diskuze

Diskuze

Zpět


SweetIM04.03.2009 19:50:39
Renata 
Prosím o radu jak vymazat SweetIM.Dneska se mi tam objevil a nelze se ho zbavit.Nemůžu si ani dát domovskou stránku.Je tam stále SweetIm.Děkuji za radu.
odpovědět
 
RE: SweetIM19.12.2009 20:06:40
Nasty 

Odinstalovat & nainstalovat znovu :))

odpovědět
 
RE: RE: SweetIM28.08.2010 23:05:14
Barča 

já mám stejný problém ale ta domovská stránka mě netrápí mě trápí problém že to nemůžu ani odinstalovat ani nainstalovat znovu:(a kyž dám odstranit píše mi to něco  tom smyslu že mám zkontrolovat jesi není disk plný nebo chráněm proti přepsání-souhrně že to nejde vymazat:(poraďte prosím

odpovědět
 
RE: SweetIM09.01.2010 20:56:36
tyna 
domovskou stránku změníš tak, že si najdeš např. google.cz, dáš v nástrojích možnosti interentu, napíšeš tuhle stránku a dáš ok... a je to
odpovědět
 
RE: RE: SweetIM05.09.2012 13:29:30
anonym 

Znovu nastavit domovskou stránku nepomůže. Nastaví se tam znovu SweetIM. Zkoušel sem se toho zbavite v "about:config" a fungoval oto jen dočasně. Příští den bylo vše při starém.

odpovědět
 
RE: SweetIM27.02.2012 0:19:26
Tomas 

Taky se mi to objevilo. Ve spravci úloh jsem ho v procesech vypnul a pomoci CCleaner odinstaloval a bezproblemu!

odpovědět
 
RE: RE: SweetIM14.09.2012 10:26:41
laco 

a pod čím to ve správci úloh je?já tam sweetim nemám a přesto se mi to pořád jako vyhledavač otevírá

odpovědět
 
RE: RE: RE: SweetIM14.09.2012 11:04:34
Bohatýr 

V seznnamu vyhledávačů spusťte "Správce vyhledávacích modulů" (poslední položka) a v něm odstraňte SweetIM

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: SweetIM14.09.2012 16:04:26
laco 

děkuji,nějak jsem to vyhodil a nezobrazuje se to,když se přihlásím přes explorer,pokud se přihlásím na internet přes google,tak je to tam pořád.

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: SweetIM26.10.2012 22:03:25
tom 

popište to více nepochopil jsem to...... mám stejný problém

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: SweetIM26.10.2012 22:03:27
tom 

popište to více nepochopil jsem to...... mám stejný problém

odpovědět
 
RE: RE: SweetIM25.09.2012 12:31:32
Lenka 

Miluju tě!!! Po útrpných 3 dnech jsme znovu volná :-))
(I když asi bych měla ještě chvíli počkat a nejásat předčasně...)

odpovědět
 
ODINSTALACE18.11.2012 6:15:26
Karel 

Ještě k odinstalaci různých programů: Doporučuji Ti zkusit specializovaný program Revo Uninstaller. Ten mi našel (a odstranil) jak SweetIM for message, tak i SweetIM toolbar... Tento vynikající progtam vyšel na CD Chip, kde byl k dispozici zdarma. Novou verzi (včetně key) jsem si stáhnul na http://www.ulozto.cz/. Revo Uninstaller najde (a zlikviduje)! všechny zbytky jakéhokoliv programu, který je v jeho seznamu. Stačí klik na ikonu programu, kterého se chceš zbavit - a pak jen čekat. Vřele doporučuji při odinstalaci používat stupeň č. 4 - tím je zaručeno, že od nechtěného balastu bude vyčistěn celý PC, včetně registrů.

odpovědět
 
RE: ODINSTALACE10.01.2013 23:37:30
Pavel 

Díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Funguje to!!!

odpovědět
 
RE: RE: ODINSTALACE16.01.2013 17:18:27
Petr 

Ahoj čím jsi se toho zbavil

odpovědět
 
RE: ODINSTALACE26.02.2013 10:25:17
Lucie 

Dobrý den, tak jsem použila vámi doporučovaný program, který skutečně objevil ještě další sweetim v počítači a vyčistil, ale jako vyhledávač mi bohužel vyskakuje pořád, ať si nastavím jaký chci, vždy je tam sweet. :-(

Nemáte další radu?

odpovědět
 
RE: ODINSTALACE25.08.2013 7:53:05
Petr 

Díky

odpovědět
 
RE: RE: SweetIM26.11.2012 17:33:01
katka 

ahoj ty si sem psal ze jsi to mel taky a odstanil to  ja to mam taky a nevim jak to mam odstranit pomuzes mi budu  moc rada

odpovědět
 
RE: SweetIM12.09.2012 9:54:25
Břetislav 

Zkuste použít Smarty Uninstaller Pro, misí se totiž pročistit během odinstalace i registry.

odpovědět
 
RE: RE: SweetIM14.09.2012 11:07:02
Bohatýr 

Smazal jsem SweetIm ve Správci úloh (záložka Aplikace) a spustil jsem AVGTuneup a restartoval PC. A bylo vymalováno.

odpovědět
 
RE: RE: RE: SweetIM17.09.2012 12:53:08
Ludek 

Není vymalováno. Tento program zanechal i po použití Tune stovky odkazů nejen v registrech, ale i v adresáři v pobočkách Windows. Je třeba vyčistit pomocí vyhledavače celý systémový adresář a pomocí regedit, nebo jiného prohlížeče registru smazat desítky zápisů. Tento SweetIM program se vnucuje a zaneřádí počítač moc.

Tento postup používám v poslední v době pro mazání všech programů, přestože mám také automatické čističe. Ale tyto nemohou udělat bez ohrožení systému vše. Objevíte gigabyty prostoru po používání dočisťování ručně. Při práci s filmy pomáhá občas i grafické znázornění obsahu adresářů a objeví velké mrtvé prostory.

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: SweetIM20.10.2012 10:40:55
Martin 

Ahoj poradí mi někdo jak mam odstranit sweetim z facebooku a celkově z počítače?? Nevím si s tím rady :(

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: SweetIM30.10.2012 21:01:01
Zuzana 

http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=cs&answer=113907
 
tady máte odkaz přímo od Google jak to odstranit..Funguje to :)

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: RE: SweetIM05.11.2012 19:58:07
weronika 

díky, díky, díky! Konečně je pryč.

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: RE: SweetIM26.01.2013 15:06:59
Tereza 

děkuju moc ..konečně je pryč :D

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: RE: SweetIM02.03.2013 9:55:24
Klára 

Děkuju!! Jednoduché a rychlé :))

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: SweetIM18.11.2012 6:34:19
Karel 

Tenhle program je opravdu „zářným příkladem“toho, jak „štědrý“ na spoustu balastu může některý z nich být: např. Sweet tollbar mi po jeho „čistém“ odinstalování nechal „na památku“ v registrech celkem 14 893 položek!

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: SweetIM25.12.2012 22:29:51
Tomashttp://seznam.cz

pokud bych mohl poprosit,
ne vsechny postupy jsem pochopil. vsechny se vedly pres nejake programy jenze pred tim nez jsem neco udelal tak jsem to odinstalovat pres normalniho odberace dat v pocitaci. problem je, ze se mi zda, ze vir je stale v pocitaci a nevim jake se ho zbavit.

pokud bych mohl poprosit, chtel bych aby mi nekdo napsal nejaky postup jak se viru totalne zbavit a mit ciste svedomi ;)

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: RE: SweetIM25.02.2013 14:16:51
Lucie 

ahoj, mám stejný problém, navíc jsem úplný pc analfabet, tak se chci zeptat, jak jsi to nakonec odstranil, všechno, co je tady napsáno (kromě nějakých dalších programů ke stažení) už jsem zkusila a nic, mám ho stále. V rozšířených senezobrazuje, ani nikde jinde a pořád se mi otvírá. Mohl by prosím někdo úplně polopaticky - klikni na tohle, pak na tohle.... Díky

odpovědět
 
RE: SweetIM03.02.2013 19:31:43
... 

Běžte do nastavení a v levo klikněte na 'Rozšíření' a tam se to dá odstranit. :)

(kliknutím na koš) 

odpovědět
 
RE: SweetIM05.02.2013 20:03:03
Klára 

Ahoj! SweetIM mě taky dělalo problém, ale asi jsem už přišla na to, jak se ho zbavit (aspoň teda na chromu). Dejte Historii internetu, v nabídce v okně, která se vám otevře dejte Rozšíření. Mě se tam ukázal můj antivirák (Avast) a ta blbina SweetIM (dokonce dvakrát). No a pak už jen stačí kliknout na ikonu popelnice a odinstalova z Chromu ;)

Doufám že jsem pomohla ;) 

odpovědět
 
RE: RE: SweetIM07.02.2013 14:37:23
Katka :( 

Ahoj, mám sweetim jako úvodní stránku na všech prohlížečích. Zkoušela jsem úplně všechny vaše rady a nic z toho nepomohlo :/. Programy v mém počítači žádný sweetim nenalezly ani já sama pomocí vyhledávače. Pomocí rozšíření také ne, protože se mi tam objevuje jen avast. Prostě jediné je to že se mi objevuje sweetim při zapínání prohlížečů.

odpovědět
 
RE: RE: SweetIM07.02.2013 14:37:23
Katka :( 

Ahoj, mám sweetim jako úvodní stránku na všech prohlížečích. Zkoušela jsem úplně všechny vaše rady a nic z toho nepomohlo :/. Programy v mém počítači žádný sweetim nenalezly ani já sama pomocí vyhledávače. Pomocí rozšíření také ne, protože se mi tam objevuje jen avast. Prostě jediné je to že se mi objevuje sweetim při zapínání prohlížečů.

odpovědět
 
RE: RE: RE: SweetIM09.02.2013 10:36:52
J. 

Ahoj,doporučuji nainstalovat program Spybot - Search & Destroy (ke stažení zdarma). Problém najde a vyřeší. 

                                             J.

odpovědět
 
RE: SweetIM25.06.2013 16:43:05
Martin 

Dobrý den,

eset hlásí, že našel potencionální hrozbu.

Objekt: C:\systém Volume Information\_restore{34e2a406-2c15-467...\a0115843.exe

Hrozba:

Win32/SweetIM.E potenciálně nechtěná aplikace

Po potvrzení tlačítka léčit i tlačítka smazat hláška za nějakou dobu vyskočí znvu. Prosím o radu, jak tento problém řešit.

Děkuji Martin

odpovědět
 
RE: RE: SweetIM25.06.2013 16:53:28
Palička Radekhttp://www.antivirovecentrum.cz

Obávám se, že tady antivir sám o sobě nic nezmůže. potvora je zakutaná v "obnovení systému" - tedy v složkách/spouborech, které si windowsy vytváří samy, když je povolena funkce Obnovení systému. Řešením je funkci vypnout, čímž by mělo dojít k automatickému smazání adresářů/souborů. Po restartu počítače pak funkci Obnovení systému můžete znovu zapnout.

Info o zapnutí/vypnutí najdete zde (pro Win XP):
http://support.microsoft.com/kb/310405/cs

Pro jiné windowsy stačí položit dotaz va Google...

odpovědět
 
RE: RE: RE: SweetIM29.09.2013 12:21:03
Martina H. 

Velice děkuji za radu, konečně po všech návodeceh výše od vyhledávání v systému po revo uninstaller, byla Vaše rada ta poslední tečka pro Sweet!! I po odstranění všeho a znovuinstalaci Firefoxu se po chvíli Sveet objevil. Po vypnutí onovení systému a restartu to vypadá, že jsem konečně zvítězila!! : Všem Vám děkuji za rady, bez nich bych to nezvládla! Díky :-*

odpovědět
 
RE: SweetIM03.08.2013 8:40:15
David 

jak hodně je ten program nebetpečný

odpovědět
 
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma