Návod na stažení a spuštění
TrustPort Tools Sphere

TrustPort Tools Sphere

Výrobce: TrustPort

Hlavní přednosti

 • Ochrana dat šifrováním
 • Mazací nástroje
 • Portunes pro mobilní zařízení
 • Optimalizované rozhraní
 • Jednoduchá obsluha

ZDE zakoupíte produkt

Základní funkce

 • Šifrování archivů
 • Aplikace Portunes
 • Možnost více účtů
 • Mazání dat
 • Systémové čištění

Šifrování archivů

Celá řada organizací pracuje se spoustou tajných dokumentů, které by měly být uloženy v zabezpečeném uložisti ihned poté, co jsou zpracovány. Šifrování archivovaných dokumentů je navíc ideální v případech, kdy jsou tyto dokumenty použity například pouze jednou.

Správa archivu

V rámci aplikace se jednoduše vytváří nové archivy, přidáváají nebo odebírají soubory nebo se tyto soubory úplně mažou. Šifrovací algoritmy programu poskytují vynikající úroveň ochrany vašich dat.

Šifrování disku

Kdekoliv dochází k dennímu zpracování citlivých dat, je potřeba mít vyřešeno také šifrování celého disku. To zajišťuje automatické šifrování dokumentů při jejich ukládání, kopírování nebo přesunování na virtuální jednotku. Při každém zapnutí počítače je uživatel vyzván k zadání přihlašovacích údajů ke svému disku. Uživatel poté pracuje s virtuálním diskem úplně stejně jako s kterýmkoliv jiným diskem.

Ideální ochrana citlivých dokumentů

Samostatné řešení ochrany citlivých dokumentů. Je ideální pro společnosti a jednotlivce, kteří nehledají pouze ucelené bezpečnostní řešení. S kládá se z modulů pro online i offline šifrování dat a z modulu Portunes, který umožňuje bezpečné uložení citlivých uživatelských dat na cloudovou jednotku. Data jsou také synchronizována mezi počítačem a mobilním zařízením tak, aby byla k dispozici kdykoliv a kdekoliv. TrustPort Tools také nabízí skutečně efektivní mazání dat.

Vlastnosti

Šifrované archivy a disky

Kdekoliv dochází k dennímu zpracování citlivých dat, je potřeba mít vyřešeno také šifrování celého disku. To umožňuje automatické šifrování dokumentů při jejich ukládání, kopírování nebo přesunování na disk. Uživatel pracuje s virtuálním diskem stejně, jako s jakýmkoliv jiným diskem. Zároveň je také správnou volbou využití tzv. řízení archivů. To umožňuje jednoduchou tvorbu nových archivů, přidávání nebo odebírání souborů, nebo jejich úplné vymazání. Šifrovací algoritmy poskytuji vynikající úroveň ochrany dat.

Přístupové profily

Virtuální šifrované disky mohou být přístupné několika uživatelskými přístupy. Je samozřejmostí, že tyto profily mohou mít různá práva. Například někteří uživatelé potřebují obsah pouze zobrazit, zatímco jiní uživatelé se soubory potřebují aktivně pracovat a upravovat je. Je možné mít také více administrátorských profilů. Celkový počet profilů není omezen.

Spolehlivé mazání

Obyčejné smazání dokumentu je jedna věc, jeho skutečné zničení je ale něco jiného. Na konci životního cyklu každého tajného dokumentu je stěžejní, jakým způsobem dojde k jeho zničení. V našem řešení dojde ke smazání takovým způsobem, že daný dokument již není možné obnovit. Nabízí osm metod mazání v závislosti na úrovni tajnosti daných dokumentů. Některé metody jsou tedy rychlejší, některé jsou zase hlubší. Pro většinu organizací představuje optimální balanc mezi rychlostí a hloubkou přednastavená metoda mazání.

Jednoduché čištění systému

Je několik předdefinovaných systémových úložišť, která mohou být vyčištěna jedním kliknutím myši, například dočasné soubory, historie prohlížení webu nebo odpadkový koš. Je jen na uživateli, které lokace budou smazány, a to jednoduchým zatržením políčka u daných checkboxů. Oproti jiným čistícím nástrojům, program soubory pouze nesmaže, ale na dobro zlikviduje. Obnova takových souborů je pak velmi složitá.

Pohotovostní mazání

Nutnost rychlého smazání je unikátní funkcí, která umožňuje smazání souborů a složek stisknutím pouze jednoho tlačítka. Uživatel musí definovat citlivá data, nebo lépe řečeno, vybrat data, která mají být rychle zničena v případě nutnosti. Tyto data musí být vybrána dopředu. Při použití této funkce je ale potřeba velké opatrnosti a pozornosti. Data smazaná tímto způsobem totiž nemohou být obnovena.

Portunes

Samostatné řešení určené pro ochranu uživatelských citlivých dat, jako jsou například informace o platebních kartách, bankovních účtech, uživatelských jménech a heslech, soukromé poznámky apod. Všechna taková data jsou šifrována a chráněna heslem proti přístupu hackerům či malware. Data jsou také synchronizována s mobilními zařízeními přes cloudové uložiště. Aplikace je kompatibilní s platformami Windows i iPhone. Portunes je nabízeno jako samostatné řešení zdarma.

Optima - optimalizujte své PC

 • Čistí dočasné adresáře
 • Čistí registry
 • Optimalizuje přístup k souborům

Systémové požadavky

 • Windows 10, 8, 7, Vista, XP
 • CPU: Intel Pentium IV nebo kompatibilní
 • RAM: 512 MB
 • HDD: 100 MB volného místa na disku
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI


Štefan Margita
operní pěvec

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

SecIT.sk
© 1998 - 2019 Amenit s.r.o.

Facebook - Antivirové CentrumGoogle Plus - Antivirové CentrumTwitter - Antivirové CentrumPinterest - Antivirové Centrum
tumblr - Antivirové CentrumREDDIT - Antivirové CentrumStumbleupon - Antivirové CentrumNapište nám - kontaktní formulář

www.Amenit.cz
Ochrana osobních údajů
HW firewall Sophos
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma