potřebujete poradit? - jsme tady

Veřejné beta verze aplikací Norton Internet Security 2011 a Norton AntiVirus 2011

Sdílej na Facebooku
21.4.2010

Tisková zpráva společnosti Symantec:

Praha, 20. dubna 2010 – Tým Norton společnosti Symantec (Nasdaq: SYMC) dnes představil beta verze 2011 oceněných aplikací Norton AntiVirus a Norton Internet Security, které jsou nyní k dispozici zdarma ke stažení z webu Norton beta. Společnost také představila beta verzi své první bezpečnostní aplikace pro Facebook a dva samostatné bezpečnostní nástroje určené k potírání stále více rozšířené hrozby v podobě falešných antivirových programů a jiných infekcí.

Software Norton 2011 je rychlý a účinný
V rámci úsilí společnosti Symantec poskytovat nejrychlejší a nejefektivnější dostupné zabezpečení jsou vyvíjeny beta verze 2011 aplikací Norton, které budou mít lepší nebo stejné hlavní výkonové charakteristiky: dobu instalace, dobu prověřování a využití paměti. Produkty budou navíc obsahovat funkci System Insight 2.0, která překračuje hranice zabezpečení a upozorňuje uživatele v okamžiku, kdy mají aplikace podstatný vliv na systémové prostředky.

Základem tohoto vydání softwaru Norton je špičková technologie zabezpečení založená na hodnocení. Tato technologie, která je k dispozici pouze v bezpečnostních produktech Norton, dosáhla prokazatelně bezkonkurenční úrovně zjišťování nového škodlivého kódu, která zdaleka převyšuje to, co umožňují tradiční technologie zabezpečení. Funkce Download Insight 2.0 je novinkou v softwaru pro rok 2011 a rozšiřuje ochranu, kterou produkt poskytuje na základě hodnocení. Funkce je nyní využívána prakticky při každém stažení bez ohledu na klienta (prohlížeč, e-mail, rychlé zprávy). To zajišťuje ochranu uživatelů před stažením škodlivých souborů bez ohledu na to, jakou cestou se soubor do počítače dostává. Software Norton 2011 pomocí informací hodnocení vytváří také zprávy o „důvěryhodnosti“ souborů v systému a pomáhá uživatelům poznat, nakolik jsou jejich zvyky při stahování riskantní ve srovnání s 53 miliony současných účastníků programu Norton Community Watch.

„Verze 2011 produktů Norton ukazuje, že jsme rozhodnuti nadále poskytovat nejrychlejší a nejúčinnější sadu zabezpečení na trhu,“ řekl Jens Meggers, vice president of engineering, produkty Norton. „Naši zákazníci hledají více než ‚základní zabezpečení‘ a nové bezplatné nástroje, které přinášíme na trh, zvýší ochranu komunity uživatelů softwaru Norton a komunity uživatelů obecně před počítačovými zloději, kteří nacházejí neustále nové způsoby, jak se obohatit pomocí útoků na identitu lidí.“

Chráníme komunitu uživatelů počítačů
Společnost Symantec ohlašuje vedle beta verzí aplikací Norton 2011 také několik nových nástrojů pro boj s počítačovou kriminalitou. Tyto nástroje budou i do budoucna bezplatné a budou řešit některé současné nejsložitější a nejčastější problémy související s infikováním systémů škodlivým kódem a s jeho odstraňováním.

  • Norton Safe Web for Facebook – Tým Norton představuje aplikaci Norton Safe Web for Facebook, která má čelit vyvíjejícím se hrozbám na webech sociálních sítí a pomoci zajistit bezpečnost spotřebitelů. Tato bezplatná beta verze aplikace chrání uživatele počítačů tím, že v jejich informačních kanálech webu Facebook vyhledává nebezpečné adresy URL, takže uživatelé mohou identifikovat riskantní webové stránky dříve, než klepnou na příslušný odkaz. To je velice důležité, protože téměř 60 % rizikových webů identifikovaných aplikací Norton Safe Web obsahuje hrozby, které mohou infikovat počítač, aniž by uživatel musel stáhnout nebo nainstalovat soubory. Uživatelé webu Facebook najdou bezplatnou aplikaci Norton Safe Web zde.
  • Norton Power Eraser – Některé hrozby se vydávají za legitimní programy, upravují prohlížeče nebo grafiku spouštěcí obrazovky a dokonce přesměrovávají provoz. Uživatelé často povolí instalaci programů, které se mohou kvůli klamnému vzhledu zdát legitimní, ale jsou ve skutečnosti škodlivé. Tyto „scarewarové“ programy lze někdy odstranit pouze pomocí speciální taktiky. Nástroj Norton Power Eraser se zaměřuje specificky na tyto (a jiné) hrozby a účinně je zjišťuje a odstraňuje. Další informace o nástroji získáte a nástroj můžete stáhnou zde.
  • Norton Bootable Recovery Tool (k dispozici pouze uživatelům softwaru Norton s přihlášením k odběru) – Tento nástroj umožňuje uživatelům softwaru Norton spustit počítač do bezpečného stavu v případě, že je systém tak hluboce infikovaný, že jej nelze řádně spustit. Novinkou v tomto roce je, že průvodce nástrojem Norton Bootable Recovery Tool rychle a snadno automaticky vytvoří spustitelné médium CD/DVD/USB. Další informace o nástroji získáte a nástroj můžete stáhnou zde.

Beta verze aplikace Norton Internet Security 2011 obsahuje důležité funkce jako Norton Identity Safe, která má pro rok 2011 nový vzhled, a Norton Safe Web, což je služba hodnocení webových stránek, která do výsledků vyhledávačů Google, Yahoo! a Bing.com vkládá hodnocení bezpečnosti a hodnocení bezpečnosti elektronického obchodování. Panel nástrojů beta verze aplikace Norton Internet Security 2011 umožňuje bezpečnější využití Internetu. Spojuje všechny technologie ochrany prohlížeče do jednoho rozhraní, které nejen ukazuje hodnocení bezpečnosti webových stránek, ale uživatelům také zabraňuje v návštěvě stránek, které obsahují škodlivý kód, pokusy o phishing nebo kód zneužívající zranitelná místa prohlížeče nebo modulů plug-in, a stránek, které byly heuristicky určeny jako rizikové.

Všichni uživatelé si mohou vyzkoušet také bezplatnou webovou službu OnlineFamily.Norton, která poskytuje rodičům přehled o činnosti jejich dětí online.

Dostupnost beta verze
Beta verze aplikace je nyní veřejnosti k dispozici ke stažení zdarma a je třeba se zaregistrovat Norton Internet Security 2011beta nebo Norton AntiVirus 2011beta. Uvítáme, když účastníci beta testů softwaru Norton sdělí svůj názor a podělí se o svoje zkušenosti s produktem v diskuzích online na stránce Norton Public Beta Forum.

 

 Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma