • Operační systém: Windows 7, Servis Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11
 • CPU: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) nebo jeho ekvivalent
 • Paměť (RAM): 2 GB
 • Dostupné volné místo na disku: 2.5 GB
 • Internet Explorer verze 11 nebo vyšší

Bitdefender Rodičovská kontrola

 • Operační systém: Windows 7, Servis Pack 1 a novější
 • Paměť (RAM): 2 GB
 • Podporované prohlížeče: Chrome, Mozilla Firefox, Opera

Bitdefender Central

 • Podporované prohlížeče: Chrome 56 a novější, Firefox 52 a novější, Microsoft Edge

Recenze a ocenění

Bitdefender Internet Security - vítěz testu chipPCMAG - Bitdefender - excellent
AV Comparatives - Bitdefender - real world protection - 2020AV Comparatives - Bitdefender - performanceAV Comparatives - Bitdefender - malware protection
AV Comparatives - Bitdefender - product of the year 2019AV Comparatives - Bitdefender - malware protection 2019AV Comparatives - Bitdefender - real world protection 2018
Bitdefender - více než 500 miliónů uživatelů ...Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Bitdefender - chraňte se před ransomware!

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma