Návod na stažení a spuštění
diskuze

Diskuze

Zpět

Klávesnice16.12.2006 18:20:33
Livebomb 
Dobrý den,
mám takový problém. Nedaří se mi psát háčky a čárky kombinaci shift + háček / čárka + klávesa písmena. Nevíte někdo, co s tím? Děkuji
odpovědět

RE: Klávesnice21.12.2006 19:46:58
René Spišákhttp://www.AntiviroveCentrum.cz
Dobrý den, no po pravdě, nic mě nenapadá - možna zkontrolovat regionální nastavení, nastavení klávesnice a případně proskenovat počítač, zda tam není nějaký keyloger. Zkuste poslat výpis z HijackThis.
odpovědět

RE: RE: Klávesnice31.12.2006 17:26:56
LiveBomb 
pocitac jsem zkontroloval antivirem a nastrojem na hledani spyware, je cisty....

Logfile of HijackThis v1.99.1
Scan saved at 17:22:31, on 31.12.2006
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.5730.0011)

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 6.0\avp.exe
C:\Program Files\Gene6 FTP Server\G6FTPSERVER.EXE
C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\VS7DEBUG\MDM.EXE
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\Program Files\RealVNC\VNC4\WinVNC4.exe
C:\Program Files\Microsoft IntelliPoint\ipoint.exe
C:\Program Files\DAEMON Tools\daemon.exe
C:\Program Files\Logitech\iTouch\iTouch.exe
C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\cli.exe
C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 6.0\avp.exe
C:\Program Files\Gene6 FTP Server\G6FTPTray.exe
C:\Program Files\TrueCrypt\TrueCrypt.exe
C:\WINDOWS\system32\CTHELPER.EXE
C:\Program Files\Total Commander\TOTALCMD.EXE
c:\Program Files\Hijackthis\hijackthis.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = http://google.icq.com/search/search_frame.php
R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Window Title = Microsoft Internet Explorer
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Odkazy
O1 - Hosts: 127.255.255.255 serial.alcohol-soft.com
O1 - Hosts: 127.255.255.255 www.alcohol-soft.com
O1 - Hosts: 127.255.255.255 images.alcohol-soft.com
O2 - BHO: Adobe PDF Reader Link Helper - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll
O2 - BHO: (
odpovědět

RE: Klávesnice16.1.2007 12:17:08
Elk 
Ahoj všem co mají problém s psaním háčků..
Jedná se o vir, jen nevím který antivir je schopen ho najít a odstranit..
Možná vám to bude připadat že to není možný..
Doporučuju udělat si malý test.

TEST:
Pokud se do windows přihlašujete přes jméno a heslo, zkuste do položky jméno napsat nějaké písmenko s háčkem.. Pokud se podaří, vysletlení a popis jak se ho zbavit najdete pod ŘEŠENÍ..
Pokud se do Windows přihlašujete jen kliknutím na ikonku se jménem, zkuste jiný tento druhý test.
TEST2:
Pokud používáte Wondows Commander nebo Total Commander nebo jiný správce (ne explorer) - spusťte tento správce a pak spusťte Správce úloh (např. kliknutím na lištu pravou myší - Správce úloh), přejděte na záložku procesy a klikněte a process explorer a pak klikněte na ukončit proces.
Přepněte se kombinací ALT+TAB do commanderu a na příkazovou řádku zkuste napsat nějaký háček. Pokud je nyní možné psát háčky, postupujte podle následujícího řešení. Pokud ne, nejedná se o tento případ a nemohu vám pomoci.
ŘEŠENÍ:
Tento problém způsobuje virus, který stoprocentně nenajde nejnovější aktualizace antiviru NOD32 (virová báze z 16. 1. 2007) nevím jak je to u jiných antivirů.
Způsobuje to program LSSAS.EXE který by měl mít kolem 1.2MB a je umístěn v adresáři SYSTEM32 ve WINDOWS (čili cesta pravděpodobně: C:\Windows\System32\Lssas.exe)
POZOR!!!! Nejedná se o LSASS.EXE, který je systémový proces!!! NEMAZAT!!!
Systémový proces má asi 13 KB - NEMAZAT!
Dále by se měl ve vašem adresáři SYSTEM32 jako nejnovější soubor nacházet soubor se stejným jménem bez koncovky (čili LSSAS). Virus totiž funguje tak, že detekuje jakékoli stisknutí klávesy a výpis průběžně ukládá do tohoto souboru..
ODSTRANĚNÍ:
Ve chvíli kdy máte ukončený proces explorer.exe (čili nemáte žádné ikony na ploše a máte spuštěný commander) přejděte přes commander do adresáře C:\Windows\System32 a přejmenujte tento virový program na LSSAS.VIR - místo LSSAS.EXE, nebo ho smažte. Dále pak smažte soubor LSSAS bez přípony!!
odpovědět

RE: RE: Klávesnice5.3.2007 19:45:54
martin 
Výše uvedený návod skutečně funguje (alespoň v mém případě). Jediný rozdíl byl v tom, že se vir u mě jmenoval scvhost.exe (poznal jsem to podle velikosti a pak podle toho souboru bez přípony, který po prohlédnutí opravdu obsahoval zmáčknuté klávesy) - různé mutace se zřejmě jinak jmenují, avšak vždy jsou nějakou zkomoleninou názvu originálního systémového procesu. Mimochodem jsem vyzkoušel ruzne antiviry a antispye (AVG, MWAV a spysweeper), které nic nenalezly. Takže díky ti za vyřešení otravného problému.
odpovědět

RE: RE: RE: Klávesnice17.4.2015 20:24:15
M 

U mě to taky způsoboval vir v souboru C:\Users\Martin\AppData\Local\Temp\svchost.exe

odpovědět

RE: RE: Klávesnice11.10.2007 18:16:05
Melkor 
Je to opavdu tak, bohuzel ani Lssas.exe ani jiny podobny systemovy proces nebezi. Nenasel jsem ani soubour s zaznemanymi klavesami.
odpovědět

RE: Klávesnice12.4.2008 16:15:49
Patrik Leifert 
Zkuste jak máte ve startu jazyk nepíše vám to EN pokud ano předělejte to na CZ
odpovědět

RE: RE: Klávesnice19.7.2014 12:39:54
Pepa 

Ty debile!!!

odpovědět

Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Štefan Margita
operní pěvec

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění

Rudolf Wonka, Litoměřice

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.

Roman Jakubík

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.

Ludmila Ferencová

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.

Ivana Stinková
Mělník

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.

Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.

Milan Selucký

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!

Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.

Bělík Josef
Praha

Doporučujeme
Sleva 35- 50% - chraňte to, na čem Vám záleží!

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

SecIT.sk
© 1998 - 2018 Amenit s.r.o.

Facebook - Antivirové CentrumGoogle Plus - Antivirové CentrumTwitter - Antivirové CentrumPinterest - Antivirové Centrum
tumblr - Antivirové CentrumREDDIT - Antivirové CentrumStumbleupon - Antivirové CentrumNapište nám - kontaktní formulář

www.Amenit.cz
Ochrana osobních údajů
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma