potřebujete poradit? - jsme tady

Instalace ESET Mobile Security pro Android

Sdílet na Facebook
20.7.2022

Postup instalace produktu Eset Mobile Security pro Android

Pro ochranu zařízení s operačním systémem Android můžete použít jednak produkt Eset Mobile Security pro Android zdarma, který poskytuje základní ochranu vašeho tabletu či chytrého telefonu. Druhou možností je pořízení placené verze tohoto produktu, která kromě základní ochrany poskytuje další důležité funkce:

  • Anti-Phishing.
  • Ochrana plateb.
  • Strážce sítě.
  • Proaktívní Anti-Theft.
  • Filtr hovorů.
  • Zámenk aplikací.
  • Plánované kontroly.
  • Automatické aktualizace detekčních modulů.

V návodu nejprve popíšeme instalaci a aktivaci placené verze. Aplikaci budeme instalovat z obchodu Google Play a u placené verze budeme předpokládat nákup od ESET partnera nebo přímo od firmy ESET. Nebudeme popisovat instalaci produktu zakoupeného přímo v obchodě Google Play; instalace je ale v podstatě totožná. Pokud aplikaci nainstalujete a nebudete ji aktivovat zakoupeným licenčním klíčem, přepne se po ukončení měsíční testovací plné verze do free verze s omezenými funkcemi.

Obrázky v návodu jsou klikací; po kliknutí se zobrazí plná velikost.

Upozorňujeme uživatele, že postup nastavení oprávnění aplikace ESET Mobile Security (viz bod 7.) se může v závislosti na verzi operačního systému Android lišit.

Instalace ESET Mobile Security pro Android - placená verze s prémiovými funkcemi

1 Otevřete přímo v daném zařízení aplikaci Google Play, do hledacího chlívečku zadajte "eset" a dejte vyhledat. Po vyhledání aplikace "Eset Mobile Security" klikněte na tlačítko Instalovat.
  Obchod Play
1 Počkejte na dokončení instalace aplikace ESET Mobile Security a na zkontrolování aplikace funkcí Play Protect. Po dokončení instalace aplikaci otevřete.
  Otevřít
1 Po otevření aplikace budete postupně vyzváni k provedení základního nastavení. V prvním kroku vyberete oblast a jazyk aplikace - v našem případě se budeme pohybovat samozřejmě v českém prostředí.
  Volba jazyka
4 V dalším kroku odsouhlasíte zapnutí cloudové reputační technologie ESET LiveGrid a doporučujeme také zapojení do programu analýzy dat za účelem vylepšování produktu (aplikace pak bude odesílat anonymní telemetrické údaje) a pokračujte kliknutím na tlačítko Další.
  Souhlas uživatele
5 Klikněte na položku Přeskočit.
  ESET HOME
6

V dalším okně bude aplikace požadovat zadání vaší emailové adresy. Důrazně doporučujeme vložit platnou emailovou adresu, která může být použita například při požadavku na obnovu zapomenutého hesla či při kontaktování technické podpory.

Pokud vložíte emailovou adresu, ke které byl v obchodě Google Play proveden nákup licence aplikace ESET Mobile Security a pokud je tato licence stále platná, nabídne aplikace použití této licence.

  Výběr e-mailové adresy
1 Nyní příjde na řadu nastavení oprávnění aplikace. Protože se jedná o bezpečnostní produkt, který kromě kontroly souborů kontroluje např. také hovory a SMS zprávy, je v (závislosti na verzi Androidu) povolit všechna oprávnění, o které si aplikace řekne. U nových verzí Androidu se bude v průvodci zobrazovat krok za krokem nápověda, která uživateli říká, co přesně má v nastavení udělat a průvodce také bude automaticky otevírat  všechna potřebná nastavení. Po nastavení daného oprávnění kliknete (většinou vlevo nahoře) na "šipku zpět", čímž se okno s nastavením uzavře a průvodce pak bude poračovat dalším krokem. Většina nastavení může vypadat například takto:
  Povolení přístupu Přístup Povolení přístupu ke souborům
 8 Počkejte na dokončení základní konfigurace. Po jejím dokončení se otevře okno s poděkováním a s nabídkou na měsíční provoz plné verze zdarma. Na to aby jste mohli tuto nabídku využít, musíte souhlasit s následným předpaltným u společnosti Google. 
  Poděkování
9 Po prvotní kontrole antivirem se zobrazí se úvodní obrazovka antiviru
  Úvodní obrazovka antiviru
10 Nyní bude potřeba vložit zakoupený licenční klíč. Klikněte na "hamburgerové menu" (3 čárky vlevo nahoře) a v menu zvolte položku licence. V dalším okně uvidíte informaci o licenci - v našem případě bude zobrazena informace o měsíšní zkušební verzi a v dolní části okna bude klikací nápis Vložit licenční klíč. Po vložení licenčního klíče klikněte na tlačítko Aktivovat.
  Hlavní nabídka Vaše licence Vložení licenčního klíče

 

Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma