diskuze

Diskuze

Zpět


Blikající otazník31.12.2006 9:50:36
Zuzana 
Už jsem zde viděla někoho se stejným problémem - Marcelku, ale nenašla jsem odpověď na její dotaz. Teď se s tim taky potýkám. Bliká mi dole od system alert nějaký otazník a neumim se ho zbavit. když na něj kliknu, jde to na stránky, kde mě to nutí do koupě jakéhosi antiviru. Já ho ale nechci, mám svůj a fungoval vždy spolehlivě... Co teď??? Děkuji
odpovědět
 
RE: Blikající otazník31.12.2006 17:35:04
Martin Kubečkahttp://www.AntiviroveCentrum.cz
Zde je postup.
odpovědět
 
RE: Blikající otazník03.01.2007 2:00:52
kolecko 
cauko Zuzik, taky sem se s tim potkal...ale protoze neverim na koupi zadneho software-postahoval sem si spoustu antiviru i NOD32 ktery je na strankach anticentra vyhodnocen jako nejlepsi, ale nic... potom sem si vzpomel na stary dobry SPYBOT - SEARCH & DESTROY...(vzdycky mi pomohl a vse vyresil) a behem par minutek mam kompik zase jako novy :-))
nemam zkusenosti s tim co na tvuj dotaz odpovedela redakce, ale osobni zkusenost mam
s timto programem vynikajici, navic je uplne zdarma, a da se prepnout do cestiny(nepouzivam).
ma za sebou odborniky z celeho sveta a vim ze jej pouzivaji i jine ''vetsi'' spolecnosti a jsou spokojeni...
k dostani je primo tady;
http://www.slunecnice.cz/product/SpyBot/

je to posledni verze a updaty jsou samozrejme zase zdarma neni nijak limitovan a pouziti je naprosto jednoduche...
staci kliknout instalovat a jen vse odklikat (myslim, ze ve tvem pripade nemusis delat zadne nastavovani ani zalohovani (to je pro zkusenejsi a navic to na vyhledavani a opravu nema vliv)) jen kliknes na zkontrolovat (check for problems), pockat par minut a a klinout na opravit vybrane problemy (fix selected problems) a uvidis kolik toho najde
myslim ze to neni tezke, vzhledem k tomu, ze jen dvakrat klines ;-)) ...
a instalace je jednoduzsi, nez si myslis... :-))
hodne uspechu a skvelych zazitku u cisteho pocitace ;-))
jestli budes mit dotaz tady je muj email; koolecko@seznam.cz
odpovědět
 
RE: RE: Blikající otazník04.01.2007 22:18:33
René Spišákhttp://www.AntiviroveCentrum.cz
Ano, SpyBot může být taky řešení, ovšem ne každý si chce do systému zavléct další software a rezidenty, které nepotřebuje. Navíc Spybot u některých potvůrek nelze použít. Navíc ne vždy bych věřil tomu, že vše co mi tyto programy najdou jako špatné je problém. Mám naopak zkušenosti, že odstranil (konkrétně Spybot) i to co neměl, ale nechci nikoho od ničeho odrazovat. Každý má právo volby.
odpovědět
 
RE: RE: RE: Blikající otazník05.01.2007 12:43:12
kolecko 
no, to je sice pravda, ale jedna vec je ze si uzivatel muze nechat odstranit jen to co je treba jako treba 'trojan' a dalsi havet kterou Spybot ''samozrejme'' popise... o nekerych adwarech ci jinych nezadoucich softwarech dokonce presne popisuje co jsou zac...
tak se muze uzivatel dozvedet jestli treba tento klic ci program je zadouci ci ne...

a nakonec ikdyz neco nevedomky uzivatel odstrani je zde sekce 'recovery' - neboli - 'obnova'
a krome viru (ten samozrejme nikdo zpet nechce) si uzivatel muze vratit cokoli nazpet...

Spybot JE ZDARMA A JE JEDEN Z NEJLEPSICH A NEJPREHLEDNEJSICH 'ANTIVIRU' VUBEC...
staci se jen podivat do menu...

po par zkusenostech kdy jine anti viry selhaly :-( jedine SpyBot me vzdy presvedcil otom, ze za neco stoji...

a ikdyz mam snad vsechny programy cracknute (krome tech co sem dostal s laptopem) a sem zastancem "freeware"

rozhodl sem se prispet na vyvoj SpyBot, protoze je opravdu k nezaplaceni...

nejaky 'avast' a dalsi 'amaterske pokusy o antivir' ted nemyslim elitu vsech antiviru, ktere jsou "samozrejme" za "mirny" poplatek... se opravdu muzou jit vycpat sevsim vsudy...

vim, ze to tam v anticentru myslite dobre, ale uzivatel se ted sice s virem ci jinym skudcem vyporada, ale za mesic ma zase podobny problem, nebo i horsi...
je fajn ukazat miminu cestu (behem petiminut), ale je lepsi naucit ho chodit, ikdyz mu to zabere vice casu (zalezi na kazdem...) nekdo chce deset antiviru a ma na to penize...
a cas se s nema obtezovat...ale nekdo chce mit klid - zmacknout jedno tlacitko a zjistit jestli je vse ok, a kdyz ne...reseni je jednoduche - zmackne druhe... ;-)
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: Blikající otazník05.01.2007 18:24:44
René Spišákhttp://www.AntiviroveCentrum.cz
Ano, vpodstatě radíte něco ve smyslu - "neutrácejte peníze za prevenci a antiviry, protože až chytnete trojana, možná vám pomůže utilita zdarma" :-) Jenže bohužel většina normálních uživatelů neví, co má nechat odstranit a co nechat, čili odstraní vše, co utilita najde, nebo to raději nebude riskovat. Pokud člověk ví co dělá, je to jiná kategorie. Ale rozumný člověk by raději vsadil na kvalitní prevenci jako je antivir a firewall a Spybot a dalši nechá jako pomocné programy, když už se něco podělá.

FYI - Spybot opravdu není antivir ;-)
odpovědět
 
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma