diskuze

Diskuze

Zpět


Chybové hlášení02.10.2009 8:46:36
car 

Po zapnutí počítače se objeví zpráva "Správná inicializace aplikace (0xc0000142) se nezdařila".Mám Windows XP profesional. Obnovení systému nepomohlo.

odpovědět
 
RE: Chybové hlášení07.10.2009 8:01:00
Palička Radekhttp://www.antivirovecentrum.cz

Tohle je bohužel dost obecný popis ještě obecnější chyby. Ta hláška (kód chyby) neříká nic jiného, než že nějaká aplikace nenajela, ale jaká aplikace t je? Je tam aspoň někde vidět, KTERÁ aplikace to hlásí a která spadla?

Skuste upřesnit, pokud lze. Jinak asi nezbude nic jiného, než skusit zapátrat, co konkrétně nejede nebo vykazuje chyby. Týkat se to bohužel může čehokoliv.

Pokud přímo hláška neobsahuje chybující aplikaci, skuste se na to mrknout přes Prohlížeč událostí - klik na Start, pak na spustit, do řádku napsat eventvwr.msc a pak stisknout Enter. Otevře se Prohlížeč událostí. Vlevo ve stromu rozbalte větev Aplikace a v záznamech hledejte chyby STOP (červené kolečko s bílým křížkem). Pokud něco najděte, pošlete to a pak uvidíme.

odpovědět
 
RE: RE: Chybové hlášení13.11.2009 10:47:53
David Štambera 

Dobrý den, velice rád bych vás oslovil s prosbou o pomoc s řešením problémů, který byl obecněji popsán předešlým dotazovatelem ohledně chybového hlášení aplikace (0xc0000142). Dovolte mi, abych vám popsal můj problém. Dnes ráno mi můj počítač, ve kterém používám již 6 let Windows XP Home, antivir Avast, prohlížeč mozila (skutečně XP jede už 6 let při každodenním použití a opravdu hodně dlouhém naběhnutí k práci - cca 8 minut k plno použití bez hrkání hardisku, ale stále doufám, že to vždycky naběhne, neboť jsem úplný neználek v této problematice) ohlásil při spuštění, kdy se v předchozích asi 3 měsících pravidelně "kousal" a bylo jej třeba restartovat a vždy naběhl v pořádku následující hlášku: EXPLORER.EXE-chyba aplikace SPRÁVNÁ INICIALIZACE APLIKACE (0xc0000142) se nezdařila. Klepnutím natlačítko O.K.můžete aplikaci ukončit. Proces probíhá dále tak, že počítač se rozjede, ale obrazovka zůstává stále modrá, bez jakýchkoli ikon, lišt. Když kliknu někde do prázdna, program se rozběhne (zahrká hardisk), ale obrazovka je stále modrá a nereaguje na nic. nainstaluje se myš, tiskárna,ale bez možnosti klikat na cokoli, na obrazovce je pouze šipka. Pokud zmáčknu CTRL+ALT a DEL vyskočí tabulka, přes kterou jsem schopný program spustit, ale dále jsem se nedostal, neboť jsem musel do práce. Byl bych vám velice vděčný, kdyby ste mi alespoň napověděl, jak tento problém vyřešit.

Děkuji mnohokrát Mgr. David Štambera, Ostrava

odpovědět
 
RE: RE: RE: Chybové hlášení18.11.2009 20:20:34
Bumbes 

... zkusit v nouzovem rezimu (pri startu bootovaci obrazovky F8) nektery bod obnoveni, nebo reinstalaci (opravu) operacniho systemu

odpovědět
 
RE: RE: RE: Chybové hlášení25.11.2009 15:58:09
Martin Janikhttp://www.antivirovecentrum.cz

Dobrý den,

dovolil bych si tipnout, že problém bude přímo v operačním systému Windows a tudíž bych doporučil vyzkoušet opravu instalace přímo z prostředí instalačního CD Win XP. Osobně slyším poprvé, že někomu vydržela jedna instalace XP po dobu 6 let, ale to znamená, že jste se asi k počítači choval hezky :)

Pro jistotu můžete nechat počítač proskenovat programem hijackthis, který zjistí jestli se v počítači nenachází nějaká havěť a na závěr Vám vygeneruje log, který nám můžete poslat k posouzení na adresu: podpora@amenit.cz

S přáním hodně štěstí

Martin

odpovědět
 
RE: RE: Chybové hlášení30.11.2012 8:53:44
Dominik 

Dobrý den,mám stejný problém...zkusil sem vyhledat chybu,jak jste zde popsal a u červeného křížku mám napsáno NET Runtime 2.0 error,hazí mi to chyby jen u nainstalovaných her,když je zkouším zapnout....předem děkuji za odpověď

odpovědět
 
RE: RE: Chybové hlášení12.04.2014 16:24:40
martin 

nejdemi to napisalo mi tam aplikaciu 0xc0000142 sa nepodarilo spustit. kliknutím na tlačidlo ok aplikaciu ukončite.

odpovědět
 
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma