Chraňte svůj počítač
4 kroky jak zabezpečit počítač

Aktualizace

Automatické aktualizace operačního systému windows

Díky automatické aktualizaci je možné automaticky udržovat počítač v aktualizovaném stavu pomocí nejnovějších aktualizací a vylepšení. Není nutné vyhledávat nejdůležitější aktualizace a informace, protože jsou systémem Windows dodány přímo do počítače. Systém Windows rozpozná připojení online a pomocí připojení k Internetu vyhledá položky ke stažení na webovém serveru Windows Update. Pokaždé, když jsou k dispozici nové aktualizace, zobrazí se v oblasti upozornění ikona.

Aktualizace www prohlížeče

Internetový prohlížeč se často stává prostředníkem pro spuštění/stažení škodlivého kódu. Jednou z věcí, kterou můžete pro zabezpečení udělat, je pravidelná aktualizace internetového prohlížeče. Nejsnadnější cestou, jak aktualizace získat, je navštívit stránky tvůrce/výrobce a zjistit si, jak zajistit pravidelnou – nejlépe automatickou aktualizaci.
V internetových prohlížečích je možnost nastavit si úroveň zabezpečení. Zajímavá je proto možnost zjistit zabezpečení internetového prohlížeče přes web.

Rozdíl mezi systémem Windows Update a automatickými aktualizacemi

Systém Windows Update a automatické aktualizace jsou dvě samostatné součásti, jejichž vzájemná součinnost přispívá k zabezpečení systému Windows.
Windows Update je webový server společnosti Microsoft, ze kterého mohou uživatelé systému Windows stahovat důležitý i méně důležitý software.
Automatické aktualizace, které automaticky spolupracují s webovým serverem Windows Update umožňují získávat aktualizace důležitého softwaru. Slouží ke stažení položek, jakými jsou například opravy zabezpečení, důležité aktualizace a ovladače. Spolupráce těchto dvou součástí je plně řízena uživatelem. Lze například určit, zda při výskytu nových aktualizací budou příslušné položky automaticky staženy a nainstalovány nebo bude pouze zobrazeno upozornění, že jsou k dispozici.

Cena:    0 Kč

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI


Štefan Margita
operní pěvec

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha


Něco navíc
Sleva 35- 50% - chraňte to, na čem Vám záleží!máme pro Vás dárek

Doporučujeme
získejte plnou verzi antivirového programu zdarma


Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

SecIT.sk
© 1998 - 2016 Amenit s.r.o.
www.Amenit.cz
www.AntivirusCenter.com
Google+
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25