Acronis

Produkty pro firmy

Výrobce: Acronis
Pro zjištění ceny prosím kontaktujte obchodní oddělení na obchod@amenit.cz nebo telefonicky +420556706203.

Acronis Backup Acronis Backup

Software pro zálohování a obnovu systémů a dat

 • Produkty pro zálohování serverů, stanic a virtuálních strojů
 • Zálohování Exchange, SQL, SharePoint, Active Directory
 • Migrace systémů na odlišný hardware, P2V, V2P, V2V
 • Srovnání vlastností jednotlivých produktů naleznete ZDE
[Více...]

Acronis vmProtect 8 Acronis vmProtect 8

Acronis vmProtect 8 je nejrychlejší, nejsnadněji ovladatelné a nejkomplexnější řešení pro ochranu prostředí VMware vSphere

 • Maximální flexibilita
  Můžete si vybrat způsob nasazení, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Můžete použít jednoduchou, bezpečnou Appliance, nebo můžete program instalovat na počítač s operačním systémem Windows a nezvyšovat tak zatížení serverů ESX(i). Neomezený počet migrací P2V vám usnadní přechod na kompletně virtuální strukturu.
 • Navrženo pro VMware
  Vytěžte z VMware vSphere® maximum díky zálohovacímu řešení Acronis® vmProtect™ 8, které je speciálně navrženo právě pro toto prostředí. Zálohování virtuálních strojů bez agenta s VADP, sledování změněných bloků (CBT), hot-plug a přímý přístup k SAN – to vše dělá zálohování a obnovu VMware rychlou a efektivní.
 • Nejvyšší výkon
  Díky oceňované technologii tvorby diskových obrazů je Acronis® vmProtect™ 8 to nejrychlejší řešení pro zálohování virtuálních strojů v prostředí VMware. Díky použité metodě zálohování "always incremental" je dopad na výkon ESX(i) serverů jen minimální. Virtuální stroje můžete v nouzi spustit přímo ze zálohy. Nebo můžete během okamžiku virtuální stroje obnovit.
 • Snadné používání
  Spouštějte Acronis® vmProtect™ 8 přímo z VMware® vCenter™ nebo použijte pro správu programu intuitivní webové rozhraní a spravujte tak nastavení zálohování a obnovy odkudkoli na světě. Instalce Acronis® vmProtect™ 8 a konfigurace zálohování virtuálních strojů zabere skutečně jen několik málo minut. Acronis® vmProtect™ 8 je tak ideální řešení, které umožňuje snížit náklady na provoz a údržbu IT.

Acronis Snap Deploy 4 for Server Acronis Snap Deploy 4 for Server

Acronis Snap Deploy 4 for Server je komplexním řešením deploymentu, které umožňuje provádět deployment nebo obnovu serverů rychleji a jednodušeji. Pro deployment desktopových operačních systémů je určen produkt Acronis Snap Deploy 4 for PC.

Acronis Snap Deploy 4 for PC Acronis Snap Deploy 4 for PC

Acronis Snap Deploy 4 for PC je komplexním řešením deploymentu, které umožňuje provádět deployment nebo obnovu laptopů a desktopů rychleji a jednodušeji. Acronis Snap Deploy 4 for PC nepodporuje operační systémy pro servery. Pro deployment Serverových operačních systémů je určen produkt Acronis Snap Deploy 4 for Server.

Acronis Disk Director 11 Advanced Workstation Acronis Disk Director 11 Advanced Workstation

Acronis Disk Director 11 Advanced Workstation poskytuje výkonné nástroje pro správu pevných disků a zajišťuje efektivní běh podnikových stanic. Tento produkt podporuje mimo nejnovější operační systémy jako jsou Microssoft Windows 7, Microsoft Windows Vista a MIcrosoft Windows XP. Acronis Disk Director 11 Advanced Workstation umožňuje rozdělení, sloučení, změnu velikosti a přesun diskových oddílů při běhu systému, díky čemuž minimalizuje prostoje.

Klíčové vlastnosti

 • Partition Manager - Hlavní nástroj programu, který umožňuje správu pevných disků jako jsou změny velikosti diskových oddílů, tvorba, odstranění, přesouvání, rozdělování a slučování diskových oddílů bez ztráty dat.
 • Recovery Expert - Umožňuje prohledat disk a následně obnovit poškozené nebo ztracené diskové oddíly, které byly ztraceny následkem havárie, softwarové chyby nebo napadením viru.
 • Disk Editor - Tento nástroj umožňuje provádět pokročilé operace s daty na pevných discích jako je obnova boot sektoru a práci na úrovni hexadecimálního zápisu.
 • Podpora dynamických disků
 • Vzdálená správa
 • Rozložení svazků na několika discích

Acronis Disk Director 11 Advanced Server Acronis Disk Director 11 Advanced Server

Acronis Disk Director 11 Advanced Server je produkt pro komplexní správu serverových disků. Technologicky vychází z předchází verze a přidává nové funkce jako je podpora dynamických disků, GPT disků a další. Acronis Disk Director 11 Advanced Server umožňuje přesunout nebo sloučit diskové oddíly bez ztráty dat. Tím umožňuje mimo jiné minimalizovat prostoje potřebné pro údržbu serverů, tak aby byl zajištěn provoz 24x7.

Klíčové vlastnosti

 • Partition Manager - Hlavní nástroj programu, který umožňuje správu pevných disků jako jsou změny velikosti diskových oddílů, tvorba, odstranění, přesouvání, rozdělování a slučování diskových oddílů bez ztráty dat.
 • Recovery Expert - Umožňuje prohledat disk a následně obnovit poškozené nebo ztracené diskové oddíly, které byly ztraceny následkem havárie, softwarové chyby nebo napadením viru.
 • Disk Editor - Tento nástroj umožňuje provádět pokročilé operace s daty na pevných discích jako je obnova boot sektoru a práci na úrovni hexadecimálního zápisu.
 • Podpora dynamických disků
 • Vzdálená správa
 • Rozložení svazků na několika discích

Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma