Sophos

Firewall Sophos XG

Výrobce: Sophos

Bezkonkurenční výkon, zabezpečení a správa

Firewall Sophos XG přináší inovace do všech oblastí síťového zabezpečení, od správy firewallů a reportingu až po spolupráci s dalšími bezpečnostními systémy. Získáte tak výjimečnou kombinaci jednoduchosti, detailních informací a pokročilé ochrany před hrozbami.

Firewall Sophos XG - Ultimátní bezpečnostní řešení

Vytvořili jsme intuitivní rozhraní, které vám umožní používat výkonné funkce, aniž byste se museli stát odborníky na zabezpečení IT.

Pokročilá, a přitom jednoduchá ochrana

Většina firewallových produktů vás nutí nastavit a spravovat politiky prostřednictvím řady různých modulů nebo obrazovek. Ale Sophos ne. Poskytujeme výkonný jednotný model politik, který vám umožní spravovat, prohlížet, filtrovat a třídit všechny uživatele, aplikace a síťové politiky na jedné obrazovce.

Síla, výkon... rychlost

Získáte všechny funkce firewallu nové generace, které potřebujete, a navíc funkce, které nikdo jiný nenabízí - včetně naší revoluční technologie Security Heartbeat™, komplexního firewallu pro webové aplikace a kompletní e-mailový anti-spam, šifrování a DLP. Nepotřebujete žádný jiný hardware. Žádné další náklady. Jednoduše si vyberete, co chcete nasadit.

Reporty v zařízení

Stovky reportů přímo v zařízení vám dají jasnou představu o uživatelích a stavu sítě. Standardem jsou detailní reporty uložené lokálně přímo v zařízení bez potřeby jakýchkoli dalších nástrojů. A naše unikátní reporty User Threat Quotient vám ukáží, kteří z vašich uživatelů jsou bezpečnostní hrozbou.

Jedno zařízení, více ochrany

Navrhli jsme firewally řady XG, aby poskytovaly výjimečný výkon. Naše zařízení využívají vícejádrové technologie Intel, SSD disky a akcelerované skenování obsahu přímo v paměti. Navíc technologie Sophos FastPath pro optimalizaci paketů zaručuje, že budete mít vždy k dispozici maximální propustnost.

Jednoduchá správa více firewallů

Sophos Firewall Manager poskytuje jednotnou konzoli pro kompletní centralizovanou správu různých firewallů SF-OS. Navíc Sophos iView vám také umožní konsolidovat reporting napříč SF-OS, Sophos UTM v9.x a Cyberoam OS zařízeními.


Pro zjištění ceny prosím kontaktujte obchodní oddělení na obchod@amenit.cz nebo telefonicky +420556706203.

Bezpečnostní funkce, které vám nikdo jiný nenabídne

Sophos zjednodušuje zabezpečení sítí a inovativním přístupem zajišťuje ještě lepší ochranu.

Předdefinované politiky zajistí rychlou ochranu

Předdefinované politiky vám umožňují rychle chránit běžné aplikace, jako jsou Microsoft Exchange nebo SharePoint. Jednoduše je vyberete ze seznamu, poskytnete pár základních informací a šablona se postará o zbytek. Automaticky za vás nastaví všechna příchozí/odchozí firewallová pravidla a zabezpečení. Zobrazí závěrečné shrnutí v jednoduché angličtině.

Patentovaná správa identit Layer-8

Identita uživatelů výrazně mění možnosti vynucení bezpečnostních politik. Naše patentovaná technologie Layer-8 využívá identity uživatelů pro nastavení politik a správu aplikací, šířky pásma a dalších síťových zdrojů bez ohledu na IP adresu, místo, síť nebo zařízení. To je zcela nová dimenze v definování firewallových politik.

Flexibilní nasazení bez kompromisů

Na rozdíl od konkurence, ať už si vyberete hardware, software nebo virtuální řešení, neděláme v ničem kompromisy. Každá funkce je dostupná u každého modelu a v každé formě.

Automatizované reporty o uživatelských rizicích

Indikátor Sophos User Threat Quotient (UTQ) je unikátní funkce, která poskytuje cenné informace o chování uživatelů. Náš firewall reaguje na chování uživatelů na internetu, nebezpečné aktivity a pokročilé hrozby a využívá historii k identifikaci uživatelů s rizikovým chováním.

Revoluce v pokročilé ochraně před hrozbami - Sophos Security Heartbeat

Revoluční technologie Security Heartbeat propojí vaše koncové body s firewallem, nakombinuje analyzované informace a idetifikuje systémy infikované dříve neznámými hrozbami. Heartbeat status je integrovaný do bezpečnostních politik, takže umožňuje okamžitý zásah na úrovni koncových bodů i sítě, aby došlo k izolování nebo omezení přístupu, dokud nejsou systémy zase plně bezpečné. Funkce vyžaduje Sophos Cloud Endpoint Protection Advanced nebo Sophos Cloud Enduser Protection.

Jak koupit

Každé zařízení se standardně dodává se základním firewallem, který obsahuje IPSec a SSL VPN a komplexní bezdrátové zabezpečení. Ochranu můžete libovolně rozšířit našimi bezpečnostními balíčky nebo přidat jen vybraný bezpečnostní modul.

  • Network Protection Vše, co potřebujete pro zastavení sofistikovaných útoků a pokročilých hrozeb. Poskytuje síťový přístup pouze těm, kterým důvěřujete.
  • Wireless Protection Nastavte, spravujte a zabezpečte bezdrátové sítě během několika minut se zabudovaným UTM Wi-Fi kontrolerem, který spolupracuje se všemi našimi bezdrátovými přístupovými body
  • Web Protection Výjimečná ochrana před nejnovějšími webovými hrozbami a výkonné nástroje pro bezpečnou a nerušenou práci uživatelů on-line.
  • Security Heartbeat Propojte koncové body Sophos s vaším firewallem a zajistěte ochranu bez kompromisů před pokročilými hrozbami. Navíc zrychlí a zjednoduší reakci na bezpečnostní incidenty.
  • Email Protection Kompletní ochrana SMTP a POP zpráv před spamem, phishingem a ztrátou dat pomocí naší unikátní all-in-one ochrany, která kombinuje šifrování e-mailů s DLP a anti-spamem.
  • Web Server Protection Zabezpečí vaše webové servery a podnikové aplikace pro lepší ochranu před pokusy o hacknutí a poskytuje zabezpečený přístup k externím uživatelům pomocí reverzní proxy autentizace.

Jednoduchý přístup ke komplexní podpoře

Vytváříme produkty, které jsou jednoduché a zároveň komplexní. A stejně tak přistupujeme i k podpoře. Na výběr je řada možností od základní technické podpory až po podporu s přímým přístupem ke specializovaným odborníkům a zákaznické podpoře.

Názvy licencí Standard
Součástí nákupu
Enhanced
Všechny bundly
Enhanced Plus
Podpora
Prostřednictvím telefonu a e-mailu
Po dobu 90 dnů
(v pracovní době)
Součástí licence (24x7) VIP přístup (24x7)
Bezpečnostní aktualizace a opravy
Po celou dobu životnosti produktu
Součástí licence, včetně aktivního softwarového předplatného Součástí licence, včetně aktivního softwarového předplatného Součástí licence, včetně aktivního softwarového předplatného
Aktualizace a vylepšení softwarových funkcí Zahrnuje 90 dnů Součástí licence Součástí licence
Poradenství
Vzdálené konzultace se Sophos Senior Technical Support Engineer o konfiguraci firewallu a zabezpečení
   Součástí licence (až 4 hodiny)
Záruka a výměna
Pro všechna hardwarová zařízení
1 rok (vrácení/výměna) Pokročilá výměna (max. 5 let) Pokročilá výměna (max. 5 let)
Technical Account Manager
K dispozici specializovaný technik
  Volitelné (za příplatek) Volitelné (za příplatek)

Zařízení řady Sophos XG - přehled

zvětšit - Sophos AP (Access Points)
(zvětšit přehled)

Sophos RED
(Remote Ethernet Device)

HW zařízení, které slouží pro snadné připojení poboček pomocí VPN tunelu. Veškeré nastavení probíhá na centrále – není třeba, aby administrátor cestoval na pobočku.

(zvětšit přehled)

zvětšit - Sophos RED (Remote Ethernet Device)

Sophos AP
(Access Points)

Wifi zařízení s rozšířenou bezpečností a centrální správou přímo z konzole Sophos UTM, podporující nejnovější standardy a funkce, jako jsou 802.11ac, 802.11n, VLAN, 8 SSID na každém AP, bridge a repeater.

(zvětšit přehled) zvětšit - Sophos AP (Access Points)


Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma