potřebujete poradit? - jsme tady

TrustPort - Certifikace West Coast Labs Checkmark

Sdílej na Facebooku
3.2.2010

Certifikace West Coast Labs Checkmark dosvědčuje kvalitu produktů TrustPort.

Bezpečnostní produkt TrustPort Antivirus prošel přísnými testy ve známých testovacích laboratořích West Coast Labs. Jejich cílem bylo prověřit funkcionalitu a výkon tohoto antivirového řešení. Na základě provedených testů TrustPort Antivirus získal certifikaci Checkmark v kategorii antivirového desktopu a v kategorii odstranění virů. Vedle pravidelných ocenění od časopisu Virus Bulletin a od sdružení AV-Comparatives se tak West Coast Labs Checkmark stal dalším klíčovým nezávislým testem, který potvrzuje kvalitu TrustPort Antiviru.

West Coast Labs nabízí certifikaci v široké škále testovaných kategorií, spadajících do oblastí síťové bezpečnosti, filtrování obsahu a likvidace malwaru. TrustPort Antivirus byl testován ve dvou kategoriích poslední zmíněné oblasti. V kategorii antivirového desktopu bylo předpokladem certifikace, aby produkt odhalil veškeré škodlivé kódy z předložené sady prokazatelně se šířících virů. V kategorii odstranění virů byla certifikace podmíněna schopností produktu vyčistit počítač od prokazatelně se šířících virů, nasbíraných během posledních dvanácti měsíců.

„Udělení této prestižní certifikace je dalším dokladem, že se zákazníci mohou na TrustPort Antivirus zcela spolehnout, pokud jde o detekci a likvidaci škodlivých kódů,“ komentuje událost Vladislav Němec, ředitel společnosti TrustPort. „Navíc je dobré si uvědomit, že certifikovaná antimalwarová technologie, která tvoří základní kámen TrustPort Antiviru, je obsažená také v produktech TrustPort PC Security a TrustPort Net Gateway. U všech těchto produktů tak mají zákazníci nestrannou záruku kvality.“

Pokud má být antivirová ochrana opravdu účinná, musí být použita na všech vstupních bodech počítače. TrustPort Antivirus a TrustPort PC Security proto kontrolují jak internetový provoz, tedy příchozí elektronickou poštu a prohlížené webové stránky, tak paměťová média, připojovaná k počítači. Bezpečnost počítače dále zvyšuje technologie rodičovského zámku, která umožňuje omezit prohlížení rizikových kategorií webových stránek.

„Naši obchodní partneři jsou si vědomi kvality našeho softwaru, ale potřebují ji především zákazníkům z korporátní sféry a z veřejné správy doložit,“ říká k tématu Marcela Parolková, vedoucí obchodního oddělení společnosti TrustPort. „Díky neustálým technickým inovacím jsme v posledním období na špičce nezávislých srovnávacích testů bezpečnostních produktů, a nyní jsme získali i přední světovou certifikaci West Coast Labs Checkmark. Věříme, že to naši partneři uvítají.“

TrustPort Antivirus a TrustPort PC Security míří jak mezi domácí uživatele, tak mezi podnikové zákazníky. Pod obchodními názvy TrustPort Antivirus Business a TrustPort PC Security Business jsou k dispozici špičková bezpečnostní řešení s možností centrální správy na všech pracovních stanicích v podnikové síti. Centrální správa TrustPort Management nabízí snadnou instalaci, aktualizaci a nastavení softwaru z jediného webového rozhraní.

Katalog produktů TrustPort naleznete zde.Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma