Safetica

Safetica

Výrobce: Safetica

Safetica

Nabízí softwarové řešení, které je zaměřené na ochranu firemních dat a informací. Podstata této ochrany je založena v nepřetržitém monitoringu pohybu všech dat na pracovních stanicích v rámci firemní komunikace a komunikace s vnějším prostředím jako například s internetem. Pomocí této ochrany si dokážete vytvořit přehled o toku dat a využití všech komunikačních kanálů. Díky vstupně výstupním informacím včas odhalíte úniky a případné zcizení dat. Ve finále tak můžete ochránit Vaše interní firemní informace, databáze, případně Vaše interní dokumenty. Primárně je prostředek navržen tak, aby nedošlo k úniku citlivých dat mimo firmu.

Safetica v současné době chrání pomocí své technologie přední firmy zaměřené na výrobu automobilů, strojírenství, finančnictví a další právní či obchodní společnosti. Produkty firmy Safetica se vyvíjí již od roku 2007.

Hlavní výhody

  • Zajistíte, aby citlivá firemní data zůstala tam, kde mají – tj. uvnitř společnosti.
  • Získáte bezpečnostní software, který nenaruší vaše stávající firemní procesy.
  • Získáte přehled o pracovní aktivitě a produktivitě zaměstnanců.
  • Zajistíte, aby zaměstnanci nakládali s citlivými informacemi dle interních firemních pravidel.
  • Odhalíte včas, případné negativní chování zaměstnanců či jiných osob, které by mohlo poškozovat vaši společnost.
  • Ochráníte zájmy vaší společnosti s ohledem na soukromí vašich zaměstnanců.
Pro zjištění ceny prosím kontaktujte obchodní oddělení na obchod@amenit.cz nebo telefonicky +420556706203.

Safetica NXT

Jedná se o nástroj, který je primárně určený pro management firem a správce počítačových sítí. Je zaměřen na řešení problematiky prevence vnitřních hrozeb. Tento skenovací a monitorovací systém poskytuje informace o detekcích bezpečnostních incidentů. Výstupem jsou tak komplexní informace, týkající se pohybu citlivých dat v rámci firemního prostředí, a to jak ve stručných grafických výstupech, tak i v tabulkových přehledech.

Více...

Safetica One

Jedná se o vyspělé řešení pro zabezpečení dat a informací, které je škálovatelné a splňuje potřeby malých, středních, velkých firem a podniků. Získáte tak kontrolu nad cennými daty a informacemi. Celková analýza nezvyklého chování dodá další rozměr k ochraně před únikem dat. Ve finále budete moci odhalovat vnitřní hrozby a reagovat na ně, dříve, než přerostou v případné incidenty. Díky přehledu o pracovním prostředí, digitálních přesunech dat a aktivitách v provozu společnosti budete schopni snáze optimalizovat své celkové náklady na IT zabezpečení.

Safetica One zahrnuje ve svém jádře expertní řešení typu DLP (Data Loss Prevention) a Insider Threat Protection. Jedná se o samostatně spravovaná řešení, která nabízejí celou řadu scénářů, které se zaměřují na zabezpečení dat, audity pracovních prostorů a optimalizaci celkových nákladů.

Více...

Safetica One Discovery

Provádí audit a klasifikaci všech datových toků ve vaší organizaci. Využívá detekci citlivého obsahu s využitím optického rozpoznávání znaků pomocí technologie OCR, která slouží k identifikaci citlivých dat a bezpečnostních rizik. Získáte tak přehled o tom, co se děje ve vašem pracovním prostředí v reálném čase. Lépe takto pochopíte interní činnosti, procesy a datová rizika, a zvýšíte tak celkovou bezpečnost a posílíte efektivitu.

Více...

Safetica One Protection

Pomáhá identifikovat rizika, vzdělávat vaše zaměstnance a bránit proti zlovolnému jednání. Kombinuje analýzu a klasifikaci dat, ochranu před únikem dat (DLP) a ochranu před vnitřními hrozbami. Vytváří tak bezpečné prostředí a zároveň zachovává efektivní provoz firmy. Toto řešení nabízí taktéž plnou funkcionalitu řešení Safetica One Discovery.

Více...

Safetica One Enterprise

Rozšiřuje ochranu dat před únikem a vnitřními hrozbami o řízení workflow, automatizaci a integraci s řešeními třetích stran, jako jsou nástroje pro zajištění síťové bezpečnosti, systémy SIEM nebo nástroje pro analýzu dat. Snadno tak zajistíte komplexní IT bezpečnost v celé firmě. Toto řešení nabízí taktéž plnou funkcionalitu řešení Safetica One Discovery a Safetica One Protection.

Více...

Technické specifikace Safetica One


Více...

Safetica UEBA

Informace jsou základním stavebním kamenem pochopení celkového fungování vaší firmy i pracovních návyků zaměstnanců. Rozšiřte jakýkoli Safetica produkt o analýzu chování uživatelů a entit. Podrobně zkoumejte aktivity uživatelů a odhalte anomálie v jejich chování. Zajistěte bezproblémový provoz své firmy i při práci na dálku

Více...

Safetica Mobile

Safetica Mobile je Mobile Device Management (MDM) nástroj, se kterým zvýšíte bezpečnost dat na mobilních zařízeních. Umožní vám odhalovat bezpečnostní rizika a rychle na ně reagovat. Usnadní a zefektivní správu mobilních zařízení, která se tak stanou důvěryhodnou součástí vašeho firemního prostředí.

Více...


Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8

Velmi oceňuji přístup firmy k řešení mého problému. Jednalo se o poměrně složitou věc. Díky serióznímu přístupu firmy AntivirovéCentrum jsem problém skutečně vyřešil k mé spokojenosti.


František Farář
Karlovy Vary

#9


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma