potřebujete poradit? - jsme tady

Správa licencí domácích produktů ESET.

Sdílet na Facebook
20.9.2017

Správa licencí domácích produktů ESET.

S novými verzemi domácích produktů Eset verze 11 přichází možnost správy licencí a zařízení s nainstalovanými produkty Eset z jednoho místa pomocí účtu na portálu My Eset. Správa licencí je novou funkcí účtu Eset a pochopitelně vyžaduje registraci uživatele. Pokud máte účet již vytvořen a využíváte ho například z hlediska funkcí Anti-Theft nebo Rodičovská kontrola, použijete aktuální přihlašovací informace.

!!! UPOZORNĚNÍ !!!
Správce licencí nesouvisí přímo s nainstalovaným antivirem a jeho verzí. Ve správci licencí tedy uvidíte i zařízení se starší verzí produktu (verze 9 nebo 10).

Portál My Eset otevřete kliknutím na tento odkaz - https://my.eset.com.

Otevře se okno účtu, které nabízí přihlášení nebo registraci. Majitelé aktivního účtu se mohou rovnou přihlásit. Ti, kdož účet ještě nemají, provedou registraci pomocí odkazu Vytvořit nový účet:

Hlavní stránka účtu Eset

 

Pro vytvoření nového účtu je potřeba vyplnit jméno, příjmení, zvolit heslo a také zadat platnou a funkční emailovou adresu. Po vyplnění bezpečnostní otázky a odsouhlasení podmínek použití bude vytvořen nový účet, který je následně potřeba aktivovat kliknutím na aktivační odkaz v mejlu, který příjde na mejlovou adresu vloženou do formuláře:

Aktivační email

 

Po aktivaci se objeví další email, tetokráte s potvrzením o úspěšné aktivaci účtu. Teď se již můžete do účtu přihlásit. Po přihlášení k účtu se zobrazí hlavní stránka se základními ovládacími prvky. Správa licencí je dostupná pomocí volby ESET Správce licencí:

Hlavní stránka účtu Eset po přihlášení

Správce licencí zobrazuje všechny licence a také všechna zařízení, na kterých jsou produkty Eset licencované pomocí zaregistrovaných licencí. Po prvním otevření Správce licencí pochopitelně žádnou licenci neuvidíte - nemáte totiž žádnou licenci zaregistrovanou, i když jste už provedli aktivaci produktu Eset a máte už nějakou dobu plně funkční antivir. Proč tomu tak je? Při aktivaci produktu Eset licenčním klíčem nedochází k provázání licence s účtem - tuto vazbu je potřeba vytvořit ručně zaregistrováním licence do účtu.

Existuje také druhá možnost - nejprve licenci zaregistrujete do účtu přes Správce licencí, a teprve pak provedete aktivaci produktu (buď při instalaci nebo přímo z již nainstalovaného produktu).

 

1. Registrace licence, kterou již nějakou dobu v antivirech používáte (licenci jste koupili a použili před zprovozněním Správce licencí).

 

1

Prvním předpokladem je, že již máte antivir nainstalovaný a již jste provedli aktivaci antiviru platnou licencí. Antivir vna záložce Nápověda a podpora ukazuje správné datum expirace.

 

1

Přihlašte se do účtu Eset a přejděte do Správce licencí. Ve správci by neměla být žádná licence, pokud jste doposud Správce lilcencí nepoužili - zobrazí se jen tlačítko pro přidání licence (kroužek se znakem plus vpravo nahoře):

 

1

Stiskněte tlačítko pro přidání licence. Systém zobrazí dialog pro vložení licenčního klíče - zde vyplňte svůj licenční klíč a uložte licenci tlačítkem Přidat licenci:

 

1

Pokud již byla licence použita v antiviru (tedy byla provedena aktivace produktu), licenční systém výrobce už zařízení s touto licencí "zná" a ve Správci licencí rovnou zobrazí zařízení s danou licencí:

 

1

Pomocí Správce licencí můžete deaktivovat (odebrat) licenci ze zařízení, která již nepoužíváte (zařízení je například ztraceno, ukradeno, sešrotováno či prodáno). Deaktivaci licence na vybraném zařízení provedete po kliknutí na "stříšku", která se zobrazí po umístění kurzoru myši na název počítače v pravé části okna zařízení, volbou Deaktivovat produkt. Licence bude z daného zařízení po chvíli odstraněna.

 

1

Licenci můžete teké ze Správce licencí zcela odebrat. Klikněte na "stříšku" u tlačítka Prodloužit a pak zvolte Odebrat licenci. Licence bude ze Správce licencí odebrána - nedojde ale k deaktivaci produktů, které jsou touto licencí aktivovány, pokud nezatrhnete volbu "Deaktivovat všecha zařízení"!! Pokud zvolíte deaktivaci licence ze všech zařízení, bude po chvíli licence ze všech zařízení odebrána.

 

 

2. Registrace nové licence (která dosud nebyla aktivována a použita v antiviru) do Správce licencí.

Návod připravujeme, stejně jako i postup pro "sdílení licence" (odkaz na stáhnutí antiviru je ze Správce licencí odeslán emailem).

Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma