diskuze

Diskuze

Zpět


Aktualizace Windows15.03.2007 16:51:53
Radka 
Dobrý den.
Prosím o radu - nedaří se mi aktualizovat ani updatovat Windows XP Home sp1. Ani po nastavení automatické aktualizace v počítači se aktualizace nespouští. Stránka Windows update se mi jeví jako prázdná a nic se neděje, ani když je otevřená dlouho.
Stáhla jsem si IE 6, ale stává se mi často, že se odkazy nebo obrázky neotevírají. Používám free verzi Kasperský a Spyware Terminator, CCleaner a nic zvláštního tyto programy nenašly. Ani Spybot nenašel žádný škodlivý software, takže jsem v koncích. MWAW píše cosi anglicky o něčem s názvem Ezula, ale neuvádí umístění.

Děkuji

Radka
odpovědět
 
RE: Aktualizace Windows22.03.2007 16:52:11
Martin Kubečkahttp://www.AntiviroveCentrum.cz
Zkuste aktualizovat na Internet Explorer verze 7.
odpovědět
 
RE: RE: Aktualizace Windows01.04.2007 23:35:53
Radka 
Děkuji za odpověď, zkusím to. Chtěla bych se ještě zeptat na Windows update -- vůbec nic se neděje, když otevřu stranku s update. Co s tím? Ani automatické aktualizace Windows se nestahují. Také Spyware Terminator často zachytí problém C:document/seting/mamka/cookies/mamka@2zo.cz a podobné útvary. Nechám je odstranit, ale vrací se zpátky. Co s nimi?

Děkuji

Radka
odpovědět
 
RE: RE: RE: Aktualizace Windows02.04.2007 14:26:00
PM 
Píšete o těch aktualizacích, tuším, že Microsoft dělá aktualizace teď už jen pro SP2 a píšete, že máte SP1. To je možná ten důvod proč to nejde aktualizovat. Zkuste si nainstalovat SP2 a pak vyzkoušejte ty aktualizace. To mamka@2zo.cz a podobné jsou cookies a myslím, že je normální že se znova objevují. Ukládají se znova opakovaně při návštěvě různých stránek. Cookies nejsou zase nijak výrazně nebezpečné jako klasické viry a nepoškodí PC i když se dají zneužívat jako sledovací.
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: Aktualizace Windows02.04.2007 23:07:57
Radka 
Prosím o návod, jak přesně nainstalovat sp 2. Je to stejný problém jako s Windows update? Nic se neděje, když se pokusím Windows updatovat na stránkách windows.

Moc děkuji

Radka
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: Aktualizace Windows03.04.2007 11:37:17
PM 
Jděte na www.microsoft.cz a pak vpravo dole najděte sekci Ke stažení a tam odkaz Windows XP SP2 a na to klikněte, otevře se další stránka kde klikněte na Stažení aktualizace Service Pack 2. Pak už jen vyhledejte tlačítko Stáhnout a zmáčkněte ho a můžete začít stahovat.Má to 260 MB, tak to záleží na vašem připojení k internetu jak je rychlé, jak dlouho to bude trvat. Uložte to do počítače někam kde to nebudete hledat. Potom stažený soubor spusťte a řiďte se pokyny na obrazovce. Docela to trvá, když jsem já instaloval SP2 bylo to asi 15-20 minut. Pak zkuste ty aktualizace, přes stránky Windows.
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Aktualizace Windows03.04.2007 15:41:28
Radka 
Děkuji moc, zkusím to a ozvu se. Chci se ještě zeptat na t, nebo chyba abulku, která zahlásí, že v adresáři C:/Windows/system /Isass.exe je chyba 128 nebo stav souboru 1073741819 a odpočítává 60 sekund a pak se sám restartuje. Má to nějakou souvislost s viry? Avast nic nenašel a Spyware terminátor jen ty cookies soubory. Spybot našel a odstranil jakýsi Smitfraud.

Jsem bezradná.

Děkuji Radka
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Aktualizace Windows03.04.2007 17:53:38
PM 
To co popisujete by opravdu mohlo mít souvislost s virem. Nejsem tedy odborník, ale něco takového, jak jsem se dočetl, myslím způsobuje virus I-Worm/Sasser, ale možná to může být i jiný. V Avastu si zkontrolujte, jestli máte aktuální virovou databázi, případně zaktualizujte. Také byste měla nainstalovat firewall (pokud nemáte, ale mohl by stačit i ten který je součástí SP2) který vás taky bude chránit nejen před hackery, ale i před červy. Některé viry se můžou objevovat pořád dokola, dokud nenainstalujete patřičnou záplatu (aktualizaci) Windows. To je i případ červa Sassera. Co je ten Smitfraud nevím, ale když jak píšete ho Spybot odstranil, tak to asi bude v pořádku.
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Aktualizace Window03.04.2007 22:35:32
Radka 
Dobrý den,
mám aktualizovaný Avast, aktualizuje se téměř denně sám. Mám nainstalován Spaware Terminátor. Pak ještě Zone Alarm, ale ten musím vypnout před přístupem na internet, jinak se tam vůbec nedostanu. Nejsem si jistá, co je to Firewall, jsem začátečník. Chtěla bych se také zeptat, zda je někde návod v češtině na nastavení Zone Alarmu. Neumím anglicky. :o((
Takže ho vypínám po svém, abych se vůbec na net dostala. Internet mám krátce a od začátku mám velké potíže s trojskými koni atp..
Děkuji za trpělivost

Radka
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Aktualizace Wi04.04.2007 11:13:46
PM 
Takže firewall máte, to je ten Zone Alarm. Ten vám asi blokuje váš prohlížeč internetu když, jak píšete, ho musíte vypnout aby internet šel. Nevím tedy jak ho vypínáte po svém, ale nějaké úplné vypnutí = jako kdyby jste ho neměla a tudíž vás nechrání. Bylo by třeba v nastavení Zone Alarmu udělat výjimku pro váš prohlížeč internetu jaký používáte a jinak nechat Zone Alarm zapnutý. Tak by jste se měla dostat na internet a Zone Alarm by zůstal zapnutý. V tomto vám, ale bohužel neporadím, protože Zone Alarm jsem nikdy nepoužíval ani jsem ho neviděl. Jestli je čeština pro něj nevím, ale zkuste do internetového prohlížeče třeba na www.seznam.cz zadat "Zone Alarm čeština" nebo tak podobně. Možná budou nějaké stránky s češtinou nalezeny. Jestli ty trojští koně a jiná havěť jsou jen neaktivní v PC, tak to zase taková tragédie není, protože NEAKTIVNÍ (nespuštěný) vir nemůže škodit a váš avast by ho měl např. smazat, vyléčit. Horší je to když je vir už AKTIVNÍ (spuštěný), to už může vesele škodit. Ale právě tomuto spuštění by měl Avast zabránit. Jestli je aktivní nebo ne by mohl snad dát vědět ten Avast (nevím, Avast nepoužívám). Jinak byste si měla určitě nainstalovat ty aktualizace Windows (pokud vám už jdou), ty taky lecčemus zabrání.
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Aktualizac06.04.2007 21:59:44
Radka 
Dobrý den,

češtinu pro Zone Alarm se mi nepodařilo najít. chci se zeptat, jestli mi nainstalováním nových Windows nezmizí ostatní proframy. ( Účetnictví a podobně). Případně jak se pojistit proti ztrátě dat.

Moc děkuji

Radka
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Aktual07.04.2007 16:26:41
PM 
Dobrý den,

Nainstalováním nových Windows o ostatní programy opravdu přijdete. Po instalaci Windows bude třeba programy znova nainstalovat z instalačních CD. Proti ztrátě dat je nejlepší pojistka zálohování, třeba na CD/DVD.
odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Aktualizace Wi15.06.2007 15:42:08
máca 
měl jsem podobný problem.
napiš mi an icq 379-448-948
bude to rychlejší
odpovědět
 
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma