diskuze

Diskuze

Zpět


System Volume Information28.11.2006 20:06:39
mimino 
DOBRÝ DEN.NOD32 mi najde na adrese D:\System Volume Information\_restore{B52D1BE4-3A1F-4767-9B1C-D6C005CAE645}\RP59\A0047451.exe » NSIS » uninst.exe - Win32/TrojanDownloader.Zlob trojský kůň
D:\System Volume Information\_restore{B52D1BE4-3A1F-4767-9B1C-D6C005CAE645}\RP59\A0047451.exe » NSIS » VirusBurster.exe - Win32/Adware.VirusBurst aplikace.Dva viry z nichž jeden z nich je aktivní.System mam na C.NOD32 je nedokáže odstranit.Avast je vůbec nenajde.Obnovení systému vypnuto.SmitfraudFix také nic.SpywareTerminator nic.Smazat to nejde no děs.Poradíte mi nejaký lék?A když ne pomuže format C kde je O.S.Preden děkuji za radu.JSTE SUPER,SPOUSTA UŽITEČNÝCH RAD!!!!!!
odpovědět
 
RE: System Volume Information29.11.2006 17:26:03
René Spišákhttp://www.AntiviroveCentrum.cz
Dobrý den, pokud máte obnovení systému vypnuto, neměl byste na disku mít adresáře System Volume Information. Ale pokud v nich je vir aktivní, mohly tam zůstat. Možná nejrychlejší způsob je nastartovat windows do nouzového režimu a adresář D:\System Volume Information prostě smazat. Pak uvidíte.
odpovědět
 
RE: RE: System Volume Information29.11.2006 19:35:06
mimino 
DOBRÝ DEN .Tohle jsem samozřejmě zkoušel ale složka System Volume Information nelze odstranit,Přistup byl odepřen!! Před nalezením virů bylo ublovení systému zapnuto.Běžný způsub je na to krátký i když,,v jednoduchosti je síla"S pozdravem,mimino
odpovědět
 
RE: RE: RE: System Volume Information30.11.2006 17:12:13
René Spišákhttp://www.AntiviroveCentrum.cz
Takže v tom případě máte jen asi 2 možnosti (kromě formátu disku). Zvolte podle sebe.
1)Zapnout obnovení systému, nabootovat do nouzového režimu a tam ho zkusit vypnout. Je možné, že tady to půjde a obsah bude smazán včetně těch virů.
2)Nejde-li to předchozím způsobem, stačí vypnout Zjednodušeného sdílení souborů (info zde), následně si nastavit práva na tento adresář (standardně tam může jen systém) (info zde), poté ho zkusit smazat a pokud nepůjde, tak ho smazat v nouzovém režimu. Nemusíte mazat celý adresář - stačí obsah.
Je to trošku složitější postup, ale zkuste to. Pokud to nepůjde, napište nebo zavolejte kam jste se dostal.
odpovědět
 
RE: RE: RE: System Volume Information17.02.2008 13:17:01
momko 
Nero se dostane všude!!!
odpovědět
 
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma