Návod na stažení a spuštění
Microsoft Exchange 2016

Microsoft Exchange 2016

Výrobce: Microsoft

Získejte přístup k firemnímu e-mailu, kalendáři a kontaktům pomocí svého počítače, telefonu a prohlížeče. Pracujte efektivněji a odkudkoliv – s firemním e-mailem na vlastních serverech. Zvyšte produktivitu uživatelů a zajistěte bezpečnost organizace při zachování kontroly nad vším potřebným.

Pro zjištění ceny prosím kontaktujte obchodní oddělení na obchod@amenit.cz nebo telefonicky +420556706203.

Hlavní funkce MS Exchange

Mějte všechno pod kontrolou

MS Exchange 2016 - mějte všechno pod kontrolou Exchange umožňuje přizpůsobit řešení konkrétním požadavkům a zajistí stálou dostupnost komunikace, přičemž si zachováte kontrolu nad vším potřebným. Můžete rychle přejít na cloud, nasadit služby místně nebo spravovat hybridní nasazení s poštovními schránkami, které jsou online i místní. Výkonné funkce, včetně ochrany před únikem informací a Skupin Office 365, Popis s požadavky pro Skupiny Office 365 můžete spravovat pomocí snadno ovladatelného webového Centra pro správu Exchange.


Řízení přístupu na základě rolí umožňuje efektivně spravovat Exchange a delegovat úkoly. Díky archivaci Exchange, velkým poštovním schránkám a zásadám uchovávání informací můžou mít uživatelé důležitá data na jednom místě a vy máte pod kontrolou požadavky na úložiště a dodržování předpisů.

Efektivnější práce na libovolném zařízení

MS Exchange 2016 - efektivnější práce na libovolném zařízení Exchange vám pomáhá efektivněji pracovat, protože díky němu můžete spravovat rostoucí objem komunikace na různých zařízeních a účinněji spolupracovat v týmech. Díky poštovní schránce, která se zaměřuje na podstatné a důležité zprávy a nastaví pravidla odpovídající vašemu způsobu práce, toho uživatelé zvládnou více a budou rychlejší. Prostřednictvím Skupin Office 365, Popis s požadavky pro Skupiny Office 365 které propojují osoby, informace a nástroje potřebné k efektivnějšímu plnění úkolů, můžete zjednodušit a zlepšit spolupráci.

Pomocí skupinové poštovní schránky, kalendáře a konverzace se můžou vaše týmy samy organizovat a produktivně spolupracovat. Sdílení souborů se skupinou je díky OneDrivu pro firmy snadné. Můžete na nich pracovat společně v reálném čase a všichni členové týmu automaticky dostanou upozornění na aktualizace. Pomocí aplikace Outlook pro iOS a Android nebo prostřednictvím Outlooku na webu získáte ze všech svých zařízení přístup k obsahu, konverzacím, úkolům nebo plánům.

Ochrana organizace

MS Exchange 2016 - ochrana organizace Exchange pomáhá chránit firemní komunikaci a citlivé informace a zjednodušuje tak dodržování interních a regulačních předpisů. Integrované prvky ochrany před viry, nevyžádanou poštou a útoky phishing aktivně chrání vaši komunikaci. Funkce ochrany před únikem informací identifikují, monitorují a chrání citlivá data prostřednictvím hloubkové analýzy obsahu. Upozornění na možný únik citlivých informací v Outlooku informují uživatele o porušení zásad ještě před odesláním citlivých dat. Osoby pověřené dohledem nad dodržováním předpisů můžou spouštět místní eDiscovery s daty Exchange, SharePointu a Skypu pro firmy z Centra eDiscovery Popis s dostupností eDiscovery ve vybraných plánech Office 365 a tímto způsobem identifikovat, blokovat a analyzovat data vaší organizace. Data zůstávají na svém místě, takže není nutné spravovat samostatné úložiště dat.


Vlastnosti

Zdokonalená složka doručené pošty

MS Exchange 2016 - zdokonalená složka doručené pošty Exchange 2016 vám pomůže zvýšit produktivitu díky rychlejšímu vyhledávání a zdokonaleným funkcím složky doručené pošty, kterou si teď lépe přizpůsobíte svým potřebám.

Zjednodušená architektura

MS Exchange 2016 - zjednodušená architektura Zjednodušená architektura původně vytvořená v cloudu kombinuje role poštovní schránky a klientského přístupu. To usnadňuje plánování a kapacitní změny nasazení. Bezproblémová koexistence s Exchangem 2013 zajišťuje snadný upgrade.

Zabezpečení a dodržování předpisů

MS Exchange 2016 - snadné nasazení a údržba Ochrana před únikem informací v Exchange Serveru 2016 zahrnuje více předdefinovaných typů citlivých informací. A rozšířené auditování umožňuje lepší generování sestav a snadnější integraci s nástroji třetích stran.

Lepší spolupráce

MS Exchange 2016 - lepší spolupráce Díky novému přístupu k přílohám, který odstraňuje potíže se správou verzí, a dalším vylepšením Exchange Serveru 2016 je spolupráce na dokumentech snadnější.

Mobilní produktivita

MS Exchange 2016 - mobilní produktivita Díky novému přístupu k přílohám, který odstraňuje potíže se správou verzí, a dalším vylepšením Exchange Serveru 2016 je spolupráce na dokumentech snadnější.

 

Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI


Štefan Margita
operní pěvec

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
© 1998 - 2019 Amenit s.r.o.

Facebook - Antivirové CentrumGoogle Plus - Antivirové CentrumTwitter - Antivirové CentrumPinterest - Antivirové Centrum
tumblr - Antivirové CentrumREDDIT - Antivirové CentrumStumbleupon - Antivirové CentrumNapište nám - kontaktní formulář

www.Amenit.cz
Ochrana osobních údajů
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma