Návod na stažení a spuštění
Bitdefender Family Pack 2019

Bitdefender Family Pack 2019

Výrobce: Bitdefender

Nejlepší světový antivirový nástroj pro Vaší rodinu

 • Neomezený počet chráněných zařízení: Windows, Mac, Android. (v rámci jedné domácnosti)
 • Ochrana soukromí. Bezpečné platby a nakupování online. Rodičovská kontrola.
 • Rychlá, spolehlivá a neuvěřitelně jednoduše použitelná.
 • Žádná zpomalení nebo vybíjení baterie.
 • Ochrana před ztrátou, kráděží. Sledování polohy zařízení.

ZDE zakoupíte produkt Bitdefender Family Pack 2019

Bitdefender Total Security

Kompletní ochrana dat
Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes dnešní RAT, ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaru.

Ransomware ochrana
Bitdefender blokuje všechen ransomware, i nový a neznámý. Dokáže ochránit před zašifrováním a požadováním výkupného za vaše osobní data. Můžete si vybrat jaké oblasti chcete ochránit.

Využívejte online bankovnictví bez obav
Vytvářejte online platby z unikátního dedikovaného prohlížeče, který zabezpečí Vaše účty před zneužitím. Bitdefender Safepay™ může nyní automaticky vyplnit údaje platebních karet do platebních polí.

Výkonný Anti-phishing
Vyhledává a blokuje stránky vystupující jako důvěryhodná entita, které se snaží ukrást finanční data, jako jsou hesla nebo čísla platebních karet.

Bezpečné prohlížení. Bezpečnostní značení.
Vyhledává a blokuje stránky vystupující jako důvěryhodná entita, které se snaží ukrást finanční data, jako jsou hesla nebo čísla platebních karet.

Diskrétní bezpečnostní widget
Umožňuje Vám sledovat všechny bezpečnostní úkony, rychle a jednoduše označit soubory pro rychlé skenování na viry - přímo z plochy nebo průzkumníka.

USB čistič
Zbaví jakékoliv vyměnitelné zařízení virů a to ihned v momentě připojení k počítači, takže se nemusíte nadále obávat, že Vás nebo Vaše přátele infikuje virus z USB.

Pokročilá ochrana před hrozbami
Technologie behaviorální detekce, která jedná jako další přídavná vrstva ochrany konstantním sledováním aktivit programů a označováním podezřelých aktivit.

FIREWALL
Nový firewall prokazuje vynikající výkon při určování průniků, efektivní filtrování příchozího a odchozího síťového provozu a to i přes Wi-fi sítě.

Záchraný mód
Pokud není možné odstranit některé elektronické hrozby z operačního systému Windows, jako jsou třeba rootkity, počítač je restartován v záchraném módu, kvůli vyčistění a obnově do bezpečného stavu.

Citlivá detekce podvodů
Varuje kdykoliv navštívíte webové stránky, které jsou potencionálně podvodné, jako jsou casina, porno, půjčky peněz a mnoho dalších.

Týdenní bezpečnostní zpráva
Bitdefender je vždy aktivní v pozadí, blokuje nový malware a odstraňuje infekce. Každý týden zasíláme přehled všech aktivit.

Vzdálená správa
Vzdáleně skenujte a napravujte bezpečnostní problémy na všech Vašich zařízeních chráněných Bitdefender a to odkudkoliv s využítím Bitdefender Central v cloudu.

Ochrana na sociálních sítích
Bitdefender blokuje a filtruje specifické hrozby na sociálních sítích skenováním odkazů, které obdržíte od přátel na Facebooku, Twitteru a jiných sociálních sítích, monitoruje vaše nastavení soukromí a mnohem více!

Bitdefender Antivirus for Mac

Blokuje a odstraňuje otravný adware
Očistí Váš Mac od otravného adwaru. Také Macy mohou být napadeny adware programy z internetu. Nový Bitdefender Antivirus for Mac rozpozná a zničí adware, závadné hijacker programy, nechtěné programy uvnitř webového prohlížeče nainstalované bez Vašeho vědomí.

Intuitivní a příjemné ovládání
S intuitivním, pěkným redesignem uživatelkého rozhraní se nový Bitdefender Antivirus pro Mac cítí více doma na Mac OS X než kdykoliv předtím. Nyní mužeš nechat běžet svůj antivirus po celou dobu a nebude ti překážet v cestě.

Zajišťuje ultra rychlé skenování
Bitdefender Antivirus pro Mac nabízi rychlé skenování s dokonalou ochranou proti malware bez zpomalení OS X. Bitdefender je tak rychlý, a tak diskrétní, že dokonce ani nevíte že neustále pracuje a chrání Váš Mac.

Chrání před Mac a PC malwarem
Bitdefender Antivirus pro Mac detekuje a odstraňuje nejen malvare vytvořený pro Mac, ale rovněž i malicious obsah vytvořený pro Windows. Tímto způsobem nikdy nedojde k náhodnému infikování souborů Vášich kolegů, přátel a rodiny, kteří jsou uživateli Windows.

Poskytuje nepřetržitou ochranu s Bitdefender Autopilotem
Autopilot zvládá všechny Vaše potřeby na ochranu, tudíž se nemusíte zatěžovat se základními problémy. Když ho zapnete, tak spustí sérii inovativních patentovavých technologíí, aby tak automaticky detekoval a odstranil hrozby, bez negativních následků na rychlost a výkon Vašeho Macu. Zapni ho a zapomeň na něj.

Zabezpečuje platby na internetu
Online podvody nerozeznávají mezi operačními systémy. Bitdefender Antivirus pro Mac má speciální anti-phishing systém ochrany, který skenuje prohlížené webové stránky a varuje tě před podvodnými pokusy.

Skenuje Váš Mac bez negativních vlivů na jeho výkon
Nový Bitdefender Antivirus pro Mac je navržen a perfektně vyladěn, aby scanoval Vaše soubory tak, že získáte tu samou bezchybnou ochanu proti malwaru bez negativních dopadů na rychlost a výkon Vášeho Macu.

Dodává službu cloudové ochrany 24/7
Protože se nové intenetové hrozby objevují nepřetržitě, vytvořili jsme Bitdefender, tak aby si nepřeržitě aktualizoval svojí malware knihovnu. Je připojen k účinné cloudové technologii fungující na detekci a eliminaci hrozeb. Poskytuje světově rozšířenou a okamžitou ochranu. Většina náročných výpočetních úkonů probíhá v Bitdefender cloudu a tím pádem nedochází k vytěžování zdrojů Vašeho Maca. Vaše privátní data zůstávají bezpečně uloženy na Macu a neopouští ho.

Bitdefender Mobile Security

Bezpečnost na webových stránkách
Bitdefender Mobile Security & Antivirus používá služby cloudu Bitdefenderu pro upozornění uživatelů, když prohlížejí internet, o webových stránkách které obsahují malware, podvodný nebo nebezpečný obsah.

Zámek aplikací
Dodejte svým nejdůležitějším datům další vrstvu ochrany! Zámek aplikací zobrazí všechny nainstalované aplikace a umožňuje Vám jednoduše nastavit přístupová hesla do jednotlivých aplikací.

Proskenování čertvě instalovaných aplikací
Bitdefender Mobile Security & Antivirus zajišťuje, že Vaše zařízení zůstává čisté, tím že automaticky skenuje aplikace ihned po jejich instalaci. To pomáhá uživatelům být stále informovaní a ochránění kdykoliv si vyzkouší novou aplikaci.

Poradce soukromí
Bitdefender Mobile Security & Antivirus umožňuje uživatelům mít přehled o přístupových právech každé aplikace. Zobrazuje, které aplikace mají přístup do internetu nebo k Vaším soukromým datům (konktakty, zprávy, kalendář, fotogalerie). Také indikuje které aplikace mají přístup k zpoplatněným funckím telefonu jakou jsou volání nebo posílání textových zpráv.

WearON
Přidejte další vrstvu ochranu od Bitdefender Mobile Security pro Vaše chytré hodinky.

Anti-Theft
Modul Anti-Theft má svoji vlastní obrazovku která poskytuje možnosti vzdáleného zamknutí, lokalizování, smazaní nebo spuštění alarmu Android zařízení. K dispozici máte široké portfolio nástrojů určené pouze k jednomu účelu a to udržet Vaše mobilní zařízení v bezpečí Vaši kapsy jako například odeslání zprávy na Váš telefon, Signal Flare (pokud klesne uroven nabití baterie pod 15%, Bitdefender Vám odešle email s přesnou lokalitou Vašeho telefonu) nebo Sim Alert (Upozorní že došlo k výměně SIM karty ve Vašem telefonu).

Scanování na vyžádání
Scan na vyžádání může být spuštěn kdykoli pro ujištění, že veškeré aplikace a data na Vašem telefonu, včetně paměťové karty jsou v pořádku a v bezpečí.

Prohlížeč událostí
Prohlížeč událostí eviduje údaje o všech významných událostech a akcích zaznamenaných apliakcí Bitdefender Mobile Security pro Android.

Systémové požadavky

  Windows
 • Operační systém: Microsoft Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Microsoft Windows 7 SP1, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10
 • CPU: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) nebo ekvivalentní
 • RAM: 1 GB (Microsoft Windows XP) nebo 1.5 GB (Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows 8.1)
 • Dostupné volné místo na disku: 2 GB (nejméně 800 MB na systémovém disku)

 • Mac OS
 • Operační systém: OS X Lion (10.7.x), OS X Mountain Lion (10.8.x), OS X Mavericks (10.9.x), OS X Yosemite (10.10.x)
 • RAM: 1 GB
 • Dostupné volné místo na disku: 1 GB (nejméně 800 MB na systémovém disku)

 • Android
 • Operační systém: Android 2.3.3 a výš
 • Funkce WearON vyžaduje smartphone podporující Android 4.3 nebo vyšší připojený k zažízení Android Wear.

Softwarové požadavky

  Windows
 • Internet Explorer 8 a vyšší
 • .NET Framework 3.5

Integruje se s

  Windows
 • Yahoo Messenger 9 a vyšší
 • Skype 6.3 a vyšš
 • Firefox 14 a vyšší
 • Chrome 20 a vyšší
 • Thunderbird 14 a vyšší
 • Outlook 2007, 2010, 2013
 • Outlook Express a Windows Mail

 • Mac OS
 • Firefox
 • Chrome
 • Safari

 • Android
 • Android Browser
 • Chrome

Recenze a ocenění

                     Bitdefender - více než 500 miliónů uživatelů ...Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI


Štefan Margita
operní pěvec

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha


Doporučujeme
Bitdefender - chraňte se před ransomware!

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

SecIT.sk
© 1998 - 2019 Amenit s.r.o.

Facebook - Antivirové CentrumGoogle Plus - Antivirové CentrumTwitter - Antivirové CentrumPinterest - Antivirové Centrum
tumblr - Antivirové CentrumREDDIT - Antivirové CentrumStumbleupon - Antivirové CentrumNapište nám - kontaktní formulář

www.Amenit.cz
Ochrana osobních údajů
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma