McAfee

McAfee Endpoint Protection

Výrobce: McAfee

Jedno integrované zabezpečení koncových zařízení, jediná řídící konzole

Dnešní sofistikované útoky si žádají ucelený systém ochran. Řízení systémové bezpečnosti s pomocí decentralizovaných bezpečnostních systémů je zastaralé a neúčinné. McAfee Endpoint Security představuje integrované zabezpečení před soudobými útoky pro stanice i servery kombinované s desktopovým IPS a Firewallem. Díky integračnímu prvku ePolicy Orchestrator navíc poskytuje nejen centralizaci správy, ale také jednotný monitorovací systém s rozsáhlými možnostmi reportů a analýz. Přináší tolik potřebný přehled nad bezpečností sítě, nutný pro zajištění nepřetržité dostupnosti služeb LAN pro zaměstnance, zákazníky i obchodní partnery.

Pro zjištění ceny prosím kontaktujte obchodní oddělení na obchod@amenit.cz nebo telefonicky +420556706203.

Hlavní součásti řešení

Endpoint Security – jediný agent pro komplexní ochranu koncového zařízení pre Windows, Mac a Linux

Anti-Spyware – integrovaná ochrana proti moderním škodlivým kódům – malwaru.

Host IPS & Desktop Firewall – víceúrovňová detekce a prevence hrozeb včetně ochran před DoS útoky a útoky v čase nula (Zero-Day).

Web Control – proaktivní ochrana zajišťuje bezpečné prohlížení webových stránek v prohlížeči a kategorizuje weby na úrovni lokální stanice, tj. i ve chvíli kdy je stanice mimo LAN.

Ochrana email serverů proti virům a spamu – kontrola příchozího i odchozího emailového provozu na existenci spamu, virů a jiného nežádoucího obsahu s téměř 100% úspěšností a nulovou „false positive“.

Device Control – řídí přístup k připojitelným komunikačním kanálům (Bluetooth, wifi) a výměnným médiím (USB disky).

Endpoint Encryption – šifrování disků, složek a souborů s vynucením a dohledem centrálních politik na pracovních stanicích.

Global Threat Intelligence – globální reputační systém poskytující informace o výskytu malware na webu, v emailu, IP adresách a dalších entitách.

Application Control – zajišťuje provozování pouze důvěryhodných aplikací na koncových stanicích pomocí Application Whitelisting agenta.

Security for Email Servers with AntiSpam – ochrana email serverů (Microsoft Exchange a Lotus Domino) proti virům a spamu.

Policy Auditor – dohled a vynucení centrálních politik na pracovních stanicích.

ePolicy Orchestrator – centrální konzole pro správu bezpečnostní infrastruktury.
MVISION Standard

MVISION Protect Plus

MVISION EDR

MVISION EDR Premium

MVISION Protect Plus EDR for Endpoint

MVISION Protect Plus EDR Premium for Endpoint

Complete Endpoint Protection Business
 
ePO – centrální správa
(cloud i on-premise řešení)
anoanoanoanoano
ePO MVISION anoanoanoanoanoanoano
Endpoint Security (ENS)anoanoanoanoano
MVISION Endpoint anoanoanoanoano
MVISION Mobileanoanoano
SiteAdvisoranoanoanoanoano
Anti-spywareanoanoanoanoano
Desktop Firewallanoanoanoanoano
Web Filter for Endpointanoanoanoanoano
Email server: anti-virus, anti-spamano
Device Controlanoanoanoano
Ochrana pro serveryano
Endpoint security pro Mac a Linuxanoanoanoanoano
Host IPSanoanoanoanoano
Policy Auditorano
Application Controlanoanoanoano
Drive Encyptionano
Management of Native Encryptionano
File & removable media protectionano
TIE – Threat Intelligence Exchangeanoanoano
Správa a ochrana pro Sharepointano
Ochrana pro datová úložištěano
Data Exchange Layer (DXL)anoanoanoano
Dynamic Application Containment (DAC) a Real Protectanoanoanoanoano
EDR s 30denní retencí datanoano
EDR s 90denní retencí datanoano

McAfee Endpoint Security (ENS)

Jedná se o zcela výkonný engine, který se skládá ze čtyř modulů – Threat Prevention Module (Antimalware), Web Control Module (Web filter), Firewall Module (Desktop firewall a IPS) a doplňkový Adaptive Threat Protection Module. Mezi klíčová zdokonalení můžeme zařadit zejména Zero-impact sken, který probíhá pouze v případě, kdy uživatel s PC nepracuje. Dále také framework, který umožňuje integraci více bezpečnostních řešení. Podporovány jsou také systémy Mac a Linux. Pro přenesení stávajícího nastavení bezpečnostních politik do nového prostředí je připraven Migration tool, který zajistí bezproblémovou automatickou migraci.

Adaptive Threat Protection (ATP)

Jedná se o doplňující modul určený k ochraně proti pokročilým hrozbám. Technologie Real Protect detekuje chování malware, a monitoruje podezřelé činnosti programů nebo aplikací na koncových zařízeních. Škodlivou aktivitu zablokuje a malware umístí do karantény. Dynamic Application Containment ochraňuje před ransomware, greyware a „patient-zero“ hrozbám – podezřelý binární kód spouští v omezeném módu (tak aby nemohl dokončit svůj záměr) a zkoumá jeho chování. Eliminuje nevýhody sandboxingu, který některé typy malware dokáží obejít.

McAfee Host IPS & Desktop Firewall

Tento ucelený systém nové generace kombinuje několik stupňů detekce narušení od rozpoznání známých útoků na základě automaticky aktualizovaných signatur, přes pravidla chování pro detekci neznámých útoků (včetně DoS útoků, anomálií provozu a Zero Day Attack ochran), s možnostmi desktop firewallů. Mezi hlavní vlastnosti patří SQL/HTTP Injection Protection, ochrana pro zveřejněné zranitelnosti Microsoft, zabránění kompromitace aplikací, nebo blokování přístupu stanic či serverů na síť v případě, že nejsou aktualizované.

Web Control

Zabezpečuje, reguluje a sleduje veškerou činnost webového prohlížeče. Technologie Web Control blokuje přístup uživatelů na webové stránky s nevhodným obsahem. Rozšiřuje ochranu tradičních URL filtrů a zabraňuje uživatelům prohledávání nebezpečných webových serverů. Blokuje a upozorňuje na webové stránky, které mohou obsahovat spyware, phishing scams nebo spam agenty. Poskytuje granulární přehledy pro veškerou činnost související s webem.

McAfee Application Control

Tento produkt funguje tak, že po instalaci na počítač provede oskenování disků a do svého unikátního seznamu si zapíše všechny spustitelné soubory a scripty. Poté přejde do stavu blokování a umožní uživateli spustit pouze aplikace, které byly v rámci prvního skenu detekované. Uživatel tedy není schopen instalovat ani spouštět nové aplikace. To samé platí i pro škodlivé kódy, které se taktéž nespustí.

Global Threat Intelligence

McAfee Global Threat Intelligence (GTI) je komplexní cloudově založená služba, která umožňuje zákazníkům McAfee využít jedinečné technologie pro ochranu celé informační infrastruktury a pomáhá čelit kybernetickým hrozbám napříč všemi vektory.

Device Control & Endpoint Encryption

Device Control umožňuje řídit přístupy k přenosným médiím (CD, USB disky) a připojitelným kanálům (Bluetooth, IR nebo wifi). Některé balíčky McAfee navíc nabízí funkce pro zašifrování celých disků, adresářů a souborů, včetně přenosných zařízení jako jsou USB klíčenky bez nutnosti využívat specializovaných nástrojů dalších výrobců.

McAfee ePolicy Orchestrator (ePO)

Díky integraci s McAfee ePolicy Orchestratorem jsou komponenty McAfee Endpoint Protection centrálně spravovány z jediné konzole. ePolicy Orchestrator umožňuje vzdálenou instalaci a správu, distribuci bezpečnostní politiky, nebo rozesílání pravidelných aktualizací produktů. Vše je podpořeno úzkou spoluprací s MS Active Directory. Součástí systému jsou nástroje pro monitoring v reálném čase i analýzu událostí s množstvím předdefinovaných reportů.

McAfee Active Response (MAR)

Odpověď na nejpokročilejší kybernetické hrozby a útoky. Jedná se o klíčovou součást integrované bezpečnostní architektury, která umožňuje neustálý přehled o všech koncových zařízeních, čímž je docíleno aktivní ochrany v reálném čase. Z centrální konzole může operátor posílat dotazy nebo příkazy na koncové stroje, např.: Který proces komunikuje s IP adresou a.b.c.d. a tak eliminovat právě probíhající nebezpečí.

Threat Intelligence Exchange (TIE)

Spolupracuje se všemi bezpečnostními prvky, které vystupují jako jeden celek. Integrovaná inteligence z různých zdrojů dat (i ze zdrojů třetích stran) v kombinaci s kontextovými daty a signaturami umožňuje snadnější a rychlejší rozhodovací proces. Kombinuje data z GTI, řešení třetích stran a STIX souborů s informacemi, které shromažďují lokální bezpečnostní zařízení. Poté tyto informace vyhodnocuje a sdílí napřímo skrz všechna řešení.

Mobile Threat Detection Engine

Technologie zabezpečení mobilních zařízení kombinuje vysoce výkonný antimalware pro iOS a Android s algoritmy strojového učení (Machine learning), které detekují nestandardní chování mobilního zařízení.


Recenze a ocenění

McAfee ocenění

Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma