Bitdefender Family Pack

Bitdefender Family Pack

Výrobce: Bitdefender

Nejlepší světový antivirový nástroj pro Vaší rodinu

 • Až 15 chráněných zařízení: Windows, Mac, Android (v rámci jedné domácnosti).
 • Ochrana soukromí. Bezpečné platby a nakupování online. Rodičovská kontrola.
 • Rychlá, spolehlivá a neuvěřitelně jednoduše použitelná.
 • Žádná zpomalení nebo vybíjení baterie.
 • Ochrana před ztrátou, kráděží. Sledování polohy zařízení.

ZDE zakoupíte produkt Bitdefender Family Pack

Bitdefender Total Security

Anti-trackerNOVINKA
Rozšíření Anti-tracker blokuje sledovací mechanismy, které shromažďují vaše data a umožňují tak sledovat veškeré informace na každém Vámi navštíveném webu. Anti-tracker udržuje Vaše data o prohlížení v soukromí a zvyšuje výkon tím, že načítá webové stránky rychleji.

Monitor mikrofonuNOVINKA
Pomůže Vám získat informace o aplikacích, které mají přístup k mikrofonu na Vašem zařízení.

Ochrana webové kameryNOVINKA
Chrání Vaše soukromí a zabraňuje úniku dat z webové kamery. Ochrana webové kamery Vás upozorní, když se aplikace pokusí o přístup k Vaší webové kameře, a umožňuje Vám zablokovat případný neoprávněný přístup.

Poradce pro zabezpečení Wi-FiNOVINKA
Získejte přístup k zabezpečení sítě Wi-Fi a směrovače bez ohledu na to, kde se připojujete.

Kompletní ochrana datVYLEPŠENO
Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes dnešní RAT, ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaru.

Ransomware ochrana
Bitdefender blokuje všechen ransomware, i nový a neznámý. Dokáže ochránit před zašifrováním a požadováním výkupného za vaše osobní data. Můžete si vybrat jaké oblasti chcete ochránit.

Využívejte online bankovnictví bez obavVYLEPŠENO
Vytvářejte online platby z unikátního dedikovaného prohlížeče, který zabezpečí Vaše účty před zneužitím. Bitdefender Safepay™ může nyní automaticky vyplnit údaje platebních karet do platebních polí.

Rodičovská kontrolaVYLEPŠENO
Blokuje nevhodný obsah, zakazuje webové prohlížení, Facebook, online hry a další internetové aktivity v určitém časovém intervalu a upozorňuje, zda se Vaše dítě snaží obejít pravidla. Také monitoruje nepřístupné oblasti a informuje, pokud je dítě tam, kde nemá být a to skrze Android aplikaci.

Výkonný Anti-phishing
Vyhledává a blokuje stránky vystupující jako důvěryhodná entita, které se snaží ukrást finanční data, jako jsou hesla nebo čísla platebních karet.

Bezpečné prohlížení. Bezpečnostní značení.
Vyhledává a blokuje stránky vystupující jako důvěryhodná entita, které se snaží ukrást finanční data, jako jsou hesla nebo čísla platebních karet.

Diskrétní bezpečnostní widget
Umožňuje Vám sledovat všechny bezpečnostní úkony, rychle a jednoduše označit soubory pro rychlé skenování na viry - přímo z plochy nebo průzkumníka.

USB čistič
Zbaví jakékoliv vyměnitelné zařízení virů a to ihned v momentě připojení k počítači, takže se nemusíte nadále obávat, že Vás nebo Vaše přátele infikuje virus z USB.

Pokročilá ochrana před hrozbami
Technologie behaviorální detekce, která jedná jako další přídavná vrstva ochrany konstantním sledováním aktivit programů a označováním podezřelých aktivit.

FIREWALL
Nový firewall prokazuje vynikající výkon při určování průniků, efektivní filtrování příchozího a odchozího síťového provozu a to i přes Wi-fi sítě.

Záchraný mód
Pokud není možné odstranit některé elektronické hrozby z operačního systému Windows, jako jsou třeba rootkity, počítač je restartován v záchraném módu, kvůli vyčistění a obnově do bezpečného stavu.

Citlivá detekce podvodů
Varuje kdykoliv navštívíte webové stránky, které jsou potencionálně podvodné, jako jsou casina, porno, půjčky peněz a mnoho dalších.

Týdenní bezpečnostní zpráva
Bitdefender je vždy aktivní v pozadí, blokuje nový malware a odstraňuje infekce. Každý týden zasíláme přehled všech aktivit.

Vzdálená správa
Vzdáleně skenujte a napravujte bezpečnostní problémy na všech Vašich zařízeních chráněných Bitdefender a to odkudkoliv s využítím Bitdefender Central v cloudu.

Ochrana na sociálních sítích
Bitdefender blokuje a filtruje specifické hrozby na sociálních sítích skenováním odkazů, které obdržíte od přátel na Facebooku, Twitteru a jiných sociálních sítích, monitoruje vaše nastavení soukromí a mnohem více!

Bitdefender Antivirus for Mac

Blokuje a odstraňuje otravný adware
Očistí Váš Mac od otravného adwaru. Také Macy mohou být napadeny adware programy z internetu. Nový Bitdefender Antivirus for Mac rozpozná a zničí adware, závadné hijacker programy, nechtěné programy uvnitř webového prohlížeče nainstalované bez Vašeho vědomí.

Intuitivní a příjemné ovládání
S intuitivním, pěkným redesignem uživatelkého rozhraní se nový Bitdefender Antivirus pro Mac cítí více doma na Mac OS X než kdykoliv předtím. Nyní mužeš nechat běžet svůj antivirus po celou dobu a nebude ti překážet v cestě.

Zajišťuje ultra rychlé skenování
Bitdefender Antivirus pro Mac nabízi rychlé skenování s dokonalou ochranou proti malware bez zpomalení OS X. Bitdefender je tak rychlý, a tak diskrétní, že dokonce ani nevíte že neustále pracuje a chrání Váš Mac.

Chrání před Mac a PC malwarem
Bitdefender Antivirus pro Mac detekuje a odstraňuje nejen malvare vytvořený pro Mac, ale rovněž i malicious obsah vytvořený pro Windows. Tímto způsobem nikdy nedojde k náhodnému infikování souborů Vášich kolegů, přátel a rodiny, kteří jsou uživateli Windows.

Poskytuje nepřetržitou ochranu s Bitdefender Autopilotem
Autopilot zvládá všechny Vaše potřeby na ochranu, tudíž se nemusíte zatěžovat se základními problémy. Když ho zapnete, tak spustí sérii inovativních patentovavých technologíí, aby tak automaticky detekoval a odstranil hrozby, bez negativních následků na rychlost a výkon Vašeho Macu. Zapni ho a zapomeň na něj.

Zabezpečuje platby na internetu
Online podvody nerozeznávají mezi operačními systémy. Bitdefender Antivirus pro Mac má speciální anti-phishing systém ochrany, který skenuje prohlížené webové stránky a varuje tě před podvodnými pokusy.

Skenuje Váš Mac bez negativních vlivů na jeho výkon
Nový Bitdefender Antivirus pro Mac je navržen a perfektně vyladěn, aby scanoval Vaše soubory tak, že získáte tu samou bezchybnou ochanu proti malwaru bez negativních dopadů na rychlost a výkon Vášeho Macu.

Dodává službu cloudové ochrany 24/7
Protože se nové intenetové hrozby objevují nepřetržitě, vytvořili jsme Bitdefender, tak aby si nepřeržitě aktualizoval svojí malware knihovnu. Je připojen k účinné cloudové technologii fungující na detekci a eliminaci hrozeb. Poskytuje světově rozšířenou a okamžitou ochranu. Většina náročných výpočetních úkonů probíhá v Bitdefender cloudu a tím pádem nedochází k vytěžování zdrojů Vašeho Maca. Vaše privátní data zůstávají bezpečně uloženy na Macu a neopouští ho.

Bitdefender Mobile Security

Bezpečnost na webových stránkách
Bitdefender Mobile Security & Antivirus používá služby cloudu Bitdefenderu pro upozornění uživatelů, když prohlížejí internet, o webových stránkách které obsahují malware, podvodný nebo nebezpečný obsah.

Zámek aplikací
Dodejte svým nejdůležitějším datům další vrstvu ochrany! Zámek aplikací zobrazí všechny nainstalované aplikace a umožňuje Vám jednoduše nastavit přístupová hesla do jednotlivých aplikací.

Proskenování čertvě instalovaných aplikací
Bitdefender Mobile Security & Antivirus zajišťuje, že Vaše zařízení zůstává čisté, tím že automaticky skenuje aplikace ihned po jejich instalaci. To pomáhá uživatelům být stále informovaní a ochránění kdykoliv si vyzkouší novou aplikaci.

Poradce soukromí
Bitdefender Mobile Security & Antivirus umožňuje uživatelům mít přehled o přístupových právech každé aplikace. Zobrazuje, které aplikace mají přístup do internetu nebo k Vaším soukromým datům (konktakty, zprávy, kalendář, fotogalerie). Také indikuje které aplikace mají přístup k zpoplatněným funckím telefonu jakou jsou volání nebo posílání textových zpráv.

WearON
Přidejte další vrstvu ochranu od Bitdefender Mobile Security pro Vaše chytré hodinky.

Anti-Theft
Modul Anti-Theft má svoji vlastní obrazovku která poskytuje možnosti vzdáleného zamknutí, lokalizování, smazaní nebo spuštění alarmu Android zařízení. K dispozici máte široké portfolio nástrojů určené pouze k jednomu účelu a to udržet Vaše mobilní zařízení v bezpečí Vaši kapsy jako například odeslání zprávy na Váš telefon, Signal Flare (pokud klesne uroven nabití baterie pod 15%, Bitdefender Vám odešle email s přesnou lokalitou Vašeho telefonu) nebo Sim Alert (Upozorní že došlo k výměně SIM karty ve Vašem telefonu).

Scanování na vyžádání
Scan na vyžádání může být spuštěn kdykoli pro ujištění, že veškeré aplikace a data na Vašem telefonu, včetně paměťové karty jsou v pořádku a v bezpečí.

Prohlížeč událostí
Prohlížeč událostí eviduje údaje o všech významných událostech a akcích zaznamenaných apliakcí Bitdefender Mobile Security pro Android.

Systémové požadavky

  Windows
 • OS: Microsoft Windows 7 (SP1), Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10.
 • CPU: minimálně Intel CORE 2 Duo (2 GHz).
 • RAM: 2 GB.
 • HDD: přibližně 2.5 GB místa na pevném disku.

 • Mac OS
 • Operační systém: OS X Yosemite (10.10) nebo novější.
 • RAM: 1 GB.
 • Dostupné volné místo na disku: 1 GB (nejméně 800 MB na systémovém disku).

 • Android
  • Operační systém: Android 5.0 nebo novější.
  • Připojení k internetu.

Softwarové požadavky

  Windows
 • Internet Explorer 8 a vyšší
 • .NET Framework 3.5

Integruje se s

  Windows
 • Yahoo Messenger 9 a vyšší
 • Skype 6.3 a vyšš
 • Firefox 14 a vyšší
 • Chrome 20 a vyšší
 • Thunderbird 14 a vyšší
 • Outlook 2007, 2010, 2013
 • Outlook Express a Windows Mail

 • Mac OS
 • Firefox
 • Chrome
 • Safari

 • Android
 • Android Browser
 • Chrome

Recenze a ocenění

Bitdefender Internet Security - vítěz testu chipPCMAG - Bitdefender - excellent
AV Comparatives - Bitdefender - real world protection - 2020AV Comparatives - Bitdefender - performanceAV Comparatives - Bitdefender - malware protection
AV Comparatives - Bitdefender - product of the year 2019AV Comparatives - Bitdefender - malware protection 2019AV Comparatives - Bitdefender - real world protection 2018
Bitdefender - více než 500 miliónů uživatelů ...Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Bitdefender - chraňte se před ransomware!

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma