Kaspersky

Kaspersky Systems Management

Výrobce: Kaspersky

Vylepšené zabezpečení a méně složitostí díky centralizovaným nástrojům pro správu IT

Neopravená zranitelná místa v oblíbených aplikacích představují jednu z největších hrozeb zabezpečení firemní IT infrastruktury. Toto riziko je umocněno zvyšující se složitostí IT – pokud nevíte, co vlastně máte, jak to můžete zabezpečit?

Centralizací a automatizací základních úkonů zabezpečení, konfigurace a správy například vyhodnocením zranitelných míst, distribucí oprav, aktualizací, správou inventáře a instalacemi aplikací šetří správci IT nejen čas, ale také optimalizují zabezpečení.

Aplikace Kaspersky Systems Management pomáhá minimalizovat rizika zabezpečení IT a omezovat komplexnost IT, čímž manažerům poskytuje kompletní kontrolu a přehled nad mnoha zařízeními, aplikacemi a uživateli v reálném čase na jediné obrazovce.

  • Vzdálená instalace softwaru a řešení potíží včetně pokrytí vzdálených kanceláří
  • Vyhodnocování zranitelných míst a správa dočasných oprav
  • Inventáře hardwaru a softwaru
  • Nasazování operačních systémů
  • Integrace SIEM
  • Správa přístupu na základě rolí
  • Centralizovaná správa

Pro zjištění ceny prosím kontaktujte obchodní oddělení na obchod@amenit.cz nebo telefonicky +420556706203.

  • Rozšířené zabezpečení Zvýšené zabezpečení IT a snížení zátěže rutinními úkoly díky včasnému a automatizovanému zavádění oprav a aktualizací. Automatizované zjišťování zranitelných míst a nastavení priority podporují vyšší efektivitu a snižují zatížení zdrojů. Nezávislé testy1 ukazují, že společnost Kaspersky Lab dodává nejkomplexnější pokrytí oprav a aktualizací v nejkratší době.

  • Kompletní přehled při správě Úplný přehled o síti z jediné konzole přináší správcům víc jistoty a nabízí jim přehled o všech aplikacích a zařízeních (včetně zařízení hostů), která se do sítě připojí. To posiluje centralizovanou správu přístupu uživatelů a zařízení k datům organizace a aplikacím v souladu se zásadami IT.

  • Centrální správa Aplikace Systems Management od společnosti Kaspersky je spravovaná komponenta konzole Kaspersky Security Center. Všechny funkce se používají a spravují prostřednictvím této ústřední konzole využívající konzistentní a intuitivní příkazy a rozhraní k automatizaci rutinních úloh IT.

Funkce

Vyhodnocování zranitelných míst a správa oprav Automatizované skenování softwaru umožňuje rychlé zjištění, nastavení priority a nápravu zranitelných míst. Opravy a aktualizace softwaru společnosti Microsoft® i jiných výrobců je možné zajišťovat automaticky v nejkratším časovém rozmezí. Správci jsou na stav instalace opravy upozorňováni. Méně kritické opravy je možné odložit na mimopracovní dobu i při vypnutých počítačích pomocí funkce Wake-on-LAN. Technologie Multicast umožňuje místní distribuci oprav a aktualizací do vzdálených kanceláří, čímž se zmenšují požadavky na šířku pásma.

Inventáře hardwaru a softwaru Automatické zjišťování, inventarizace, ohlašování a sledování hardwaru a softwaru včetně vyměnitelných zařízení poskytuje správcům podrobný přehled o zařízeních a prostředcích využívaných ve firemní síti. Detekovat a poskytovat přístup na internet je možné i u zařízení hostů. Správa licencí poskytuje přehled o mnoha uzlech a datech ukončení.

Pružné nasazení operačních systémů a aplikací Centralizované a snadné vytváření, ukládání, klonování a zavádění optimálně zabezpečených bitových kopií systémů. Nasazování mimo pracovní dobu prostřednictvím funkce Wake-on-LAN umožňující větší pružnost díky poinstalačním úpravám. Podpora rozhraní UEFI. 2 Test řešení správy oprav zadaný společností Kaspersky a provedený společností AV-TEST GmBH (červenec 2013)

Distribuce softwaru Vzdálené nasazování či aktualizace z jediné konzole. Automaticky je možné instalovat přes 100 oblíbených aplikací identifikovaných sítí Kaspersky Security Network, a to i mimo pracovní dobu. Kompletní podpora vzdáleného řešení problémů s vylepšeným zabezpečením díky uživatelským oprávněním a protokolům/auditům relace. Pomocí technologie Multicast umožňující místní distribuci softwaru se ušetří na síťovém provozu do vzdálených kanceláří.

Integrace siem Přímé hlášení a využití přenosu událostí do předních systémů – IBM QRadar a HP ArcSight. Shromažďování protokolů a jiných dat souvisejících se zabezpečením za účelem analýzy minimalizuje zátěž správců a potřebu nástrojů a zároveň firemní hlášení zjednodušuje.

Řízení přístupu na základě rolí Rozlišení správních rolí a odpovědností v komplexních sítích. Přizpůsobení zobrazení konzole podle rolí a práv.

Centralizovaná správa Jedna integrovaná konzole pro správu – Kaspersky Security Center – podporuje správu zabezpečení systému u stolních počítačů, mobilních a virtuálních koncových bodů po celé síti, to vše prostřednictvím jediného rozhraní.

Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma