Návod na stažení a spuštění
Kaspersky

Kaspersky Systems Management

Výrobce: Kaspersky

Vylepšené zabezpečení a méně složitostí díky centralizovaným nástrojům pro správu IT

Neopravená zranitelná místa v oblíbených aplikacích představují jednu z největších hrozeb zabezpečení firemní IT infrastruktury. Toto riziko je umocněno zvyšující se složitostí IT – pokud nevíte, co vlastně máte, jak to můžete zabezpečit?

Centralizací a automatizací základních úkonů zabezpečení, konfigurace a správy například vyhodnocením zranitelných míst, distribucí oprav, aktualizací, správou inventáře a instalacemi aplikací šetří správci IT nejen čas, ale také optimalizují zabezpečení.

Aplikace Kaspersky Systems Management pomáhá minimalizovat rizika zabezpečení IT a omezovat komplexnost IT, čímž manažerům poskytuje kompletní kontrolu a přehled nad mnoha zařízeními, aplikacemi a uživateli v reálném čase na jediné obrazovce.

  • Vzdálená instalace softwaru a řešení potíží včetně pokrytí vzdálených kanceláří
  • Vyhodnocování zranitelných míst a správa dočasných oprav
  • Inventáře hardwaru a softwaru
  • Nasazování operačních systémů
  • Integrace SIEM
  • Správa přístupu na základě rolí
  • Centralizovaná správa

Pro zjištění ceny prosím kontaktujte obchodní oddělení na obchod@amenit.cz nebo telefonicky +420556706203.

  • Rozšířené zabezpečení Zvýšené zabezpečení IT a snížení zátěže rutinními úkoly díky včasnému a automatizovanému zavádění oprav a aktualizací. Automatizované zjišťování zranitelných míst a nastavení priority podporují vyšší efektivitu a snižují zatížení zdrojů. Nezávislé testy1 ukazují, že společnost Kaspersky Lab dodává nejkomplexnější pokrytí oprav a aktualizací v nejkratší době.

  • Kompletní přehled při správě Úplný přehled o síti z jediné konzole přináší správcům víc jistoty a nabízí jim přehled o všech aplikacích a zařízeních (včetně zařízení hostů), která se do sítě připojí. To posiluje centralizovanou správu přístupu uživatelů a zařízení k datům organizace a aplikacím v souladu se zásadami IT.

  • Centrální správa Aplikace Systems Management od společnosti Kaspersky Lab je spravovaná komponenta konzole Kaspersky Security Center. Všechny funkce se používají a spravují prostřednictvím této ústřední konzole využívající konzistentní a intuitivní příkazy a rozhraní k automatizaci rutinních úloh IT.

Funkce

Vyhodnocování zranitelných míst a správa oprav Automatizované skenování softwaru umožňuje rychlé zjištění, nastavení priority a nápravu zranitelných míst. Opravy a aktualizace softwaru společnosti Microsoft® i jiných výrobců je možné zajišťovat automaticky v nejkratším časovém rozmezí. Správci jsou na stav instalace opravy upozorňováni. Méně kritické opravy je možné odložit na mimopracovní dobu i při vypnutých počítačích pomocí funkce Wake-on-LAN. Technologie Multicast umožňuje místní distribuci oprav a aktualizací do vzdálených kanceláří, čímž se zmenšují požadavky na šířku pásma.

Inventáře hardwaru a softwaru Automatické zjišťování, inventarizace, ohlašování a sledování hardwaru a softwaru včetně vyměnitelných zařízení poskytuje správcům podrobný přehled o zařízeních a prostředcích využívaných ve firemní síti. Detekovat a poskytovat přístup na internet je možné i u zařízení hostů. Správa licencí poskytuje přehled o mnoha uzlech a datech ukončení.

Pružné nasazení operačních systémů a aplikací Centralizované a snadné vytváření, ukládání, klonování a zavádění optimálně zabezpečených bitových kopií systémů. Nasazování mimo pracovní dobu prostřednictvím funkce Wake-on-LAN umožňující větší pružnost díky poinstalačním úpravám. Podpora rozhraní UEFI. 2 Test řešení správy oprav zadaný společností Kaspersky Lab a provedený společností AV-TEST GmBH (červenec 2013)

Distribuce softwaru Vzdálené nasazování či aktualizace z jediné konzole. Automaticky je možné instalovat přes 100 oblíbených aplikací identifikovaných sítí Kaspersky Security Network, a to i mimo pracovní dobu. Kompletní podpora vzdáleného řešení problémů s vylepšeným zabezpečením díky uživatelským oprávněním a protokolům/auditům relace. Pomocí technologie Multicast umožňující místní distribuci softwaru se ušetří na síťovém provozu do vzdálených kanceláří.

Integrace siem Přímé hlášení a využití přenosu událostí do předních systémů – IBM QRadar a HP ArcSight. Shromažďování protokolů a jiných dat souvisejících se zabezpečením za účelem analýzy minimalizuje zátěž správců a potřebu nástrojů a zároveň firemní hlášení zjednodušuje.

Řízení přístupu na základě rolí Rozlišení správních rolí a odpovědností v komplexních sítích. Přizpůsobení zobrazení konzole podle rolí a práv.

Centralizovaná správa Jedna integrovaná konzole pro správu – Kaspersky Security Center – podporuje správu zabezpečení systému u stolních počítačů, mobilních a virtuálních koncových bodů po celé síti, to vše prostřednictvím jediného rozhraní.

Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI


Štefan Margita
operní pěvec

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha


Doporučujeme
Sleva 35- 50% - chraňte to, na čem Vám záleží!

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
© 1998 - 2019 Amenit s.r.o.

Facebook - Antivirové CentrumGoogle Plus - Antivirové CentrumTwitter - Antivirové CentrumPinterest - Antivirové Centrum
tumblr - Antivirové CentrumREDDIT - Antivirové CentrumStumbleupon - Antivirové CentrumNapište nám - kontaktní formulář

www.Amenit.cz
Ochrana osobních údajů
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma