McAfee

McAfee Complete Endpoint Protection
Business

Výrobce: McAfee

McAfee Endpoint Protection

Jedno integrované zabezpečení koncových zařízení, jediná řídící konzole

Dnešní sofistikované útoky si žádají ucelený systém ochran. Řízení systémové bezpečnosti s pomocí decentralizovaných bezpečnostních systémů je zastaralé a neúčinné. McAfee Endpoint Security představuje integrované zabezpečení před soudobými útoky pro stanice i servery kombinované s desktopovým IPS a Firewallem. Díky integračnímu prvku ePolicy Orchestrator navíc poskytuje nejen centralizaci správy, ale také jednotný monitorovací systém s rozsáhlými možnostmi reportů a analýz. Přináší tolik potřebný přehled nad bezpečností sítě, nutný pro zajištění nepřetržité dostupnosti služeb LAN pro zaměstnance, zákazníky i obchodní partnery

ZDE zakoupíte produkt - McAfee Complete Endpoint Protection - Business

Hlavní součásti řešení

 • VirusScan Enterprise – antivirová ochrana s řadou pokročilých funkcí jako například blokace portu, blokace názvu souboru, uzamčení adresářů, prohledávání skriptů aj.
 • Anti-Spyware Enterprise - integrovaná ochrana proti moderním škodlivým kódům - malwaru.
 • Host IPS & Desktop Firewall - víceúrovňová detekce a prevence hrozeb včetně ochran před DoS útoky a útoky v čase nula (Zero-Day).
 • SiteAdvisor Enterprise Plus a Web Filtering - proaktivní ochrana zajišťuje bezpečné prohlížení webových stránek v prohlížeči a kategorizuje weby na úrovni lokální stanice tj. i ve chvíli kdy je stanice mimo LAN.
 • Device Control - řídí přístup k připojitelným komunikačním kanálům (Bluetooth, wifi) a výměnným médiím (USB disky).
 • Endpoint Encryption - šifrování disků, složek a souborů s vynucením a dohledem centrálních politik na pracovních stanicích.
 • Global threat Intelligence – globální reputační systém poskytující informace o výskytu malware na webu, v emailu, IP adresách a dalších entitách.
 • Endpoint Protection for MAC – ochrana pro rodinu produktů MAC, která zahrnuje firewall, antivirus, antispyware a aplikační ochranu pro uzamčení systému.
 • Application Control – zajišťuje provozování pouze důvěryhodných aplikací na koncových stanicích pomocí Application Whitelisting agenta.
 • Security for Email Servers with AntiSpam – ochrana email serverů (Microsoft Exchange a Lotus Domino) proti virům a spamu.
 • Policy Auditor - dohled a vynucení centrálních politik na pracovních stanicích dostupný v balíčcích EPA, TCD, CCR.
 • ePolicy Orchestrator – centrální konzole pro správu bezpečnostní infrastruktury.

Srovnání vlastností

 Endpoint Threat Protection (ETP)
Endpoint Protection Advanced Suite (EPA)
Complete Endpoint Threat Protection (CTP)
Complete Endpoint Protection Business (CEB)
Vlastnosti produktu
ePO - centrální správa (cloud i on-premise řešení)anoanoanoano
Endpoint Security (ENS)anoanoanoano
VirusScan SiteAdvisoranoanoanoano
Anti-spywareanoanoanoano
Desktop Firewallanoanoanoano
Web Filter for Endpointanoanoanoano
Email server: anti-virus, anti-spamanoanoanoano
Device Controlanoanoanoano
Ochrana pro serveryanoanoanoano
Endpoint security pro Mac a Linuxanoanoanoano
Host IPS anoanoano
Policy Auditor ano  
Application Control  ano 
Drive Encyption   ano
Management of Native Encryption   ano
File & removable media encryption   ano
Správa a ochrana pro Sharepoint   ano
Ochrana pro datová úložiště   ano
McAfee Active Response (MAR)   ano
Dynamic Application Containment (DAC)  ano 

McAfee Endpoint Protection Essential for SMB obsahuje McAfee Endpoint Security (ENS) multiplatform, Device Control and McAfee ePolicy Orchestrator (on-premises) / ePO Cloud.

McAfee VirusScan & Anti-Spyware

VirusScan Enterprise reaguje na omezení tradičních antivirových systémů a zastavuje hrozby, i když nejsou signatury aktualizovány. Navíc nabízí prevenci narušení pomocí ochrany proti přetečení vyrovnávací paměti specifických aplikací. Mimo jiné nabízí kompletní ochranu proti PUP a Rootkitům, detekci neznámých útoků v čase nula a napojení na technologii McAfee Global Threat Intelligence.

McAfee Host IPS & Desktop Firewall

Tento ucelený systém nové generace kombinuje několik stupňů detekce narušení od rozpoznání známých útoků na základě automaticky aktualizovaných signatur, přes pravidla chování pro detekci neznámých útoků (včetně DoS útoků, anomálií provozu a Zero Day Attack ochran), s možnostmi desktop firewallů. Mezi hlavní vlastnosti patří SQL/HTTP Injection Protection, ochrana pro zveřejněné zranitelnosti Microsoft, zabránění kompromitace aplikací, nebo blokování přístupu stanic či serverů na síť v případě, že nejsou aktualizované.

McAfee Application Control

Tento produkt funguje tak, že po instalaci na počítač provede oskenování disků a do svého unikátního seznamu si zapíše všechny spustitelné soubory a scripty. Poté přejde do stavu blokování a umožní uživateli spustit pouze aplikace, které byly v rámci prvního skenu detekované. Uživatel tedy není schopen instalovat ani spouštět nové aplikace. To samé platí i pro škodlivé kódy, které se taktéž nespustí.

McAfee SiteAdvisor with Web Filtering

Technologie Web Filtering blokuje přístup uživatelů na webové stránky s nevhodným obsahem. SiteAdvisor rozšiřuje ochranu tradičních URL filtrů a zabraňuje uživatelům prohledávání nebezpečných webových serverů. Blokuje a upozorňuje na webové stránky, které mohou obsahovat spyware, phishing scams nebo spam agenty. Celosvětově je SiteAdvisorem oskenováno více než 95% webových serverů a stránek.

Global Threat Intelligence

McAfee Global Threat Intelligence (GTI) je komplexní cloudově založená služba, která umožňuje zákazníkům Intel Security využít jedinečné technologie pro ochranu celé informační infrastruktury a pomáhá čelit kybernetickým hrozbám napříč všemi vektory.

Ochrana email serverů proti virům a spamu

McAfee Endpoint Protection obsahuje nástroje pro kontrolu příchozího i odchozího emailového provozu na existenci spamu, virů a jiného nežádoucího obsahu s téměř 100% úspěšností a nulovou „false positive“. Podezřelé emaily mohou být ukládány do karantény a podrobovány podrobnějším analýzám pro zamezení šíření hrozeb v rámci sítě. Toto řešení je podporováno na Microsoft Exchange Server a Lotus Domino.

Device Control & Endpoint Encryption

Device Control umožňuje řídit přístupy k přenosným médiím (CD, USB disky) a připojitelným kanálům (Bluetooth, IR nebo wifi). Některé balíčky McAfee navíc nabízí funkce pro zašifrování celých disků, adresářů a souborů, včetně přenosných zařízení jako jsou USB klíčenky bez nutnosti využívat specializovaných nástrojů dalších výrobců.

McAfee ePolicy Orchestrator (ePO)

Díky integraci s McAfee ePolicy Orchestratorem jsou komponenty McAfee Endpoint Protection centrálně spravovány z jediné konzole. ePolicy Orchestrator umožňuje vzdálenou instalaci a správu, distribuci bezpečnostní politiky, nebo rozesílání pravidelných aktualizací produktů. Vše je podpořeno úzkou spoluprací s MS Active Directory. Součástí systému jsou nástroje pro monitoring v reálném čase i analýzu událostí s množstvím předdefinovaných reportů.

McAfee Active Response (MAR)

je odpověď na nejpokročilejší kybernetické hrozby a útoky. Jedná se o klíčovou součást integrované bezpečnostní architektury, která umožňuje neustálý přehled o všech koncových zařízeních, čímž je docíleno aktivní ochrany v reálném čase. Z centrální konzole může operátor posílat dotazy nebo příkazy na koncové stroje, např.: Který proces komunikuje s IP adresou a.b.c.d. a tak eliminovat právě probíhající nebezpečí.

Threat Intelligence Exchange (TIE)

spolupracuje se všemi bezpečnostními prvky, které vystupují jako jeden celek. Integrovaná inteligence z různých zdrojů dat (i ze zdrojů třetích stran) v kombinaci s kontextovými daty a signaturami umožňuje snadnější a rychlejší rozhodovací proces. Kombinuje data z GTI, řešení třetích stran a STIX souborů s informacemi, které shromažďují lokální bezpečnostní zařízení. Poté tyto informace vyhodnocuje a sdílí napřímo skrz všechna řešení.

McAfee Endpoint Security (ENS)

Jedná se o zcela nový engine, který se skládá ze tří modulů – Treat Prevention Module (VirusScan), Web Security Module (Web filter) a Firewall Module (Desktop firewall). Mezi klíčová zdokonalení můžeme zařadit zejména Zero-impact sken, který probíhá pouze v případě, kdy uživatel s PC nepracuje. Dále také framework, který umožňuje integraci více bezpečnostních řešení. Podporovány jsou také systémy Mac a Linux. Pro přenesení stávajícího nastavení bezpečnostních politik do nového prostředí je připraven Migration tool, který zajistí bezproblémovou automatickou migraci.
Recenze a ocenění

McAfee ocenění

Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Sleva 35- 50% - chraňte to, na čem Vám záleží!

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
© 1998 - 2021 Amenit s.r.o.

Facebook - Antivirové CentrumYouTube - Antivirové CentrumTwitter - Antivirové CentrumPinterest - Antivirové Centrum
Instagram - Antivirové Centrumtumblr - Antivirové CentrumREDDIT - Antivirové CentrumNapište nám - kontaktní formulář

www.Amenit.cz
Ochrana osobních údajů
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma