AVG

AVG Secure VPN

Výrobce: AVG Technologies

Online soukromí zdarma pro zařízení Windows . Stačí jedno kliknutí.

Co je služba VPN?

Virtuální privátní síť (VPN) vytvářená produktem AVG Secure VPN nabízí bezpečné a soukromé připojení pro neomezený přístup k internetu. Používá k tomu šifrování vašeho připojení, aby nikdo nemohl sledovat vaši aktivitu na internetu. Výsledek? Zabezpečený a soukromý přístup na jakýkoli web – kdykoli a odkudkoli. Tím myslíme vaše oblíbené stránky, seriály a předplacené služby bez omezení přístupu.

Máte antivirus? Výborně! Přesto se vám VPN hodí.

Antivirový software chrání vaše zařízení, ale služba VPN chrání vaše připojení k internetu. Možná si říkáte, že službu VPN nepotřebujete, ale bez ní není vaše prohlížení internetu chráněno před špehováním ze strany počítačových zločinců, reklamních společností, a dokonce ani vašeho poskytovatele připojení k internetu. Vysvětlíme vám proč.

  • Skutečné soukromí Pokud máte šifrované připojení, nikdo nemůže sledovat vaše online aktivity. Váš poskytovatel připojení, váš šéf ani vládní úřady. Ano, opravdu.
  • Vysoké zabezpečení Internetové bankovnictví? Naše šifrování na vojenské úrovni ochrání vaše data v jakémkoli zařízení, i když používáte veřejnou síť Wi-Fi. Vše, jak má být.
  • Neomezený přístup VPN zpřístupní blokovaný obsah, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Díky tomu si můžete kdykoli a kdekoli užívat vaše oblíbené seriály a předplacené weby.

ZDE zakoupíte produkt

Stále nejste přesvědčení, že se vám VPN hodí? Představte si…

Bezpečí ve veřejných sítích Wi-Fi Brouzdání internetem zdarma je skvělé, že? Chyba! Veřejné sítě Wi-Fi mají tak slabé zabezpečení, že ho překoná i malé dítě. Služba VPN zabezpečí vaše připojení ve veřejné síti Wi-Fi, takže můžete bez obav i převádět peníze.

Žádná cenzura za hranicemi Jste za hranicemi a nemáte přístup ke svým e-mailům, sociálním sítím či předplaceným službám? Připojte se pomocí služby VPN a nastavte si, že se nacházíte ve své domovské zemi, a okamžitě získáte přístup.

Přístup k zablokovanému obsahu Chcete se v práci připojit na zablokovaný Facebook? My vám to vyčítat nebudeme. Díky VPN je blokování obsahu na pracovišti minulostí.

Proč byste tedy měli AVG Secure VPN pro Windows chtít?

V zařízeních s Windows používáme nejdůvěryhodnější a nejpoužívanější dostupný VPN protokol, OpenVPN. Tento protokol je open source, takže máte jistotu, že k vašim datům nebude mít přístup žádný neznámý proprietární kód. Navíc používáme knihovny OpenSSL a všechna data jsou přenášena přes porty UDP, takže při používání bezplatné zkušební verze VPN budete mít vždy k dispozici maximální přenosovou rychlost.

Jak naše služba VPN funguje.

Po zapnutí AVG Secure VPN a připojení vašeho zařízení s Windows k internetu vás rovnou začneme chránit. Jak? Když se připojíte prostřednictvím našeho softwaru VPN pro Windows, přidělíme vám jednu z našich IP adres namísto té vaší (vaše IP adresa je jedinečný kód, který identifikuje vaše zařízení). To znamená, že pokud se vás někdo pokusí špehovat, uvidí pouze adresu našeho serveru. K tomu přidáváme šifrování na vojenské úrovni pomocí 256bitového standardu AES. A co je výsledkem? Okamžité online soukromí po kliknutí na jediné tlačítko.

  • Sdílení IP adresy Když jste připojeni, používáte stejnou IP adresu jako naši ostatní uživatelé. Díky tomu je sledování vaší komunikace nemožné.
  • Přístup odkudkoli Díky naší celosvětové síti serverů si můžete vybrat polohu téměř kdekoli na světě.
  • A co protokolování? Když naše servery používáte, nemáme tušení, co na internetu děláte. Provoz nesledujeme. Takže když se nás někdo zeptá, nemůžeme mu nic prozradit.


Systémové požadavky

Minimální systémové požadavky

  • Microsoft Windows 10 (kromě edic RT a Starter, 32- a 64bitový)
  • Microsoft Windows 8 / 8.1 (kromě edic RT a Starter, 32- a 64bitový)
  • Microsoft Windows 7 Service Pack 1 nebo vyšší (všechny edice, 32- a 64bitový)
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma