Návod na stažení a spuštění
potřebujete poradit? - jsme tady

Jak vložit licenční soubor do avast! Antivirus / Internet Security?

Sdílet na Facebook
14.1.2014
Jak vložit licenční soubor u avast! Internet Security?

Po zakoupení licence k avast! Internet Security obdržíte e-mailem licenční soubor na adresu uvedenou při nákupu. Předpokladem pro vložení licenčního souboru do programu dle těchto instrukcí je dokončená předchozí instalace avast! Internet Security. U avast! Internet Security lze licenční soubor vložit dvěma způsoby:


Implicitní postup vložení licenčního souboru u avast! Internet Security

Jedná se o velice jednoduchý postup vhodný pro většinu uživatelů programu avast! Internet Security. Pro vložení klíče stačí provést následující:

  1. Otevřete e-mail obsahující váš licenční soubor, a dle možností vámi používaného mailového klienta otevřete přiložený licenční soubor License.avastlic. Například v mailovém klientovi Microsoft Outlook lze přiložený License.avastlic otevřít obvyklým dvojklikem.
    
    Avast - vlozeni licence
   Obrázek I. A

   Poznámka:
   Některé typy mailových klientů nebo web-mailových účtů nemusí mít řešenu podporu pro přímé otevírání příloh e-mailů. V takových případech uložte přiložený licenční soubor License.avastlic na nějaké snadno zapamatovatelné místo ve svém počítači, např. na Plochu ve Windows, a poté jej spusťte dvojklikem.
   Obrázek II. A

  2. Následně se objeví dialog Informace o licenčním souboru, kde zvolte tlačítko 'Ano' pro vložení licence s vyobrazenými údaji.
   Obrázek III. A

   Po úspěšném zpracování licence se zobrazí ještě další informační dialog, kde pouze klikněte na tlačítko 'OK'.
   Obrázek IV. A

  3. Pravým tlačítkem myši klikněte na ikonu avast! v systémové liště a z nabídky vyberte možnost 'Informace o předplatném'.
   Obrázek V. A

  4. V uživatelském rozhraní avast! se tímto zobrazí sekce VAŠE PŘEDPLATNÉ, kde si můžete zkontrolovat zdali je Stav předplatného zobrazen jako AKTIVNÍ a doba platnosti odpovídá zakoupené licenci.
   Obrázek VI. A

 

avast! Internet Security bude v závislosti na vámi zakoupené licenci možno používat po dobu 12, 24 nebo 36 měsíců, počínaje dnem nákupu. Po vypršení této lhůty bude k dalšímu použití programu zapotřebí zakoupit novou licenci a vložit nový licenční soubor do programu.


Poznámka:
avast! Internet Security lze nainstalovat a bezplatně používat po dobu 30-denního bezplatného zkušebního režimu. V průběhu či po vypršení této lhůty je k dalšímu použití programu nezbytné zakoupit licenci a vložit licenční soubor do programu.

Alternativní postup vložení licenčního souboru u avast! Internet Security

Alternativní postup lze využít pokud zaznamenáte nějaké komplikace s postupem předchozím, např. jestliže soubory s koncovkou *.avastlic nebudou ve vašem systémovém prostředí přiřazeny k otevírání přes avast! Internet Security, ale přes jinou softwarovou aplikaci, atd. V takových případech postupujte dle následujících instrukcí:

 1. Otevřete e-mail obsahující váš licenční soubor, a dle možností vámi používaného mailového klienta uložte přiložený licenční soubor License.avastlic na nějaké snadno zapamatovatelné místo ve svém počítači. Například v mailovém klientovi Microsoft Outlook klikněte pravým tlačítkem myši na přiložený soubor License.avastlic, z kontextové nabídky zvolte možnost 'Uložit jako',
  Obrázek I. B

  ...a licenční soubor uložte např. na Plochu ve Windows.
  Obrázek II. B

 2. Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu avast! v systémové liště a z nabídky vyberte možnost 'Informace o předplatném',
  Obrázek III. B

  ...nebo otevřete uživatelské rozhraní avast! dvojklikem na ikonu avast! Internet Security umístěnou na Ploše, kde po levé straně klikněte na záložku 'ÚDRŽBA' a v navazující podnabídce zvolte možnost 'Předplatné'.
  Obrázek IV. B

 3. V uživatelském rozhraní avast! se tímto zobrazí sekce VAŠE PŘEDPLATNÉ, kde klikněte na tlačítko 'Vložit licenční soubor'.
  Obrázek V. B

 4. Otevře se dialogové okno pomocí kterého lze procházet data uložená na počítači. Vyberte zde umístění licenčního souboru License.avastlic, např. na Ploše (viz. 1. krok) a klikněte na tlačítko 'Otevřít'.
  Obrázek VI. B

 5. Následně se objeví dialog Informace o licenčním souboru, kde zvolte tlačítko 'Ano' pro vložení licence s vyobrazenými údaji.
  Obrázek VII. B

  Po úspěšném zpracování licence se zobrazí ještě další informační dialog, kde pouze klikněte na tlačítko 'OK'.
  Obrázek VIII. B

 6. V sekci VAŠE PŘEDPLATNÉ si poté můžete zkontrolovat zdali je Stav předplatného zobrazen jako AKTIVNÍ a doba platnosti odpovídá zakoupené licenci.
  Obrázek IX. B

avast! Internet Security bude v závislosti na vámi zakoupené licenci možno používat po dobu 12, 24 nebo 36 měsíců, počínaje dnem nákupu. Po vypršení této lhůty bude k dalšímu použití programu zapotřebí zakoupit novou licenci a vložit nový licenční soubor do programu.

Poznámka:
avast! Internet Security lze nainstalovat a bezplatně používat po dobu 30-denního bezplatného zkušebního režimu. V průběhu či po vypršení této lhůty je k dalšímu použití programu nezbytné zakoupit licenci a vložit licenční soubor do programu.

Podmínky

avast! Internet Security 

Operační systémy:


Microsoft Windows XP Home / Professional / Media Center Edition
Microsoft Windows Vista Home Basic / Home Premium / Business / Enterprise / Ultimate
Microsoft Windows 7 Home Basic / Home Premium / Professional / Enterprise / Ultimate

Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI


Štefan Margita
operní pěvec

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha


Doporučujeme
Sleva 35- 50% - chraňte to, na čem Vám záleží!

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

SecIT.sk
© 1998 - 2018 Amenit s.r.o.

Facebook - Antivirové CentrumGoogle Plus - Antivirové CentrumTwitter - Antivirové CentrumPinterest - Antivirové Centrum
tumblr - Antivirové CentrumREDDIT - Antivirové CentrumStumbleupon - Antivirové CentrumNapište nám - kontaktní formulář

www.Amenit.cz
www.AntivirusCenter.com
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma