diskuze

Diskuze

Zpět


prosím o radu08.07.2007 10:03:30
Jitka 
dobrý den,mám stejný problém jako Karel, nenašla jsem však odpověď.Proto se ptám i já.
Při zapnutí pčítače a náběhu osobního nastavení se objeví hláška: Windows - chybí disk a pak Exception Processing Message c 0000013 Parameters 75b4bf9c 4 75b4bf9c 75b4bf9c po několika odkliknutí (nezáleží či storno, přeskočit, zavřít) tato hláška zmizí
Prosím o radu
odpovědět
 
RE: prosím o radu10.07.2007 11:36:31
Martin Kubečkahttp://www.AntiviroveCentrum.cz
Zdá se, že toto může být způsobeno několika různými věcmi:

- způsobuje to program ke čtečce karet dit.exe
- způsobuje to QuickTime (odinstalovat)
- špatně odinstalovaný Norton Antivirus
- problém s eTrust antivirem
- něco dalšího jako třeba poškozený disk apod.
- špatný odkaz v registrech na disk
- atd.

nějaké odkazy v angličtině jsou ZDE.

Více na dálku nedokážu zjistit ani poradit, musel bych si sednout k Vašemu PC :-(
odpovědět
 
RE: prosím o radu23.07.2007 20:00:49
Zdeněk 
Ahoj,

3 dny jsem v kanceláři řešil otravný výskyt této hlášky Windows-chybí disk-Exception Processing Message c 000013.........., která se mi najednou začala objevovat ve dvou aplikacích, a dnes, když jsem si spustil prográmek Spybot pro kotrolu PC,a musel asi 500x kliknout, aby prográmek pokračoval, tak to už bylo na mne moc. Udělal jsem nakonec jeden zásah a ten ihned POMOHL:
Start-Ovládací panely-Systém-Hardware-Správce zařízení-Diskové jednotky-zde jsem odpojil,resp. zakázal 4 diskové jednotky Asus -čtečky karet(ani jsem nevěděl, že je PC má)
A BYLO IHNED PO PROBLÉMU!
odpovědět
 
RE: RE: prosím o radu09.09.2008 19:45:52
mary 
DOBRY DEN POTŘEBUJU PORADIT MÁM NA SVEM POČÍTAČI ANTIVIRUS XP 2008 JAK SE HO MÁM ZBAVIT?
odpovědět
 
RE: RE: RE: prosím o radu19.09.2008 10:02:55
deda 
Jak na antivirus XP?

Je to zcela jednoduché,stačí si stahnout prográmek ComboFix - zcela nezávádný a spustit ho.Pri spusteni ComboFix mejte radeji zavrene vse ostatni.Postupne se dokopete ke konci programu,ktery ukonci svoji praci. Me se poté pocitac jakoby sekl , takze sem ho restartoval. Ucinte tak radeji i presto,ze vam se nesekne. Po restartu Antivirus XP je pryc,vymazan z vaseho systemu.
odpovědět
 
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma