Hlavní Menu
Antivirové programyAntiSpamPoštovní servery

FirewallyBezpečnostní softwareMonitorovací softwareOstatní softwareNávodyKe stažení

Obchod/Podpora
Akční nabídkyJak nakupovat?Dárek při nákupuZpůsoby platbyObchodní podmínkyProdejci
NástrojeDiskuzePotřebuji poraditŠkolení, IT KurzyVIP sekceantivirovecentrumKerio Connect

Kerio Connect Cloud Messaging

Výrobce: Kerio Technologies

Řešení bez vlastního serveru

Díky řešení KERIO CLOUD MESSAGING zůstaňte v kontaktu se světem kdykoli a kdekoli prostřednictvím e-mailu hostovaných v Kerio Cloud. Řešení Kerio Cloud nabízí flexibilitu, škálovatelnost a komplexní podporu mobilních zařízení podle potřeb každé firmy.

Řešení Kerio Cloud je tak praktické, že se možná začnete podivovat, jak jste bez něj někdy mohli žít. Používejte e-mail a kalendáře, instant messaging a současně synchronizujte svá mobilní zařízení se systémy iOS, Android nebo Windows.

Kerio Cloud zjednodušuje správu IT, protože eliminuje nutnost nasazovat a spravovat vlastní e-mailové řešení. Navíc je intuitivní a snadno se používá. Zajišťuje též zabezpečení a podporu na úrovni, jakou očekáváte od profesionální e- mailové služby. Kerio Cloud můžete začít bez obtíží využívat ve stávajícím IT prostředí, aniž byste museli obětovat funkčnost nebo vyžadovali po koncových uživatelích změnu zavedeného způsobu práce.

Pro zjištění ceny prosím kontaktujte obchodní oddělení na obchod@amenit.cz nebo telefonicky +420556706203.

Pomáháme menším firmám pracovat elegantněji

Zůstaňte v kontaktu se světem kdykoli a kdekoli prostřednictvím e-mailu, instant messagingu a hlasových služeb hostovaných v Kerio Cloud. Řešení Kerio Cloud nabízí flexibilitu, škálovatelnost a komplexní podporu mobilních zařízení podle potřeb každé firmy. Bez obav plánujte své výdaje na základě předvídatelných měsíčních plateb a nejnovější softwarové aktualizace využívejte hned, jakmile budou dostupné.

Alternativa k hostovaným řešením

Přední alternativa k hostovaným firemním řešením Exchange a Gmail

Využívejte zabezpečený a chráněný e-mail, sdílené kalendáře, kontakty a instant messaging. Zapomeňte na Exchange online nebo „on-premise“ řešení Exchange. Soustřeďte se na své podnikání, nikoli na problémy s připojením.

Ještě snadnější komunikace

Nastává čas vyšší pracovní efektivity, a to díky rozhraní, které umožňuje velice snadnou synchronizaci. Vytváření kalendářových událostí a zasílání souborů nemusí být komplikované. Řešení Kerio Cloud nabízí funkce, které vám pomohou pracovat naplno.

  • E-mail
  • Kalendář
  • Kontakty
  • Úkoly a poznámky
  • Instant Messaging
  • Antispamová a antivirová ochrana
  • Efektivní správa
  • Archivace e-mailů
Zvolte si operační systém i emailového klienta – Mac, Windows nebo Linux

Zvolte si operační systém i emailového klienta – Mac, Windows nebo Linux

Naše produkty a služby mohou využívat uživatelé operačních systémů Mac, Windows i Linux. Kerio Cloud umožňuje synchronizovat všechna data aplikací, které používáte každý den: Kerio Connect Client prostřednictím Vašeho oblíbeného webového prohlížeče, Apple Mail, Microsoft Outlook, Thunderbird nebo jakýchkoli jiných e-mailových klientů s podporou protokolů IMAP nebo POP.

Privátná Cloud

Řešení Private Cloud?

Potřebujete ovládat vlastní server či splňovat ty nejpřísnější požadavky na dodržování předpisů? Hledáte škálovatelné řešení, které vám poskytne plnou kontrolu? Zvolte si Private Cloud.

Vlastní škálovatelné řešení

Private Cloud nabízí vyhrazený diskový prostor, flexibilní konfiguraci a pokročilá nastavení funkcí. Váš redundantní Private Cloud s veškerými funkcemi bude mít plně spravovatelné prostředí postavené na úsporném, na míru ušitém, a extrémně stabilním 64bitovém serveru Linux CentOS rozšířeném o pokročilý filtr nevyžádané pošty a antivir na straně serveru.

Váš Private Cloud zahrnuje podporu pro 256bitové šifrování SSL, firewall a zálohy s 30denním zachováním dat. Stává se tak ideální volbou pro společnosti, pro které jsou standardy dodržování právních předpisů hlavní podmínkou.

Synchronizace mobilním zařízením

Synchronizace s jakýmkoli mobilním zařízením

Ať už jste stáli první v řadě na nejnovější iPhone, preferujete Android nebo stále věrně spoléháte na chytrý telefon se systémem Symbian, budou díky technologii Direct Push informace ve vašem počítači vždy synchronizovány s tím, co se zobrazuje na vašem chytrém telefonu.

Synchronizujte svůj iPhone, iPad, PC, Mac a zařízení se systémem Android

Nejčastěji jsou se synchronizačními nástroji spojovány společnosti Microsoft a Google, ale Kerio Cloud jde ještě dál. Umožňuje totiž procházet veřejné i sdílené složky a specifikovat, které mají být synchronizovány s vaším mobilním zařízením. Minimalizujete tak zmatky a na mobilním zařízení budete moci okamžitě přistupovat ke sdíleným složkám, aniž byste se museli prodírat těmi, které nejsou důležité.

Bezpečnost v cloudu

Bezpečnost v cloudu

S Kerio Cloud zůstanete v bezpečí. Náš antispam a antivir vás ochrání před hackerskými a jinými zákeřnými útoky a zablokuje více než 99,9 % veškeré nevyžádané pošty. Mějte přehled o tom, co se děje ve vašem e-mailovém prostředí kdykoli a kdekoli prostřednictvím efektivního zasílání reportů. Archivací e-mailů navíc zabráníte ztrátě dat a zajistíte soulad s právními nařízeními.

Skálopevná infrastruktura

Díky profesionálně spravované infrastruktuře, která poskytuje škálovatelnost, vysokou dostupnost, podporu 24/7 a rychlé převzetí služeb v případě selhání, budete moci být v klidu. Rozlučte se s narušeními vašich služeb způsobenými poruchami IT a nechte obavy týkající se běhu systému, plánování obnovy po havárii, upgradu produktu a bezpečnosti na nás.

Naše datová centra ve Spojených státech a Evropě mají klasifikaci Tier III+, splňují nejpřísnější požadavky a jsou v souladu s předpisy. Získáte redundantní ochranu napájení a generátorů, síťovou redundanci, vysoce kvalifikované pracovníky dostupné 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, 365 dní v roce a nejmodernější bezpečnostní opatření.

Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma