potřebujete poradit? - jsme tady

Avira Antivirus Pro

8.7.2014

Avira poskytne všem platícím uživatelům novou verzi programu Avira Antivirus Pro s nejrychlejším antimalwarovým enginem všech dob.

Každý uživatel placené verze antiviru Avira tak získá přístup k nejlepším a nejnovějším antimalwarovým technologiím Avira Protection Cloud a Avira URL Cloud a k novému antimalwarovému enginu umožňujícímu rychlejší kontrolu.

Společnost Avira, expert na bezpečnostní řešení, vydala program Avira Antivirus Pro, který již obsahuje nové a vylepšené jádro, jež se bude používat v portfoliu produktů chystaných na rok 2015. Avira Antivirus Pro nabízí všem uživatelům placené verze tu nejlepší a nejaktuálnější antimalwarovou technologii, včetně neomezeného přístupu ke službám Avira Protection Cloud a Avira URL Cloud, které se řadí k nejpokročilejším technologiím pro detekci malwaru na současném trhu.

Přechod na verzi Avira Antivirus Pro proběhne automaticky, aniž by to od uživatelů vyžadovalo jakékoli kroky. Software bude postupně nasazen všem uživatelům placené verze po celém světě. Sada Avira Antivirus Suite se změní na Avira Antivirus Pro. Uživatelé sad Internet Security Suite a Ultimate Protection Suite budou moci využívat výhod, které přináší aktualizované jádro AV Pro, změna však neovlivní další funkce jejich softwaru.

Avira nabídne dosud nejrychlejší antimalwarový engine.

Při vydání softwaru Avira Antivirus Pro společnost Avira zároveň oznámila, že nyní všem uživatelům nabízí nejrychlejší antimalwarový engine. Program Avira poprvé využívá formát xVDF (extended Virus Definition File), což vývojářům umožnilo zvýšit počet souborů s virovými definicemi a optimalizovat rychlost jejich stahování. To přináší následující výhody:

  • Rychlejší spuštění systému
  • Menší velikost souboru s virovou definicí při každé aktualizaci
  • Nižší objem stahování souborů VDF
  • Nižší využití prostředků potřebných pro základní produkt

"Společnost Avira usiluje o naplňování svého základního poslání, kterým je ochrana našich přátel a rodin před viry, trojskými koni, spywarem a veškerým dalším škodlivým softwarem, který se šíří po Internetu,“ komentuje Matthias Hildebrand, produktový manažer pro software Avira Antivirus Pro. „Naším cílem je dosáhnout u našich bezpečnostních řešení toho nejvyššího standardu dokonalosti a zároveň pro naše zákazníky neustále vylepšovat uživatelský komfort."

Odkazy

O společnosti Avira

Základním posláním společnosti Avira je vytvářet ty nejlepší bezpečnostní technologie na světě tak, aby její zákazníci mohli používat Internet beze strachu. Toto poslání dnes Avira naplňuje ucelenou řadou bezpečnostního softwaru pro systémy Windows, Mac, iOS a Android, které jsou k dispozici zcela zdarma. Vedle toho nabízí také prémiová bezpečnostní řešení pro zákazníky, kteří požadují širší funkce a služby podpory. Společnost Avira byla založena roku 1986 a své vize tak úspěšně naplňuje již více než 28 let.

Chraňte své fotografie, hesla a platební karty tím nejlepším antivirovým softwarem na trhu. Podle hodnocení AV-Comparatives jsou produkty Avira jedničkou v detekci malwaru, agentura ABI Research je označila za nejlepší co do technologických inovací. Podle společnosti OPSWAT je Avira nejrychleji rostoucím dodavatelem antivirových programů a její bezplatný software získal doporučení spotřebitelského časopisu Consumer Reports. Při ochraně svých počítačů, smartphonů a tabletů před viry, spywarem, phishingem a dalšími malwarovými hrozbami důvěřuje oceňované antivirové detekci od společnosti Avira přes 100 milionů spotřebitelů a malých firem.

Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma