Microsoft Exchange 2016

Microsoft Exchange

Výrobce: Microsoft

Získejte přístup k firemnímu e-mailu, kalendáři a kontaktům pomocí svého počítače, telefonu a prohlížeče. Pracujte efektivněji a odkudkoliv – s firemním e-mailem na vlastních serverech. Zvyšte produktivitu uživatelů a zajistěte bezpečnost organizace při zachování kontroly nad vším potřebným.

Pro zjištění ceny prosím kontaktujte obchodní oddělení na obchod@amenit.cz nebo telefonicky +420556706203.

Hlavní funkce MS Exchange

Mějte všechno pod kontrolou

MS Exchange 2016 - mějte všechno pod kontrolou Exchange umožňuje přizpůsobit řešení konkrétním požadavkům a zajistí stálou dostupnost komunikace, přičemž si zachováte kontrolu nad vším potřebným. Můžete rychle přejít na cloud, nasadit služby místně nebo spravovat hybridní nasazení s poštovními schránkami, které jsou online i místní. Výkonné funkce, včetně ochrany před únikem informací a Skupin Office 365, Popis s požadavky pro Skupiny Office 365 můžete spravovat pomocí snadno ovladatelného webového Centra pro správu Exchange.


Řízení přístupu na základě rolí umožňuje efektivně spravovat Exchange a delegovat úkoly. Díky archivaci Exchange, velkým poštovním schránkám a zásadám uchovávání informací můžou mít uživatelé důležitá data na jednom místě a vy máte pod kontrolou požadavky na úložiště a dodržování předpisů.

Efektivnější práce na libovolném zařízení

MS Exchange 2016 - efektivnější práce na libovolném zařízení Exchange vám pomáhá efektivněji pracovat, protože díky němu můžete spravovat rostoucí objem komunikace na různých zařízeních a účinněji spolupracovat v týmech. Díky poštovní schránce, která se zaměřuje na podstatné a důležité zprávy a nastaví pravidla odpovídající vašemu způsobu práce, toho uživatelé zvládnou více a budou rychlejší. Prostřednictvím Skupin Office 365, Popis s požadavky pro Skupiny Office 365 které propojují osoby, informace a nástroje potřebné k efektivnějšímu plnění úkolů, můžete zjednodušit a zlepšit spolupráci.

Pomocí skupinové poštovní schránky, kalendáře a konverzace se můžou vaše týmy samy organizovat a produktivně spolupracovat. Sdílení souborů se skupinou je díky OneDrivu pro firmy snadné. Můžete na nich pracovat společně v reálném čase a všichni členové týmu automaticky dostanou upozornění na aktualizace. Pomocí aplikace Outlook pro iOS a Android nebo prostřednictvím Outlooku na webu získáte ze všech svých zařízení přístup k obsahu, konverzacím, úkolům nebo plánům.

Ochrana organizace

MS Exchange 2016 - ochrana organizace Exchange pomáhá chránit firemní komunikaci a citlivé informace a zjednodušuje tak dodržování interních a regulačních předpisů. Integrované prvky ochrany před viry, nevyžádanou poštou a útoky phishing aktivně chrání vaši komunikaci. Funkce ochrany před únikem informací identifikují, monitorují a chrání citlivá data prostřednictvím hloubkové analýzy obsahu. Upozornění na možný únik citlivých informací v Outlooku informují uživatele o porušení zásad ještě před odesláním citlivých dat. Osoby pověřené dohledem nad dodržováním předpisů můžou spouštět místní eDiscovery s daty Exchange, SharePointu a Skypu pro firmy z Centra eDiscovery Popis s dostupností eDiscovery ve vybraných plánech Office 365 a tímto způsobem identifikovat, blokovat a analyzovat data vaší organizace. Data zůstávají na svém místě, takže není nutné spravovat samostatné úložiště dat.


Vlastnosti

Zdokonalená složka doručené pošty

MS Exchange 2016 - zdokonalená složka doručené pošty Exchange vám pomůže zvýšit produktivitu díky rychlejšímu vyhledávání a zdokonaleným funkcím složky doručené pošty, kterou si teď lépe přizpůsobíte svým potřebám.

Zjednodušená architektura

MS Exchange 2016 - zjednodušená architektura Zjednodušená architektura původně vytvořená v cloudu kombinuje role poštovní schránky a klientského přístupu. To usnadňuje plánování a kapacitní změny nasazení. Bezproblémová koexistence s Exchangem 2013 zajišťuje snadný upgrade.

Zabezpečení a dodržování předpisů

MS Exchange 2016 - snadné nasazení a údržba Ochrana před únikem informací v Exchange Serveru zahrnuje více předdefinovaných typů citlivých informací. A rozšířené auditování umožňuje lepší generování sestav a snadnější integraci s nástroji třetích stran.

Lepší spolupráce

MS Exchange 2016 - lepší spolupráce Díky novému přístupu k přílohám, který odstraňuje potíže se správou verzí, a dalším vylepšením Exchange Serveru je spolupráce na dokumentech snadnější.

Mobilní produktivita

MS Exchange 2016 - mobilní produktivita Díky novému přístupu k přílohám, který odstraňuje potíže se správou verzí, a dalším vylepšením Exchange Serveru je spolupráce na dokumentech snadnější.

 

Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma