potřebujete poradit? - jsme tady

Vychází centrální správa TrustPort Management 4.0

Sdílej na Facebooku
7.7.2010

TrustPortTrustPort v těchto dnech vydává novou verzi softwaru TrustPort Management, centrální správy ke svým bezpečnostním produktům TrustPort Antivirus Business a TrustPort PC Security Business. TrustPort Management umožňuje vzdáleně instalovat a spravovat antivirový software na počítačích v síti. Nová verze přináší zbrusu nové uživatelské rozhraní a množství nových funkcí. Stává se tak prvotřídní volbou pro efektivní nasazení bezpečnostního softwaru v počítačových sítích všech velikostí.

TrustPort Management je bezplatným doplněním produktů TrustPort Antivirus Business a TrustPort PC Security Business. Správci sítě díky tomuto softwaru nemusejí instalovat a nastavovat bezpečnostní program na každé stanici zvlášť, ale mohou tyto činnosti vykonávat pohodlně z jednoho rozhraní a pro mnoho stanic současně. TrustPort Management dovoluje rozdělovat počítače do skupin, kterým pak lze přidělovat různá nastavení.

„Pro naše partnery a zákazníky bude vydání nové centrální správy vítanou novinkou,“ hovoří na toto téma Marcela Parolková, obchodní ředitelka společnosti TrustPort. „TrustPort Management vychází vstříc jejich požadavkům. Nabízí přehlednější uživatelské rozhraní, vyšší interaktivitu mezi serverem a stanicemi, pokročilejší statistiky síťové bezpečnosti.“ Byly vypuštěny postupy, jež se v minulosti ukázaly jako nepraktické, centrální správu naopak obohatila řada nových funkcionalit. 

Na první pohled zaznamená uživatel významnou proměnu ovládacího rozhraní. Všechny činnosti, ke kterým se centrální správa používá, jsou roztříděny do sdružujících záložek. Na úvodní záložce jsou zobrazeny základní statistiky, další záložky pak umožňují vyhledávat a podřizovat stanice centrální správě, nastavovat pro tyto stanice podrobné bezpečnostní politiky či pro ně plánovat úlohy, jako jsou automatická instalace softwaru, pravidelná antivirová kontrola nebo aktualizace virových vzorků.

TrustPort Management

TrustPort Management se skládá ze serverové části, kterou je nutné instalovat jako první, a z klientské části, jejíž instalace na podřízené stanice je podmínkou další práce s nimi.  Vyhledání počítačů a jejich přiřazení pod centrální správu je v nové verzi naštěstí velmi snadné. Lze použít například vyhledávání prostřednictvím zadání rozsahu síťových adres, využití služby active directory nebo nahrání souboru se seznamem síťových adres.

TrustPort Management

Centrální správa je ovládána přes webové rozhraní, to znamená, že k ní lze přistupovat z kteréhokoli počítače v síti, a v případě potřeby i z internetu. Dá se definovat libovolný počet správcovských či auditorských účtů.  Při zahájení práce se softwarem TrustPort Management může správce sítě využít výchozí bezpečnostní politiky nebo si vytvořit zcela nové politiky, odvozené od těch výchozích. V takovém případě má možnost naprosto detailního nastavení. 

Zdroj: tisková zpráva společnosti TrustPortCena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma