diskuze

Diskuze

Zpět


Vir mě nepustí na Symantec, Microsoft, atd...!!!25.09.2009 22:15:50
Honza 

mám plnou verzi Norton Internet Security, pak free Spybot a Ad-Aware

včera mi poprvé Norton nahlásil že něco během skenu na pozadí našel a že bez problému vyřešil

nicméně já nedokážu Norton aktualizovat a přes prohlížeč nejsem schopný načíst www.symantec.com, www.microsoft.com a dalších pár stránek výrobců antivirů!

spustil jsem počítač i v nouzovém režimu a nic jsem nenašel!!! co s tím? za 20 dní musím zaplatit novou licenci Norton na další rok a to se mi tedy po tomhle moc nechce a ani se na jejich stránky nedostanu!

odpovědět
 
RE: Vir mě nepustí na Symantec, Microsoft, atd...!29.09.2009 10:43:40
Honza 

tak, již vyřešeno... nastíním jak to dopadlo, třeba to někomu jednou pomůže!

1) nejprve jsem se nemohl dostat na internetové stránky Symantec a spol.

2) stále ještě počítač "fungoval", raději jsem si aktuálně přetáhnul pryč z počítače všechna důležitá data a připravil se na nejhorší...

3) Norton IS 2009 mi pak najednou zahlásil, že našel vir W32.Virut v několika souborech a NEDOKÁZAL to opravit, jen mi to dokola neustále hlásil.......

4) stáhnul jsem si utilitu na likvidaci tohoto viru od Symantec (z druhého počítače) a chtěl jsem skočit do nouzového režimu, odkud se to musí spouštět

5) nouzový režim skončil vždy úvodní obrazovkou, myší lze "jezdit" ale jinak nic, žádná ikona, nic... systém zaseknutý!

6) ani obyčejný režim už nešel, zaseknul se vždy ve stejném místě, nešlo spustit absolutně nic...

7) stáhnul jsem si Avira Rescue Disk a z něho jsem bootnul a spustil, vir Virut to našlo už v 570 exe souborech!!!!!!! nedokázal to léčit, jen soubory přejmenoval

8) přes Vista Recovery CD jsem zkusil obnovit poslední známou funkční konfiguraci Windows, to se povedlo!

9) šel jsem do nouzového režimu, ten naskočil! i se sítít a šlo se dostat na všechny stránky!

10) Virut Remover od Symantec NENAŠEL NIC!!! což je nesmysl... stáhnul jsem si Virut Remover od AVG a ten našel a VYLÉČIL všechny soubory co našla předtím i Avira jež je neuměla ale vyléčit!!!

11) restart do klasického režimu, počítač se tvářil "čistý"... Norton IS 2009 ale stálě hlásilo 3 soubory že mají Virut a že je neumí vyléčit a tím mi vždycky ZABLOKOVAL počítač... přitom Virut už byl minulostí...

12) CTRL + F10 při bootu a nekompromisně jsem Visty nainstaloval natvrdo znova přes formát hlavního disku, tohle už jinak rozumně  vyřešit nešlo........

závěr: ještě včera jsem zakoupil nové licence na své dva počítače a to AVIRA Premium Security Suite, SUPERAntiSpyware a nakonec i NIS 2010, dám mu ještě jednu šanci.....

obecně musím říct, že Symantec tentokrát u mne s prominutím po.ral co mohl........

odpovědět
 
RE: RE: Vir mě nepustí na Symantec, Microsoft, atd30.09.2009 9:35:25
kohout41 

Dovolim si nesouhlasit, za tohle nemuze antivir. Podle popisu problemu se muze jednat o proflaknutej vir Conficker (nekdo tomu rikal tusim Downadup), ktery zneuzival davno opravenou chybu v mrkvosoftich windowsech. Ta oprava byla nekdy pred minimalne rokem!!

Takze pokud jsi nemel aktualizovane widle, je jasne ze ti tam podobny smejd mohl vlizt a udelat ti to, co ti udelal. Reinstalace widli spojena s formatovanim disku sice skutecne pomuze, ale ja osobne bych se strasne nerad prudil pul dne tim, ze davam dohromady widle a buhvi kolik nainstalovanych programku jen proto, ze sem bordelar a nemam aktualizovane widle.

Takze pouceni pro vsechny, co to budou cist je jednoduche:

AKTUALIZOVAT, AKTUALIZOVAT, AKTUALIZOVAT!!! a NEJEN WIDLE,  ale vsecko co aktualizovat jde!!! Riziko se tim neodstrani, ale hodne se snizi.

odpovědět
 
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma