Návod na stažení a spuštění
Avast Internet Security 2017

Avast Internet Security 2017

Výrobce: Avast software

Nabízí pokročilou ochranu soukromí

Nakupujte, sdílejte vaše fotografie, používejte internetové bankovnictví a „lajkujte“ jako o závod. Internet Security je inteligentní nástroj, který vás chrání před nebezpečnými hrozbami, zatímco vy si v klidu můžete dělat vaše oblíbené věci na Internetu.

Ochrana před falešnými stránkami

Hackeři vás mohou snadno přesměrovat na falešné stránky, kde se budou snažit získat vaše přihlašovací údaje. Internet Security ověřuje věrohodnost vámi navštívených stránek, takže vaše citlivé informace budou v bezpečí.

Upozorní na podvodné e-maily

Dnešní phishingové útoky jsou mnohem sofistikovanější. Email s předmětem „vyhráli jste v loterii“ již nikoho nenachytá. Internet Security nezkoumá pouze podezřelý text příchozích zpráv nebo podezřelou adresu odesilatele.

Firewall ochrání vaše data

Osobní údaje, uložené ve vašem PC, jsou magnetem pro zloděje identit. Internet Security s funkcí Firewall dokáže zabránit hackerům v přístupu k vašim osobním datům.

ZDE zakoupíte produkt

Bližší seznámení

Internet Security nabízí více vrstev ochrany dat a nástroje pro zrychlení vašich zařízení. Všechny tyto pokročilé funkce jsou součástí vašeho antiviru Avast Internet Security.

PC, antivirus a ochrana domácí sítě

Inteligentní Antivirus
Odhalí všechny typy nástrah, virů a malware. Dokonce i spyware, ransomware a phishing útoky.

NOVINKA Behaviorální štít
Malware se často ukrývá v neškodně vypadajících programech. Avast analyzuje v reálném čase chování běžících aplikací a odhalí veškeré podezřelé chování, které by mohlo poškodit váš počítač a data.

Firewall
Můžete zamknout dveře a zabránit tak zlodějům v přístupu do vašeho domu - proč by to tedy mělo být na vašem počítači jinak? Firewall vás ochrání před všemi druhy útoků.

Inspektor Wi-Fi sítí
Je váš router správně nastavený? Zjistíme to. V opačném případě může kdokoli proniknout do vaší sítě a všech připojených zařízení.

Hesla Avast
Používáte příliš mnoho hesel a žádné není bezpečné? Je to zcela běžné. Nyní vám stačí zapamatovat si pouze jediné a program Hesla Avast zajistí vše ostatní.

CyberCapture
Osobní detekce hrozeb v reálném čase. Odesílá neznámé soubory do Virové laboratoře Avastu, kde je naši experti důkladně analyzují. Pokud jsou nebezpečné, uloží je do karantény.

Celkový test
Jedním kliknutím vyřeší všechny vaše problémy. Odhalí případné problémy ve vašem PC nebo síti a poradí vám, jak je opravit.

Sandbox
Stáhli jste si někdy podezřelý soubor, který mohl být potenciálním zdrojem problémů? Otestujte si stažené soubory nejdříve v izolovaném prostředí a ochraňte tak váš počítač.

Čištění prohlížečů
Zbaví vás všech nepotřebných panelů nástrojů, zásuvných modulů a rozšíření, které se instalovaly bez vašeho vědomí a svolení.

NOVINKA Pasivní režim
Neradi testujete všechny funkce nových antivirových programů? Nevadí. Avast bude tiše čekat na pozadí, dokud nebudete potřebovat použít další pokročilé funkce.

Bezpečné platby a bankovnictví

Ověřené weby
Nastavení vašeho routeru může být změněno a můžete být přesměrováni na falešné stránky. Proč? Protože hackeři mohou získat vaše bankovní informace. Bezpečné DNS ochrání všechny vaše bankovní transakce.

Prohlížeč SafeZone
Nový způsob prohlížení internetu, zabezpečených nákupů a online transakcí. Nová sada nástrojů vám poskytne další úroveň ochrany. Zjistíte, proč SafeZone je nejbezpečnější prohlížeč na světě.

Antispam
Spam není jen nepříjemný. Může být také nebezpečný. Internet Security ochrání vás a vaše peníze před nebezpečím podvodných e-mailů. Funkce Anti-spam je k dispozici zdarma ke stažení.

Podpora na dosah

NOVINKA Herní režim
Automaticky pozastaví veškeré notifikace systému Windows a další oznámení. Budete tak mít k dispozici maximální výpočetní výkon pro vaše hry.

Účet Avast
Všechna vaše chráněná zařízení naleznete na jediném přehledném místě. Nabízí správu licencí, lokalizuje vaše mobilní zařízení a zobrazí přehled všech vašich připojených zařízení.

Systémové požadavky

  • Microsoft Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista nebo XP SP3 (32/64 bit, mimo edici Starter a RT)
  • 256 MB RAM
  • 1,5 GB volného místa na pevném disku


Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI


Štefan Margita
operní pěvec

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus 10

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

SecIT.sk
© 1998 - 2017 Amenit s.r.o.

Facebook - Antivirové CentrumGoogle Plus - Antivirové CentrumTwitter - Antivirové CentrumPinterest - Antivirové Centrum
tumblr - Antivirové CentrumREDDIT - Antivirové CentrumStumbleupon - Antivirové CentrumNapište nám - kontaktní formulář

www.Amenit.cz
www.AntivirusCenter.com
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma