diskuze

Diskuze

Zpět


delta search13.02.2013 18:05:57
adam 

Dobry den, nedari se mi odstranit deltasearch, neznate nekdo reseni?

odpovědět
 
RE: delta search03.03.2013 21:17:15
milan 

Ahojte, delta search sa mi vždy ukáže vo všetkých prehliadačoch (google chrome aj explorer)a nedá sa mi nijako zmazať z kompu... mám nainštalovaný cc-cleaner, eset smart (skúšobnú aktuálnu verziu) a microsoft security essential a stále je tam delta search. 

dáke nápady? 

dakujem

milan

odpovědět
 
RE: RE: delta search05.03.2013 7:51:13
Palička Radekhttp://www.antivirovecentrum.cz

Tahle vec se do pocitace vetsinou dstane spolu s instalaci nejakeho jineho software - pri instalaci je ve vychozim stavu receno, ze se tenhle smejd ma instalovat.

Vypreparovat ho lze tak, ze:
1. Odinstalovat klasicky pres Ovladaci panely - v seznamu nainstalovanych programu by se mela nachazet polozka "Delta Search"
2. Odstranit plugin v prohlizeci - otevrit nastaveni prohlizece a prejit do spravy pluginu (rozsireni) - pokud zde najdete polozku Delta Search, vypnete/smazte ji...

To by mohlo byti vse... 

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search19.03.2013 14:08:26
Viktor 

vše jsem udělal, spustil adaware, spyhunter, spybot a stejně ve FF pořád je

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: delta search19.03.2013 14:37:25
Palička Radekhttp://www.antivirovecentrum.cz

Je to evidentne velice vlezla potvora :(

Zkuste jeste tento navod:
http://www.wintips.org/remove-delta-search-adware/

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: RE: delta search03.08.2013 20:16:55
Majkl 

Potvrzuji, tento návod mne pomohl.... Pokud to nekomu nepomohlo tak doporucuju odinstalator od Advanced System Care a po odinstalaci kliknout na oskenovani zbylych souboru, zanecha jich tam docela dost.

(Google Chrome)

odpovědět
 
RE: RE: delta search25.10.2015 13:12:37
jakubhttp://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleane

ja jsem ho měl tak mij program mi moc pohl stahnisi program doufam že to pomuž

[OBRAZEK]

 

odpovědět
 
RE: RE: delta search25.10.2015 13:14:53
jakubhttp://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleane

ja jsem ho měl tak mij program mi moc pohl stahnisi program doufam že to pomuže

 
 

 

odpovědět
 
RE: delta search16.03.2013 16:14:04
Honza 

Prosím o radu. Delta search jsem už odstarnil z IE ale z Mozila nejde pryč. Děkuji za info.

odpovědět
 
RE: RE: delta search17.03.2013 13:33:00
anonym 

Ahoj, tenhle postup mi taky nepomohl, nakonec pomohl tenhle program

http://general-changelog-team.fr/fr/downloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner

alespoň prozatím?

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search28.03.2013 14:47:29
Petr  

Skvěléééé !!! Doporučuji tento program ! Našel, smazal a mám klid konečně

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search07.04.2013 21:26:38
Pája 

Supééér... tento prográmek opravdu funguje a navíc mi vrátil Firefox do původního stavu. Děkuji moc za odkaz. Doporučuji všem co mají problém s odstraněním Delta Search.

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search08.04.2013 21:02:49
ilona.sochmanovahttp://www.antivirovecentrum.cz/diskuze/delta-search.aspx?d=72727fe7-80a9-4818-

prosim o odstraneni delta-search z mozila firefox,dekuji.

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search02.05.2013 18:05:29
lukas 

super!!!!   funguje to!!!  je pric...hura))))))))))) Diky moc                      debylni delta search

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search09.05.2013 16:05:28
Nika 

Tento program mi delta search mi nesmazal. Nemate jeste nejake jine napady?

 

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search26.05.2013 21:30:36
Mikee268 

tem program je dokonalý, díky moc

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search30.05.2013 14:55:23
Esi 

Díky moc, prográmek zabral. Doufám, že na trvalo :-)

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search28.06.2013 22:04:45
Peter 

super pomohlo dufam teda, ze nastalo :D

odpovědět
 
RE:delta search11.08.2013 13:21:26
michalhttp://www.antivirovecentrum.cz

hrubeee,doporucuju....delta search je pryyyc!!:-)))

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search16.08.2013 15:12:03
Jana 

fakt skvělý program,najde vše obtížně smazatelné a smaže. konečně to pomohlo. Díky

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search18.08.2013 11:54:33
jan nevlud 

bezva program delta není doporučuji

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search18.09.2013 1:23:03
ferry 

Super podařilo se ale....pozor, bylo by velmi dobré dát zde popis jak s prográmkem pracovat a co skutečně mazat neboť po vyskenovaní vás program požádá o zaškrtnutí toho co chcete smazat ale v nabídce se Vám otevřou již zaškrtnutá políčka a může se stát že smáznete i něco ze systému. Já zaškrtnul jen to co neslo název mozilla a problém byl vyřešen. je ale možné, že v PC ještě něco zůstalo. Sám bych byl moc rád pokud je zde někdo fundovaný aby popsal co tedy mohu bez obav promazat a co už ne. Jinak díky moc pomohloto. Ferry

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search07.11.2013 14:45:24
tanya 

SUPER, ZABRALO!!! Veľká vďaka!

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search09.12.2013 23:47:26
vikTvor 

Jo! Díky, DS je pryč!

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search17.12.2013 1:27:02
Marika 

Tenthle příspěvek už je tu dlouho, ale až teď jsem na něj narazila....a konečně! Konečně mě toho delta search něco zbavilo. Děkuju!!! :)

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search31.12.2013 9:59:24
mikimik69 

než použijete tento advanced program kterým můžete spůsobit i mnohé škody ,skuste smazat ikonu kterou spouštíte firefox chrome nebo IE z plochy nebo ze start lišty. Pak tuto ikonu znovu dejte na plochu z adresáře příslušného programu.pravým tlačítkem na program.exe vybereme odeslat zástupce na plochu pro chrome třeba tady c:\Users\user\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe 

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: delta search23.12.2014 20:51:15
vlado 

podla mojich vlastnych skusenosti toto je potrebne urobit

odpovědět
 
RE: RE: RE: RE: delta search23.12.2014 20:51:45
vlado 

podla mojich vlastnych skusenosti toto je potrebne urobit

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search26.12.2014 10:40:59
majo 

funguje! dajte pozor aby ste neodstránili niečo zo systému, po scenovaní treba radšej zaškrknúť iba súbory priehľadačov. mne tam napr. našlo iba súbory i.exploreru, už som si myslel že to nepôjde zase, no po odstránení a reštarte pc mi log ukázal výbornú prácu :D odstránilo to pravdepodobne všetky súbory programu (aj iného bordelu) v pc aj vo všetkých priehľadačoch a tiež v registroch.

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search26.12.2014 10:41:32
majo 

funguje! dajte pozor aby ste neodstránili niečo zo systému, po scenovaní treba radšej zaškrknúť iba súbory priehľadačov. mne tam napr. našlo iba súbory i.exploreru, už som si myslel že to nepôjde zase, no po odstránení a reštarte pc mi log ukázal výbornú prácu :D odstránilo to pravdepodobne všetky súbory programu (aj iného bordelu) v pc aj vo všetkých priehľadačoch a tiež v registroch.

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search26.12.2014 10:42:07
majo 

funguje! dajte pozor aby ste neodstránili niečo zo systému, po scenovaní treba radšej zaškrknúť iba súbory priehľadačov. mne tam napr. našlo iba súbory i.exploreru, už som si myslel že to nepôjde zase, no po odstránení a reštarte pc mi log ukázal výbornú prácu :D odstránilo to pravdepodobne všetky súbory programu (aj iného bordelu) v pc aj vo všetkých priehľadačoch a tiež v registroch.

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search26.12.2014 10:44:35
majo t. 

funguje! dajte pozor aby ste neodstránili niečo zo systému, po scenovaní treba radšej zaškrknúť iba súbory priehľadačov. mne tam napr. našlo iba súbory i.exploreru, už som si myslel že to nepôjde zase, no po odstránení a reštarte pc mi log ukázal výbornú prácu :D odstránilo to pravdepodobne všetky súbory programu (aj iného bordelu) v pc aj vo všetkých priehľadačoch a tiež v registroch.

odpovědět
 
RE: delta search17.03.2013 19:51:02
Dušan 

Dobry den, nedari se mi odstranit deltasearch, neznate nekdo reseni?

odpovědět
 
RE: delta search19.03.2013 15:07:47
viktor 

už se mi to podařilo, nainstaloval jsem adwcleaner.exe, ten mi ukázal všechny postižené adresáře a všechny dotčené zánamy v registru, zy jsem ručně pomocí regedit postupně smazal, restartoval a hle, je pryč. Byla to fuška

odpovědět
 
RE: RE: delta search31.03.2013 17:04:07
Martin 

Vůbec si je nemusel mazat ručně - program je umí i vymazat,stačí zmáčknout tl.VYMAZAT nehledě na textový soubor,ten je jen pro informaci.

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search18.04.2013 12:22:34
Radek  

Program funguje výborně doporučuji.

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search22.05.2013 16:39:15
Renda 

jenže smazat napadene veci pujde jen po zakoupení licence, nebo je na to nejaka jina finta??

 

odpovědět
 
RE: RE: RE: delta search22.05.2013 16:39:17
Renda 

jenže smazat napadene veci pujde jen po zakoupení licence, nebo je na to nejaka jina finta??

 

odpovědět
 
RE: delta search18.05.2013 8:42:10
Janhttp://delta-search.com

Ahoj,

stejný problém jsem vyřešil odinstalováním deltasearch z ovládácích panelů

a po restartu se-mi deltasearch objevila jako domovská stránka, neistaloval

jsem jak je zde doporučeno antivirový program, ale povolil jsem původní 

lištu ask toolbar a je po problému, deltasearch se už neobjevil.

Hodně zdaru.

odpovědět
 
RE: delta search04.09.2013 11:51:46
DeTee 

Možná se budete divit, ale přímo na stránkách info.delta-search.com máte návod jak jej odstranit.

odpovědět
 
RE: RE: delta search26.09.2013 23:14:28
BIOTERAPIE PRAHA 

NAPROSTO SUPER PROGRÁMEK !!! Je to rychlé, jednoduché ( i pro padesátiletou blondýnu, :-D) a ÚČINNÉ !!! DÍKY, DÍKY DÍKY !!!

odpovědět
 
Cena:    0 Kč
Něco navíc
máme pro Vás dárek

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Musím se přiznat, že s tak ochotným a hlavně trpělivým operátorem jsem se už dlouho nesetkal.

Patří mu proto srdečný dík! Domnívám se, že tento neobvyklý přístup operátora k zákazníkovi si zaslouží i zveřejnění


Rudolf Wonka, Litoměřice

#1

Protože jsem laik a nerozumím antivirovým programů velmi si cením s jakou jednoduchostí a elegantností mně dovedla technická podpora předat potřebné informace tak, abych jim porozuměl.

Protože si takového jednání velmi cením, považuji za vhodné poděkovat také Vám za dobře vybraný a proškolený personál.


Roman Jakubík

#2

Chci vám poděkovat
za profesionalitu a za pomoc při instalaci antiviru do počítače.

Moc vám děkuji a zůstáváme nadále vašimi klienty.


Ludmila Ferencová

#3

Moc děkuji za pomoc, už to funguje podle mých představ.

Udělali jste mi radost, že se na vaši podporu mohu spolehnout, to vždy potěší.
Ještě jednou díky a hezký den.


Ivana Stinková
Mělník

#4

Děkuji za odpověď
hned to zkusím.
Pěkné vánoce. Strašně jste mě překvapili rychlou odpovědí.


Dagmar Niklová
Olomučany u Blanska

#5

Dík za pomoc

Konečně jsem KIS nainstaloval. Musím konstatovat, že by se mi to nepodařilo bez vaší pomoci.
Takže ještě jednou díky a hodně zdaru.


Milan Selucký

#6

Dobrý den,

ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala p. Martinovi, který se mi po 2 dny trpělivě věnoval při nastavení antivirového programu.

Je vidět, že umí pracovat nejenom s anti-virem, ale i anti-talentem na PC.

Předejte prosím toto poděkování i jemu nadřízenému pracovníkovi!!


Irena Procházková
MŠ Mezi Domy, Praha

#7

Díky Vašim nástrojům na čištění jsem si mohl vyčistit PC, neboť se neustále zpomaloval a výsledek je pro mne překvapující. Jsem sice laik, ale věřím, že to využívají i odborníci. Děkuji za veškerou tech. pomoc.


Bělík Josef
Praha

#8


Doporučujeme
Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security

získejte plnou verzi antivirového programu zdarma

Odkazy
Igiho stránka o virech: www.viry.cz

Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, se kterými se denně setkává a které ohrožují běžné používání internetu.

diallix.net
Vaše řešení kybernetické bezpečnosti - Norton 360
Verze Shop-NET: 2.14.9.25

Možnosti platby:

- převodem na účet
- platební kartou
- dobírkou

VISA Maestro VISA Electron MasterCard

Možnosti dodání:

- elektronické licence - zdarma
- dárky k objednávce - zdarma