diskuze

Diskuze

Zpět


Problém nevyřešen pro Jaroslav Tůma24.08.2007 17:13:55
Jana 
Chybové hlášení!
Dobrý den,
myslela jsem že to bude dobré po nainstalování toho hotfixu KB928090, ale ta chyba se mi opět chlásí znova, nevíte prosím co dál stím?
odpovědět
 
RE: Problém nevyřešen pro Jaroslav Tůma25.08.2007 9:16:03
Jaroslav Tůma 
Nemáte nainstalovaný Google Toolbar nebo nějaký jiný program od Googlu? Podívejte se po něm do nabídky Start - Nastavení - Ovládací panely - Přidat nebo odebrat programy a pokud tam bude uveden, odinstalujte ho a restartujte počítač.
odpovědět
 
RE: RE: Problém nevyřešen pro Jaroslav Tůma25.08.2007 14:48:44
Jana 
Právě, že od Googlu nic nainstalované není. Já v podstatě žádné toolbary ani v IE nemám, jediné co mám nainstalováno v IE je PC Translator jinak opravdu nic.
odpovědět
 
RE: RE: RE: Problém nevyřešen pro Jaroslav Tůma26.08.2007 9:01:37
Jaroslav Tůma 
Rád bych se podíval, co běží na pozadí. Udělejte prosím log z HijackThis - návod zde, uploadněte ho na internetu - třeba zde a vložte na něj odkaz do této diskuze.
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: Problém nevyřešen pro Jaroslav Tům26.08.2007 14:42:55
jana 
Tady je ten log: http://www.edisk.cz/stahni/81201/hijackthis.log_9.59KB.html
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: Problém nevyřešen pro Jaroslav27.08.2007 13:54:44
Jaroslav Tůma 
Zkuste:

1) Odinstalujte všechny verze Javy, které najdete v nabídce Start - Nastavení - Ovládací panely - Přidat nebo odebrat programy
Po jejich odinstalování si stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi - http://www.java.com/en/download/manual.jsp

2) Stáhněte, vybalte do vlastní složky a spusťte program HostsXpert - http://www.funkytoad.com/download/HostsXpert.zip
- Klikněte na tlačítko Restore MS Hosts File a potvrďte stisknutím OK
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Problém nevyřešen pro Jaro27.08.2007 23:58:39
Jana 
Tak ted první bod jsem udělala, oddinstalovala jsem Javu a instalovalo tu nejnovější verzi.
A co má za úkol udělat ten HostXpert???
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Problém nevyřešen pro28.08.2007 9:55:16
Jaroslav Tůma 
HostsXpert nahradí váš hosts soubor originálním od Microsoftu. Přetrvává problém i po aktualizaci Javy?
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Problém nevyřešen 30.08.2007 11:19:25
Jana 
Vypadá to slibně po tý instalaci Javy, ja se Vám ještě ozvu jak to dopadlo jestli se mi problém ještě projeví nebo jestli se to vyřešilo. Prozatím moc díky.
odpovědět
 
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma