diskuze

Diskuze

Zpět


po spuštění PC se objeví malé okno17.08.2007 15:48:17
Honza125 
Dobrý den, prosím o radu. V dolní části obrazovky se mi po spuštění PC objeví mále okno (cca 1x14cm), které nejde zavřít(respektive tuto možnos třeba křížkem tam nemá) ani přesunout. Vypadato jako klasické okno Internet Explorer-po klinutí do tohoto okna se většinou otevřou různé stránky na celou obrazovku -třeba www.better.ws www.888.com www.ifriends.net/ myslím si že se jedná o nějaký v spyware ale ad-aware, spybot, nod32, či spyware terminátor nepomáhá a to ani v nouzovém režimu.

Děkuji za radu.
odpovědět
 
RE: po spuštění PC se objeví malé okno17.08.2007 23:21:10
Jaroslav Tůma 
Zkuste tento návod. Zejména vytvořte a zašlete logy z HijackThis a MWAV, popřípadě je někde na internetu uploadněte, například zde a vložte na ně odkaz do této diskuze.
odpovědět
 
RE: RE: po spuštění PC se objeví malé okno19.08.2007 12:11:34
Honza125 
děkuji za info zde je odkaz na log z HijackThis http://www.edisk.cz/stahni/26364/hijackthis.log_5.46KB.html a log z mwav http://www.edisk.cz/stahni/89483/log-z-mwav.doc_62.23KB.html
předem děkuji za pomoc.H.
odpovědět
 
RE: RE: RE: po spuštění PC se objeví malé okno19.08.2007 13:24:49
Jaroslav Tůma 
Fixněte v HijackThis - zaškrtněte vlevo čtverečky u daných položek a stiskněte Fix checked:

O2 - BHO: (no name) - {02478D38-C3F9-4EFB-9B51-7695ECA05670} - (no file)
O3 - Toolbar: (no name) - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - (no file)
O4 - HKLM\..\Run: [windows] C:\Program Files\Windows Media Player\wm player.exe
O20 - Winlogon Notify: WgaLogon - C:\WINDOWS\

Smažte tyto tři soubory:

C:\WINDOWS\system\Full_Video_View.exe
C:\WINDOWS\system32\Registry3311.exe
C:\Program Files\Windows Media Player\wm player.exe <- v názvu je mezera, originální wmplayer.exe bez mezery nemažte

Stáhněte ATF-Cleaner na plochu - http://www.atribune.org/ccount/click.php?id=1
- Spusťte ho a na všech třech záložkách (Main, Firefox a Opera - pokud používáte) zaškrtněte Select All, odmítněte případnou výzvu na vymazání uložených hesel a klikněte na Empty Selected, tím se vyčistí počítač od nepotřebných souborů

Napište, jestli se problém vyřešil.
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: po spuštění PC se objeví malé okno19.08.2007 14:18:49
Honza125 
Super-děkuju za pomoc. Již po provedení prvního kroku s HijackThis byl problém odstraněn a malé okénko se již nezobrazuje. Ještě jednou děkuji bez Vás bych to nedokázal.Honza
odpovědět
 
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma