Kerio Control Box

Kerio Control Box

Výrobce: Kerio Technologies

Naše společnost je Kerio Prefered Partner

Proč Kerio Control?

S hardwarovými zařízeními Kerio Control ochráníte svou síť před viry, malwarem a zákeřnými aktivitami. Řešení pro komplexní zabezpečení sítě (UTM) zajišťuje ochranu sítě a dat. Jeho součástí je Next-Generation Firewall a směrovač, detekce a prevence útoků (IPS), antivirová ochrana, VPN a filtrování aplikací, obsahu a URL.


Unifikované zabezpečení sítě bez složitostí

Hardwarová zařízení Kerio Control řady NG

Chraňte síť před viry, malwarem a dalšími hrozbami s bezpečnostním řešením Kerio Control. Obsahuje firewall a směrovač příští generace, systém rozpoznání a prevence průniku (IPS), gateway antivirus, VPN, filtrování aplikací a webového obsahu, a k tomu má snadnou administrativu. S takto obsáhlými funkcemi a bezkonkurenčně flexibilním nasazením je Kerio Control dokonalou volbou pro malé a střední podniky


ZDE zakoupíte produkt


 • Vysoká dostupnost / obnova v případě selhání chrání před rizikem výpadku v konektivitě a zabezpečení sítě. Když selže nebo spadne systém, okamžitě začne pracovat druhý stroj.
 • Chraňte integritu sítě s hloubkovou inspekcí paketů, pokročilým směrováním, prevencí před narušením a výkonným VPN klientem.
 • Nejmodernější filtrování webového obsahu a aplikací ve více než 141 kategoriích, a navíc podrobné zprávy umožňující nahlížet do internetové aktivity jednotlivých uživatelů.
 • Spravujte šířku pásma monitoringem a upřednostňováním provozu, vyvažováním zátěže a možností omezení přístupu ke streamovacím a peer-to-peer službám.

Bližší informace o programu Kerio Control naleznete ZDE.

Ochrana integrity sítě


 • Vysoká dostupnost / obnova v případě selhání chrání před riziky spojenými s výpadkem zabezpečení sítě a konektivity. V případě selhání primárního zařízení bez vysoké dostupnosti, ať už kvůli výpadku proudu nebo z jiných důvodů, musí správci co nejrychleji zprovoznit ztracenou konektivitu. Řešením je často dočasné nasazení obyčejného, méně bezpečného směrovače.
 • Chraňte servery hloubkovou inspekcí paketů a pokročilým směrováním sítě, včetně souběžné podpory IPv4 a IPv6.
 • Vytvářejte pravidla pro příchozí a odchozí provoz na síti. Omezte komunikaci z konkrétních URL adres, aplikací, podle typu provozu, kategorií obsahu anebo i denní doby.
 • Analýza dat využívající systému Snort a pravidelně aktualizovaná databáze pravidel a blokovaných IP adres dodávají transparentní vrstvu prevence před narušením.
 • Braňte se před průnikem virů, červů, trojských koní a spywaru do sítě. Využijte volitelně integrovanou službu Kerio Antivirus.
 • Zabezpečte spojení klient-web s výkonným VPN klientem Kerio, kterého netřeba konfigurovat. Nebo používejte standardního a zpravidla předinstalovaného klienta IPsec VPN.

Řízení provozu a šířky pásma


 • Sledujte provoz na síti a upřednostňujte důležité typy provozu, aby měly co nejrychlejší přenos.
 • Distribuujte provoz vyvažováním zátěže do několika proudů, které se budou automaticky zastavovat a spouštět tak, abyste měli stálý přístup k internetu.
 • Chraňte síť před webovou komunikací a aplikacemi, které přetěžují šířku pásma, jako je videostreaming nebo zakažte přístup k peer-to-peer sítím.


Navýšení produktivity s nejmodernějším filtrováním aplikací, webových stránek a obsahu


 • Volitelná služba Kerio Control Web Filter s funkcí sledování aplikací vám umožní selektivně zaznamenávat, blokovat a povolovat přístup k obsahu a aplikacím ze 141 neustále aktualizovaných kategorií.
 • Sledujte internetovou aktivitu jednotlivých uživatelů, vylepšujte pravidla provozu sítě a mnoho dalšího díky podrobným automatickým zprávám, které vám Kerio Control Statistics může posílat na e-mail.
 • Využijte informace ze zpráv k předcházení právní odpovědnosti a zlepšení produktivity. Blokujte konkrétní aplikace, stránky a kategorie obsahu anebo k nim omezte přístup na určitou dobu, místo, pro určité uživatele nebo skupiny uživatelů.


Snadná a rychlá správa – odkudkoli a kdykoli


 • Spravujte Kerio Control z místního desktopu nebo vzdáleně, z tabletu.
 • Využívejte MyKerio, přes které můžete spravovat všechny nasazené Kerio Control prostřednictvím jediného webového rozhraní, které vám nabídne souhrnné informace o systémech, automatické zálohování konfigurace, monitoring stavu, systémová upozornění a možnost kompletní vzdálené konfigurace.Vlastnosti zařízení

zvětšit - Sophos AP (Access Points)
(zvětšit přehled)
Hardwarové modely (dostupné pouze v US, Kanadě, zemích EU a APAC)
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma